Sraz vzduchovkaru XII.

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
cibous

Fotogalerie ze srazu vzduch XII.

Příspěvek od cibous » 19 dub 2009 19:22

Ahoj, jsem rád, že jsem se zúčastnil. Díky všem, co měli trpělivost nejen na mé začátečnické otázky, ale dokonce mi i půjčili své vymazlené zbraně na vyzkoušení.
Zde je odkaz na foto z akce ode mne:
http://www.cibousi.eu/clanky/nezarazene ... zavod-v-cr


duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 19 dub 2009 19:36

Super fotky z urcite super akce.Skoda,ze jsem se nezucastnil.Bohuzel nevlastnim zadnou vzduchovku a pripadal bych si tam blbe.Urcite tam byli lidi i bez zeleza,ale nejak by to nebylo ono.Pritelkyne se me ptala,proc jsem nejel taky,ale kdyz zavedu rec na koupi vetrovky,nebo nejaky lepsi vzduchovky,tak je ohen na strese.Ze prej jsou dulezitejsi veci :-( Ale ja porad nevim jaky
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
mikiki
Příspěvky: 2639
Registrován: 08 zář 2006 09:57
Bydliště: Vysočina (a Praha)

setkání

Příspěvek od mikiki » 19 dub 2009 19:58

To duffioso:
dost lidí tam mělo více vzduchovek/větrovek.
Já též, mohl jsem Ti půjčit třeba krátkého Falcona FN8 v 0.22
Na další setkání (snad bude brzy) zase přivezu více než jednu vzduchovku. Samozřejmě i půjčím, klidně přijeď.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 19 dub 2009 20:37

Bylo to príma, ale jedno si neodpustím , když někdo postaví sklopky ( třeba půjčené ode mne ) tak by je měl zase stáhnout , vím je to pakárna smotat 50 metrů šnůry, ale jak jsme ve finále hledali čí je která sklopka to bylo vážně fajne :-)
Do příště myslím že někdy koncem května by to chtělo ještě cca 12 - 14 sklopek. Mimojiné dnes mně kamraád říkal že je to sranda sundat sklopku tak jsem vzal 3 do batohu - EVo přez rameno a na Barrandově zalezl za prostor kde staví kulisy a postavil jsme mu malou situaci od 10 ti do 45 metrů dal tu na cca 30 a tím yblo vymalováno myslím že ode dneška už je napraven další neznaboh kterej se domníval že je to psina ...
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 19 dub 2009 20:51

Jeste bych chtel smeknot pred kazdym, kdo prosel FT a strilel vse co slo ze stoje. (tedy nejmene stabilni poloha) Protoze treba v me skupine to tak bylo a co jsem zahledl, nejen v te nasi. O to vice jsou ty vysledky prijemnym prekvapenim.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 19 dub 2009 21:21

Překvapeni je jakýkoliv výsledek byl prvni.... ale ono bych to nepřeceňoval nebylo to ani FT ani HFT, ale takovej kočkopes ale dobrej.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
psena
Příspěvky: 202
Registrován: 20 pro 2008 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od psena » 19 dub 2009 21:35

_Stalker_ píše:Jeste bych chtel smeknot pred kazdym, kdo prosel FT a strilel vse co slo ze stoje. (tedy nejmene stabilni poloha) Protoze treba v me skupine to tak bylo a co jsem zahledl, nejen v te nasi. O to vice jsou ty vysledky prijemnym prekvapenim.
Nechval se :D
Co bylo ze stoje,to jsem netrefil.... ale diky za skolu strileni ve stoje, kterou jsi me dal, budu na tom pracovat.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 19 dub 2009 22:41

psena: Sebe bych chvali, jen kdybych nic neminul. :D
Ale WohlmuthOta a LaRi nikdy moc ze stoje nestrileli.
u mne je to spis ostuda. :roll:
Ale jak uz psal Alexxxus...ono se to nezda, ale zadna sranda to neni.
Uživatelský avatar
martan2
Příspěvky: 120
Registrován: 04 lis 2007 22:17
Bydliště: Louny

Příspěvek od martan2 » 20 dub 2009 07:34

Taky se musím přidat ke chvále za kulturní vložku v podobě FT... i když jsem neměl větrovku a s klasikou se mi moc nechtělo, tak po prvním stanovišti jsem byl nadšenej...je to ta správná třešnička na dortu... :) jen doufám, že příště už budu procházet s větrovkou a střílet i na nějakou mojí sklopku, kterou si podepíšu, abych ji pak nehledal jako někdo... :D
Naposledy upravil(a) martan2 dne 20 dub 2009 15:27, celkem upraveno 1 x.
chcešli dobrou mušku míti musíš podpěru využíti
psena
Příspěvky: 202
Registrován: 20 pro 2008 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od psena » 20 dub 2009 15:27

Nerekl bych ze to byla kulturni vlozka, ale naopak zlatej hreb srazu. Doufam, ze se najdou dalsi nadsenci na organizaci a sejdem se na dalsi turnaje i v jinych castech zeme ceske. Ale pochybuju...mam pocit , ze stredoceska sqadra je zastoupena nejsilneji a tak je nesmysl to resit jinde. Ale spestreni by to casem bylo...uvidim, treba pripojim ruku k dilu a neco vymyslim. Urcite to stoji za to.
Radek Lochman
Příspěvky: 5
Registrován: 14 led 2009 18:21
Bydliště: Albrechtice

Příspěvek od Radek Lochman » 20 dub 2009 21:48

Chtěl bych taky poděkovat za skvělý sraz, skvělou organizaci. Bylo to super. Těším se na příště, doufám že brzy :lol: Díky za rady, který jsem získal. Díky všem.
SRŠEŇ
Příspěvky: 236
Registrován: 29 zář 2008 21:14
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od SRŠEŇ » 21 dub 2009 23:04

No kluci, tak se vám to povedlo. Příjmněte odemne gratulaci. :wink:
Mohu říci, že vám závidím, těm co to zorganizovaly, i těm co tam byly.
I když jsem nakonec jet chtěl, tak jsem nemohl. :cry: Snad to příště vyjde. :wink:
duffioso
Příspěvky: 2978
Registrován: 02 zář 2006 20:18
Bydliště: Plzen

Příspěvek od duffioso » 22 dub 2009 15:21

Delam ted na jedne stavbe v Praze a nasel jsem skvele misto na vzduchovkove prestrelky,primo v Praze.Kdyz odbocite z jizni spojky u Europarku na Sterboholy,tak se tam stavi po asi kilometru stavi tri velke domy s nazvem Maly haj.A za nim je famozni stara budova,patrova s uplne bombastickym okolim.Nikomu by se tam nemelo nic stat.Okoli je ala poustni strelnice,kde se da strilet i na extremni dalky.Treba obdoba FT a to Desert Target :-)
Vecer sem postnu fotky,sice jen z mobilu,ale snad bude neco videt.
Nevim,mozna ucim orly letat a znate to,ale co kdyz ne :-)
A hlavne:trefim tam :-)
RZKP 54 .22 Flobert
Drulov 70 .22 Flobert
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pussylala » 22 dub 2009 19:01

Ono velkých prostranství v Praze je dost, ale problém vidím v lidech. Pražáci se psy vyhledávají právě takové místa, na procházky, venčení atd. A rádi hlásí všechno. Já taky jednou byl na podobném místě. Myslel jsem, že to bude liduprázdné a ono prd. I když nikdo z kolem jdoucích nic nenamítal, ale za hoďku jsem se radši vytratil. To bude asi pozemek města a neohlášené akce nejsou vítané. Někdy ale o víkendu to můžeme vyzkoušet v pár lidech a uvidíme. :wink:
ghostik
Příspěvky: 94
Registrován: 16 bře 2009 10:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ghostik » 22 dub 2009 21:06

Jak rika Pussylala - problem vidim taky v lidech, ja nasel skvele misto v Uhrinevsi, kousek od nasi prace pred takovymtim kopcem, ktery neni ani tak kopcem, ale spise zasypanou skladkou ze stavby sidliste Petrovice. Bohuzel po rozestaveni tercu a priprave prvni pejskar, pak druhy, nasledovany dvojici s kocarkem, pak nejaka milenecka dvojice s dekou a pak jsem se na to vy**al :)
A to tam nikde neni cesta, stezka, od silnice tam neni videt, a je to hned vedle funkcni sklady...
Odpovědět