Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 16 pro 2017 15:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ČSS a jeho vedení
PříspěvekNapsal: 23 čer 2017 06:53 

https://www.novinky.cz/krimi/441594-byv ... areni.html

PříspěvekNapsal: 24 čer 2017 10:22 

No,tak jen doufám,že ti,kteří Barocha znovu navrhovali a hlasovali pro jeho znovuzvolení na krajských schůzích,si teď uvědomí,že by všichni do posledního z téhle prohnilé garnitury měli okamžitě ze svých postů v kraj.radách odejít!!A neškodit dále čs.střelectví!Jen vím,že pro Barocha pro jeho opětovné zvolení hlasovali ve Stč a Jihomoravském uskupení a konkrétně v Stč kraji byl jeho největším a zcela prolhaným naháněčem předseda/minulý i nově zvolený/Jan Videcký,který vše,co se týče vyšetřování Barocha věděl!O ostatních jiných krajích a slepé oddannosti Barochovi víte více Vy,kteří z různých krajů jste.Když se takováto kauza táhne již od konce r.2015,nebude nikdo z lidí,dělajících do výk.střelby tvrdit,že on to nevěděl!Vše bylo dávno zveřejněno na str.Rapidu Plzeň a na tomto fóru bylo pravdivých inf.přehršel!Jó,tak se nám Svatá trojice střelectví,rozpadla a co je důležité,hlavně její moc!B+Š+V jsou-až vše vyjde u soudu najevo, na cestě do Krymu.A jen se podívejte na příspěvky dozadu,kdo rovněž z našich nejslavnějších Barocha hájil.A informace o jeho neplnění stanov a obohacování se především v Rapidu byly dobře a dlouho známé.No a již také konečně začněte sem zase psát své názory a neseďte ve Vaší malé komůrce.při obvyklé denní činnosti,teď již nikomu prdelkovat nemusíte!!A kdo jste se provinil odejděte!!Nebo jsme snad v politické špíně?Myslím,že většina z nás ne.A co by nové vedení ČSS mělo provést co nejdříve,je důkladná kontrola všech vrch.středisek střelby,komu se tam zapůjčuje materiál včetně zbraňí,kdo dostává a kolik LR a zda vůbec na podporu při své výkonnosti má nárok!A budete se divit,co naši mocní vedoucí středisek dělají podvodů,včetně vlastního obohacování se/ku př.hlavně na cestovném/.Já osobně bych navrhoval v tomto rezortu důkladnou kontrolu z Ministerstva financí a myslím,že by Baroch v Krymu měl okolo sebe starou dobrou společnost!Kterou roky podporoval!

PříspěvekNapsal: 24 čer 2017 19:30 

na schůzi JM jsem byl, pro Barocha i přesto že se vědělo co dělal, zvedli ruku všichni zástupci kulové střelby, proti bylo 5 brokařů. A tak to bylo i v jiných krajích. Dokonce vedoucí RSCM kulové střelby na Hybešce veřejně vyzval k jeho podpoře...
Takže můj názor je, že nikdo neodejde a nic se nezmění, ten co přišel s kandidaturou Barocha za JM je teď dokonce v Prezídiu. Musíme počkat až se mezi kulovými střelci objeví nová generace lidí jako je Tvůj kluk a pod., pak je s tím možno něco udělat. Brokařů kteří toho mají všeho po krk a semkli se jako jeden muž je prostě málo na to aby se něco změnilo. Tímto to nechci nějak dělit, táhnout by se mělo za jeden provaz, ale takový je prostě faktický stav věci.

PříspěvekNapsal: 30 čer 2017 18:11 

Otevřený dopis prezidentu ČSS
Tak dnes jsem si přečetl dopis na stránkách svazu a hned jsem nepochopil proč vznikl. Každý den koukám na střelecké stránky a nikde nebyl. Překvapilo mě, že jsou pod ním odpovědi a všechny kladné. Nabyl jsem dojmu, že se něco přihodilo, ale z dopisu jsem to nevyčetl. Proto ode mě spekulace, že dopis je na podporu p. Videckého. Napadá mě, že něco provedl a potřebuje podporu touto cestou, nebo ztratil na svazu vliv po valné hromadě a potřebuje se zviditelnit. Tak nevím.

PříspěvekNapsal: 06 črc 2017 08:25 

Jen k příspěvku Feinwera.Myslím,že toto je pro jinou rubriku a to,že na svazových str.bylo zveřejněno toto obdivné kvokání ve prospěch Videckého považuji za opravdu velice divné,když na svazových str.vydali a není to tak dlouho prohlášení,že nebudou podobné příspěvky/viz K.Emonns s odpovědí T.Jeřábka/již dále zveřejňovat.Osobně si myslím,že tento příspěvek starý, v obláčcích se teď vznášející,Nepejchal vůbec nenapsal a vše vytvořil pro svoji veleslávu právě do nebe zde vynášený Videcký.Vezměte si jen časovou posloupnost dění-25.6.udělal v Suhlu Nepejchal ml.stříbro ve 3x40 a 28.6.již byl na str.ČSS zveřejněn tento příspěvek i s ohlasy dalších rodičů.Proč nepřišly ohlasy až po zveřejněném článku???Je to do nebe bijící-vše si pro svou nehynoucí slávu napsal sám Videcký a ocko Nepejchalů se propůjčil k podpisu tohoto pamfletu!!No znáte snad naše dobrá česká přísloví.žádný strom neroste až do nebe-všechno zlo a dobro se každému vrátí,jak bumerang a na každou sv.ňi se již vaří voda.Videckého by měli,aby zase ve střelectví nastaly normální vztahy mezi lidmi,odchytit,dát ho na léčbu na psychiatrickou kliniku a léčit ho z chorobné touhy a ctižádostivosti po moci a slávě.Je to psychopat!

PříspěvekNapsal: 06 lis 2017 17:29 

jen aby se vědělo...
Parfémy, hrnce nebo semena. I za to utráceli střelci, ukázal soud s exprezidentem svazu
https://www.novinky.cz/krimi/454157-par ... svazu.html

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 126 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina