Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 14 pro 2017 03:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ČSS a jeho vedení
PříspěvekNapsal: 06 úno 2016 10:33 

souhlas, získání qp všude kde to jde by mělo být prvořadým úkolem střelců, trenérů i státního trenera... tady by zákulisní machinace neměly co dělat, a jsou-li, je na prezidentovi aby bouchl do stolu a sjednal pořádek... pokud v tom tedy nejede i on...
Na OH jde o prestiž, reklamu a v neposlední řadě i peníze... je trestuhodné že na soutěž kde lze qp získat jede jen jeden člověk. Ano, může se zadařit a přeji mu to, nicméně je tu pořád nemalé riziko že se nezadaří... když je možnost, tak bych tam rozhodně poslal každého kdo má adekvátní výkonnost

a když jsme u těch peněz, těch je zřejmě dost.. v březnu to bude rok co leží na svazu můj návrh na nové www stránky s možnou úsporou cca 80tis. ročně a nic se neděje, vloni zvýšili mzdy o 5% což znamená navýšení o cca 0,5-0,6 mil Kč apod. Tak ať někdo tvrdí že peníze nejsou... :D

PříspěvekNapsal: 07 úno 2016 16:17 

Sheerif píše:
Ještě se vrátím k nominaci na ME Vz.Hned po zveřejnění na svazových stránkách mi volal jeden repre/nebudu uvádět jméno,mnozí ví/a též trenér I.tř.,proč do dr. mužů nezařadí Nepejchala,Haman měl být samozřejmostí!! a mohou o QP úspěšně bojovat/je to i o momentální formě i štěstí,jak to tam padá,víme to ne?/a podstatná je i účast družstva ne?A Gyor máme za rohem,proč tam teda o jednoho navíc neposlat?A může se další QP zadařit.V juniorech se QP nedá vystřílet!Jaké jsou utajené záměry těch, co o nomin.rozhodovali?Docela se domnívám,že na nenominaci Hamana má výrazný podíl jeho odchod z Rapidu Plzeň!No a tak mu to někdo takto vrátil!

Tak s tímhle názorem plně souhlasím.Nominovat Vaška a k němu dvě mladé pušky Nymburského a Nepejchala(viz.jeho včerejší výkon na závodech v Poděbradech).Akorát nevím,jestli je možné Filipa postaršit,když je věkem ještě dorostenec.Pokud by to šlo,tak nechápu, proč to tak státní trenéři neudělali.Za jistých okolností , se dá QP získat kolem 15-18 místa pořadí ME.

PříspěvekNapsal: 07 úno 2016 18:27 

Chiko píše:
Za jistých okolností , se dá QP získat kolem 15-18 místa pořadí ME.

jestli je to až takto, tak myslím, že s tímto právě kalkulují... vlk se nažere (Haman nejede) a koza zůstane celá (qp bude, co na tom že za 15.-18. flek). Mnohdy ale takovéto kalkulace nevychází...

PříspěvekNapsal: 07 úno 2016 22:08 

stale jde o ME... zda bude QP nepředbyhejme. Jistě Petrovi to přát budu. Ale vždy počtem potencionálních možností narůstá pravděpodobnost. Těžko lze sázet na to že 100% to tomu, koho vyšlu vyjde (pokud se nejmenuju Sidi nebo podobně...)

PříspěvekNapsal: 25 úno 2016 09:38 

Tak koukám,včera jsme opět zaznamenali na ME ve VzPu jun.skvělé umístění 11.místo z 11.družstev.A zajímavost-pozor Nepejchal nestřílel!Asi na tomto fóru načerpalo naše vedení rozum a asi bude střílet v mužích.A to jsem tuto radu zde uvedl po rozhovoru s dlouholetým repre,který je i trenérem I.třídy!Dost by mne zajímala kvalifikace současného vedení repre týmů!Asistentů především!Třeba to někdo bude vědět.Tak budeme dál Vz zbraně sledovat a chytré vedení obzvlášť!

PříspěvekNapsal: 25 úno 2016 09:46 

No samozřejmně-Nepejchal bude startovat v mužích a jestli náhodně neudělá QPlac,tak ho toto moudré vedení připravilo tímto zařazením do kat.M o jistou medaili,kterou by v kat.J zcela jistě měl!A za druhé-máme v M na startu pouze 2 střelce,to tam třetí nemohl jet/je to za humny/,abychom bojovali v družstvech?Ať je to jak chce-Haman byl ve VzPu za roky dozadu nejlepší a měl zde být nominován plným právem!!Pomsta za odchod z Rapidu funguje!

PříspěvekNapsal: 25 úno 2016 15:29 

taky jsem s údivem zjistil, že Nepejchal je v Mužich. Zda to je dobře, nebo ne si netroufám hodnotit... Rozhodně to je pochopitelný tach. Na druhou stranu mi je ze všech stran vysvětlováno, že jsou dána pravidla pro všechny stejná a přez ně není. A ejhle, nejsem si jist, zda jsou pro všechny stejná, pokud někdo bojuje o juniorskou repre a je nominovan za seniory, a jiny je pod tlakem v seniorské kategorii... jsou tedy stejná? :D :D :D Asi jako každy rok, skratka jsme si všichni rovni, někteří rovnější ;)

Každopádně Filipovi i dalším přeji, at se jim Evropa podaří

PříspěvekNapsal: 25 úno 2016 21:34 

to mě přijde jako smrtelná křeč někoho, kdo si ve tři ráno zpocený ze sna uvědomil, že ten jeden střelec taky ten QP vzít nemusí... :D
tak není nad kvalifikované sportovní vedení no ne? :lol:

PříspěvekNapsal: 27 úno 2016 16:01 

znalci nechť mě případně opraví, zde krátká rekapitulace ME kde se hrálo o poslední QP:
=====
ženy 10m puška: 13. Mazurová, 23. Brabcová, 33. Bruns, bez zisku QP
muži 10m puška: 36. Nepejchal, 44. Nymburský, třetí chyběl, taky bez zisku QP
=====
U žen to asi nemá smysl komentovat, prostě se nazadařilo... zajímavá bude až volba pro RIO, ale asi je nám nyní ještě více jasný proč se Střelec roku 2015 zvolil tak jak zvolil...

Těm dvěma se taky nazadařilo, to se prostě stává. Ale nepostavit třetího borce a snížit šance byl evidentně záměrný tah za který by měly padat hlavy...

PříspěvekNapsal: 27 úno 2016 19:41 
Odborník na zbraně

[quote="Cora"]... ale asi je nám nyní ještě více jasný proč se Střelec roku 2015 zvolil tak jak zvolil...

Mě to teda jasný není, aneb chytrýmu napověz, hloupýho kopni - asi jsem halt hloupej. To je A.B.S. kmotřenka nějakýho kmotra nebo někomu dala a věděla komu nebo vo co go :?: :!: Podle mě ten střelec roku jasně patřil Davidovi... :twisted:

PříspěvekNapsal: 27 úno 2016 20:42 

vítěz je jasnej i pro mě...
jsem přesvědčen že kmotři potřebovali udělat alibi pro výběr střelkyně do RIA, kdyby ME náhodou dotyčné nevyšlo... no a jak se ukázalo tak nevyšlo...
ale jak píšu, to se dozvíme v nominacích do RIA, nicméně tipuju, že to Mazurová nebude...

PříspěvekNapsal: 28 úno 2016 10:01 
Odborník na zbraně

Když se podíváš na výsledky, ono se ze sportovního pohledu nedá až tak mluvit o neúspěchu, spíš o smůle. Celkově úroveň byla hodně vysoká a Bruns i Mazurová měly nejhorší ránu 9,7, kterou obě daly 3x. Bohužel se nedařily vysoké desítky.
Stejně tak Nepejchal dal na prvním terči 2x 9,7, což byly jeho nejhorší rány a když k tomu přidal 9,8, byl ten jeho první terč nejhorší v celém jeho závodě. Zas klobouk dolů, že se pak dokázal zvednout. Bohužel, v konci se taky nedařily vysoké desítky, ikdyž zavřel 10,7.
Každopádně nic to nemění na tom, že vedení mělo poslat na ME ještě aspoň jednoho chlapa(V.H.). Je docela šílený, jak je ve světě vysoká úroveň střelby VzPu, když rána 9,7 je dnes špatná. Kdo to někdy střílel, jistě ví...

PříspěvekNapsal: 28 úno 2016 10:55 

o výsledky vůbec nejde, problém ryze manažerský...

nejprve byl nominován za muže jeden střelec (a mohli jet myslím 3), nakonec tam v jakémsi křečovitém zmatení přesunuli juniora, kterýho připravili o finále v juniorech, kam by se asi dle jeho nástřelu dostal a třeba i o nějakou placku... A to se nebavím že šance na qp by byla v mužích výraznější kdyby tam bývali byli jeli 3... toto prostě někdo dost posral...

PříspěvekNapsal: 28 úno 2016 13:37 

já bych celkem ted s ohledem na ME odskočil krapet jinam než co v této debatě probíráte. Mě by zajimalo, jak to na místě vlastně vypadalo. Proč byly celkově tak nízké výsledky. Pistolaři, puškaři, žensky, chlapi... Ve všech disciplínách byly snad nejnižší výsledky co pamatuju. Něco na tý střelnici bylo prostě špatně... a opravdu by mě zajimalo co. V pušce-ženy, žádná nedala ani přez 318? v chlapech nikdo přez 630? takové výsledky v dnešní době už se daří prakticky na každém menším mezinárodním závodě... těžko soudit, snad nám to naši profíci vysvětlí. Tipuju to na osvětlení, ale nechapu, že by se s tim nepopral nikdo... Osobně jsem odhadoval před ME že na finále bude tak 627, realita byla, že se poslední finalista k tomuto výsledku ani nepřibližil... tak nevím

PříspěvekNapsal: 29 úno 2016 17:53 

no, tak mame po ME... Jak dopadlo asi každý ví. Ale zde je reakce nejen na tento zavod:
http://sport-strelba.cz/ocemsemluvi/81-otevreny-dopis-radka-kozaka-a-reakce-vaclava-hamana

Svaz už vyštval ze svých řad Maruškovou, defakto i Emmons, a to mluvim jen o těch nejvýraznějších osobnostech. Nechame je pokračovat?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina