Sraz vzduchovkaru XII.

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Problém

Příspěvek od Apevia » 28 led 2009 20:28

On byl nějaký problém? Jak to máte teď s tím prostorem kde bude sraz?
BTW: Milius má pěknej počet přízpěvků :1111 8)


Cogito ergo armatus sum.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 28 led 2009 20:35

---------
Naposledy upravil(a) milius dne 24 úno 2009 22:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 28 led 2009 21:20

A co je s dvěma dráhama?
Co jsme tam byli na podzim naposled, tak jsme posekali trávu, udělali rojnici a do pytle vysbírali všechny odpadky.

Jinak na poslední akci jsme byli s povolením majitele pozemku a teď zase budeme.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 28 led 2009 21:28

----------
Naposledy upravil(a) milius dne 24 úno 2009 22:58, celkem upraveno 1 x.
SRŠEŇ
Příspěvky: 236
Registrován: 29 zář 2008 21:14
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od SRŠEŇ » 28 led 2009 22:47

Kubajzz napsal:
Co jsme tam byli na podzim naposled, tak jsme posekali trávu, udělali rojnici a do pytle vysbírali všechny odpadky.

A ten pytel tam zůstal.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 28 led 2009 23:35

Tak já tam zajedu a ten pytel tam po těch dráhách vysypu, čímž to uvedu do původního stavu, OK?

Chlapi mi furt není jasné o co vám dvěma jde?
Jaký zákon o shromažďování? Máme tady výjimečný stav nebo budem demonstrovat na náměstí nebo co?

To nové místo, kde jsme začli jezdit jste pokud vím objevili vy a začli jste to tam upravovat bez jakékoliv domluvy s majitelem. Když se tam pak jednou objevil (zjebat nás), tak jsem se s ním domluvil (a nebylo to zrovna jednoduché, jak ví ti co tam byli Alexxxus, Relsok i Radyx), aby nás tam nechal jezdit, pokud mu to budu předem hlásit. To dodržuju a nemám s ním problém. Takže je to soukromá akce na soukromém pozemku.
Dopředu říkám, že žádný papír nemám, ani preventivně žádným úředníkům, hasičům, myslivcům, rybářům ani kominíkům nic nehlásím a ani do budoucna hlásit nemíním. Pokud nebudu z nějakého důvodu muset, a žádný takový důvod mě nenapadá.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 29 led 2009 00:27

----------
Naposledy upravil(a) milius dne 24 úno 2009 22:58, celkem upraveno 1 x.
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 29 led 2009 00:42

---------
Naposledy upravil(a) milius dne 24 úno 2009 22:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 29 led 2009 01:25

Tak teď jsem z toho jelen.
Na všechny ty místa jsi nás přived ty, jezdil jsi tam pravidelně s námi taky ty a teď najednou my můžem za to, že je někde závora? IMHO ji tam dali kvůli těm stovkám airsofťáků, čtyřkolkářům, motorkářům, offroadistům a těm cikánům co tam jezdili s vozíkama krást dřevo. Zas tolik jsme tam nejezdili, těch pár aut jednou za dva za tři týdny nemohlo nikomu vadit.

Ty věci se srazem v zástavbě slyším teď poprvé, jestli si dobře vzpomínám, tak původně jsme chtěli střílet na šířku, abychom se tam dobře vlezli, ale pak se nám to zdálo jako krátká vzdálenost, tak se střílelo na délku a vždycky se střílelo proti pětimetrové zdi. Ale nepamatuji si, že by tam byla předem vyznačená nějaká palebná čára, ani za mnou nikdo nepřišel, že se má střílet nějakým předem určeným směrem. Tak jsem vzal špagát a tu čáru vyznačil, abychom stříleli v lajně a navzájem se tam nepozabíjeli. Teď se mi motá něco jestli tam někdo (nevím jestli ty) neříkal něco o opuštěných panelácích po Rusech, jak se z nich těží okna a co se dá. Který směr byl teda správně?

No a jak si teda ty srazy představuješ? Vždyť si to sám organizoval, já ti žádné zásluhy neupírám, kdybys v tom pokračoval, tak budu jenom rád. Pokud bude místa vybírat znalec Milovic, jako seš ty, tak to bude jenom ke prospěchu věci.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 29 led 2009 20:02

Dost mě tady ty dohady mrzí.Do teď jsem si myslel,že je vše v pohodě.Určitě bude dobré si o tom promluvit,protože já jsem si právě tebe Miliusi oblíbil,tak budu rád,když vše vyřešíme s noblesou a elegancí nám vlastní. :wink:
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 30 led 2009 00:56

---------
Naposledy upravil(a) milius dne 24 úno 2009 22:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 30 led 2009 12:28

Kdyz to ctu, tak me napada, ze by nebylo od veci, aby jsme miliusovi kazdej neco dali do "prasatka".
Nechci aby to smrdelo nejakym placenym vstupem, prispevkama, nebo tak neco.
Spis vim sam co obnasi zarizovani cehokoliv. A telefon a cestovani nejsou zadarmo. a i kdyz smrdim korunou, budu se snazit podilet aspon "drobne" na tom, ze se bude kde sejit.
Pokud bude samozrejmos, ze po sobe uklidime a budeme se chovat jako lidi, nebude asi problem, nekde se schazet se svolenim majitele pozemku.
Problem je spis s tim, ze tam po nas muzou prijit jini...Airsoft a podobni a vse bude nekde jinde.
delat fotku pred prichodem a po odchodu take nic nevyresi, asi je to na vzajemne toleranci majitele a nas a pripadne informovanosti majitele, pokud prijedem a neco bude spatne ne z nasi viny. Ale to uz zachazim moc daleko.
Kazdopadne jsem rad, ze se Kubajz a Milius snazi delat neco pro nas, co jsme moudri od stolu s monitorem. A pak jen zaskocime na sraz.
picolloo
Příspěvky: 87
Registrován: 04 led 2009 10:57
Bydliště: okres Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od picolloo » 30 led 2009 14:30

jasně nikdy nevíš na jakýho blba narazíš a nemusí to bejt zrovna majitel pozemku stačí někdo trochu aktivní blb a je průser na světě mi jako osada máme povolení od obecního úřadu v Hodonicích u bechyně povolení k užívání bývalého lomu kousek odtud kde jme měly stavět srub ale nějak z toho sešlo ale povolení stále platí do toho lomu choděj občas střílet i z 9 a samopalu tak to asi nikomu moc nevadí je to bývalej vojenskej prostor starosta je fajn chlap když tam budem něco dělat tak stačí mu to říct aby o tom věděl a je to v poho akorát nevim jak to tam ted vypadá už jsem tam nebyl asi rok ta nevim :? je to kousek od Bechyně
Gamo CFX,SUHL310,LOV21
picolloo
Příspěvky: 87
Registrován: 04 led 2009 10:57
Bydliště: okres Tábor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od picolloo » 30 led 2009 14:42

Gamo CFX,SUHL310,LOV21
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Dobrý

Příspěvek od Apevia » 30 led 2009 15:12

2picollo: To je Bechyně u Tábora? Byl bys schopen tam něco zorganizovat? Jak dlouhej by tam mohl být střelnej prostor? Kolik lidí se tam vejde? Jakej je vjezd? Kdybys byl chopen to nějak zorganizovat tak by to bylo super, myslím že i další by byli rádi že se to koná jinde...
Cogito ergo armatus sum.
Odpovědět