CSS a jeho vedeni

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Vaskent » 29 lis 2015 21:35

Ja asi ne, sice jsem clenem ale pozvan jsem nebyl... Takze se dela vse pro to, aby vse zustalo pri starem ;) a proc? Protoze by se nemusely rozhodnuti clenum libit... S trochou stesti se to vse oficielne zverejni ;) a tusim ze to neni v rozporu jen se stanovami, ale i se zakonem... Ale to je detail ;)


Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Vaskent » 01 pro 2015 00:25

Tak jsem se byl podivat na ten vzacny jev-clenska schuze SKP Rapid Plzen. Samozrejme se resil problem proc nebyla tak dlouho valna hromada clenu atd. To se defakto nezodpovedelo. A protoze nikde neni zapis z jakekoli predchozi valne hromady, tak ani dnes uz nikdo nevedel, kdo byl ustaven do vedeni klubu. Jedina dve jmena, ktera se vedela byl predseda-Petr Baroch a hospodar-Pavel Huml. O nich se vedelo diky tomu, ze defakto vyhradne nakladali a rozhodobali o financich klubu. Rocne se v klubu protocilo cca 300-500.000Kc. Kdyz pominu milionovou castku na porizeni kluboveho vozu KIA Sportage, kterou jsem za uvelem strelby nikdy nevidel pouzit, ale pravidelne vozila krmeni do lesa, zver z lesa...., tak cca 1/3 rozpoctu padla na servis vozu, telefon (co se da asi v ramci klubu protelefonovat za cca 80.000Kc rocne), dilna a zahrada postupem casu z 0Kc vzrostly na temer 1/4rozpoctu, a jine vydaje dalsi 1/4-1/3 rozpoctu. V konecnem vysledku se doslo k tomu, ze na strelbu se vynalozilo ve streleckem klubu cca necelych 10% rozpoctu klubu... Vysvetleni bylo, ze penize vlastne sehnal p.Baroch a sam z toho nic nemel, vse zustalo v klubu... Jen upozornim, ze se zde jedna o klub, nikoli Centrum sportu (byvala Ruda hvezda) kde tecou penize pro profiky a co p.Baroch robnez ridi. Vysledkem tedy nakonec nyla volba vedeni, kam se p.Baroch jiz nedostal. A nyni se nechava vypracovat audit na ucetnictvi, aby se prokazala pravni opravnenost k neomezenemu nakladani s financemi klubu. Vysledky budou zverejneny... Osobne se ale domnivam, ze by se muselo jednat o velice hloupe lidi, kdyby nakladali s financemi tak, ze by byly pravne napadnutelni. Takze jde spise o moralni stranku veci a to at si kazdy posoudi sam... Ale tak jako tak jsem na audit zvedav.
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 01 pro 2015 19:26

... ani nevím proč mě to připomělo hospodaření ČSS... podoba čistě náhodná :D
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Vaskent » 01 pro 2015 20:11

No me na miste udivil pristup jedne profesionalni trenerky, kdy pri tajne volbe jeji sverenci museli odevzdat hlasovaci listky, ona zakrouzkovala a rozdala... Samozrejme loajalnost k zamestnavateli na 100%.... Nic proti rade sverencum koho a proc by meli volit ale toto mi prislo krapet uz moc... Navic i jeji sverenci si v prubehu zasedani delali legraci z vyznamu vyuziti penez pro sport... Osobne jsem timto byl dosti zaskocen, protoze jsem ji povazoval za jednu z mala na svem miste. A ona tam mezi ne presne pasuje...
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 07 pro 2015 18:53

Ňák Ti došlo slovo Vaškente,schůze již byla,předseda asi nejsi a nějak doma asi vibruješ.Taky jsi jezdil teréňáčkem do lesíčka na čekanou co?
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Vaskent » 07 pro 2015 23:30

Nejak nechapu tu narazku na mou osobu... Ja jsem myslim tu nastinil o co se jednalo, a ano jezdim terenackem do lesicka, ale bohuzel klub mi ten terenak odmita proplatit, tak od porizeni, servisy az po vodu do odstrikovacu si vse hradim ze sve kapsy...
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 11 pro 2015 10:04

Nic ve zlém Vaškente,myslel jsem,že nám toho o praktikách,tam,kde již vlastně nejsi prozradíš více.Ale již to není třeba,ono je vše na stránkách SSK Rapid Plzeň.No to se dějí věci-to je teda počteníčko!
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Vaskent » 11 pro 2015 12:28

No ja byl dohodnut, ze do podrobnosti nepujdu, dokud neprobehne audit a nebo to sami nezverejni... Tedy jiz vse zverejneno je, coz jsem ani nevedel. Tak jsem zvedav na zaver auditu, zda odhali nejake protipravni konani a nasledne vysetrovani. Ale uvedomme si jedno, ze toto vse ma na triku clovek, co ridi svaz, a tak by bylo potreba se zamyslet, zda takove vedeni svazu chceme... Ve svazu oproti SSK funguji veskere organy, tak se to zde plne na jednu osobu hodit neda. Tudiz je otazka, zda neni treba vymenit vse... Pochybuju, ze se nekde deje neco nelegalniho, ale zda je idealni hospodareni mohou dat clenove najevo pri sjezdu...
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 11 pro 2015 17:15

na danou otázku je odpověď jednoznačná - je třeba vyměnit vše :wink:
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 13 pro 2015 21:57

příspěvek smazán na přání autora.
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 13 pro 2015 23:31

jen poznámka k tomu časopisu - jeho vydávání je v dnešní době nereálné, tedy v tištěné formě... ale to neznamená že Tebou uvedený obsah by se nedal dávat na internetové stránky svazu nebo vydávat v elektronické formě (ePub, pdf apod). To by je ovšem musel mít někdo zájem dát svazový web do stavu poplatného roku 2015, resp. už 2016 a potřebné informace publikovat... a to jaksi toto vedení evidentně nemá...

Dokonce si myslím že by tam měly být i výroční zprávy, v nich mimo jiné i zmíněné otázky financování apod. Jako příklad toho co mám na mysli bych uvedl třeba výroční zprávu jak ji vydává střelecký svaz Austrálie
http://issuu.com/aisl_media/docs/sa_ar_ ... -15_101115

PS: to že to tu moc lidí z ČSS nečte je asi pravda, ale někde s tím, že dáme najevo že se nám to nelíbí, začít musíme ne? :wink:
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od harpplayer » 14 pro 2015 17:58

Pánové, kapr si přece sám rybník nevypustí! :lol: Ale viděl jsem složení nového výboru Rapidu a složení revizní komise, tak si myslím, že ta jim bude trochu šlapat na přezky. :wink: Přátelé, víte, co je kuriózní - v galeriích i výsledcích je to samá pistole, jako kdyby Rapid neměl puškaře apřitom má toho nejlepšího současného ležačkáře u nás.
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 15 pro 2015 19:29

Dnes ráno byl ve zprávách na CT24 okolo 7.30 tento rozhovor/jako kdyby četli stránky Rapidu Plzeň/.Kamarád to zpětně vyhledal a zde je odkaz-http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... ni-sportu/
Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Kodiak » 15 pro 2015 21:10

Tak hoši, jestli se to rozhýbe, tak se máme na co těšit. A někdo asi bude mít těžkou hlavu 8) !
Pevně v to doufám, protože tento stav je dlouhodobě neudržitelný!
Po tom, co jsem si přečetl ty dokumenty na SSK policie rapid Plzeň, tak se nestíhám divit. Snad se to neututlá a nejmenovaný pan B a jemu podobní si půjdou sednout!!!
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 19 pro 2015 18:02

jinak tady lze v jakési anketě prezidenta ohodnotit... zatím 65% negativních :D
http://www.sportovnilisty.cz/profiles.php?page=9
Odpovědět