Sraz vzduchovkaru 37 v JSB Bohumin

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od Tomayo » 27 čer 2012 21:14

no ja to videl dokonce dvakrat pri tomto zavode.....ale to bylo spis z neznalosti pravidel nez umysl bych rekl...rict spadla za 2...cinkla za 1 , netrefil 0 pred zavodem asi nestaci
videl jsem to i pri jinych zavodech napr. v madarsku a to minimalne ve 4-5 pripadech ruzne poruseni pravidel (napr pouziti vodovahy u HFT, vysoky palmrest, strelba 2x na stejnou sklopku kdyz jeho kolegove kecali o stanoviste dal, po netrefeni sklopky delani ze spadla a jako ji natahovat to jsem se musel normalne tlemit, pri strelbe ve stoje u FT strilel s oprenou puskou a myslim ze jeste neco tam bylo).... takovy lidi jsou pro me zebraci a nic vic

nemyslim si ze u toho nepremyslim...jen jsem si toho nevsiml...jsem jenom clovek no, navic si dokazu priznat chybu nebo to ze nemam pravdu jak vidis.... narozdil od nekoho :wink: Priste to poslu nejdriv tobe at mi to prekontrolujes a az pak to sem poslu jo? Pak te to nebude tolik trapit :D


Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od Termit » 27 čer 2012 22:01

Asi začnu tunit Grand prixe... :mrgreen: kdo mi ho půjčí na rozvrtani.....
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od Tomayo » 27 čer 2012 22:29

nene ja urcite ne :) mam ho rad, je to mazel
a co by si chtel na nem tunit? Tak max pridat hak a naklonenou listu a to jen na FT vic me nenapada
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
caco
Příspěvky: 323
Registrován: 02 lis 2008 19:46

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od caco » 27 čer 2012 22:36

Tomayo píše:no ja to videl dokonce dvakrat pri tomto zavode.....ale to bylo spis z neznalosti pravidel nez umysl bych rekl...rict spadla za 2...cinkla za 1 , netrefil 0 pred zavodem asi nestaci
videl jsem to i pri jinych zavodech napr. v madarsku a to minimalne ve 4-5 pripadech ruzne poruseni pravidel (napr pouziti vodovahy u HFT, vysoky palmrest, strelba 2x na stejnou sklopku kdyz jeho kolegove kecali o stanoviste dal, po netrefeni sklopky delani ze spadla a jako ji natahovat to jsem se musel normalne tlemit, pri strelbe ve stoje u FT strilel s oprenou puskou a myslim ze jeste neco tam bylo)
To Maďarsko ti neverím ani jedno slovo!!!!!!!!!
Nebudem za nich dávať ruku do ohňa, ale poznám ich dosť dlhú dobu a tiež k nim chodím nejaký ten piatok aby som vedel že sú natolko súťaživý že neexistuje aby súper zapísal súperovi body naviac. Body zásadne zapisuje súper súperovi.
V FT v stoji opieral pušku o čo? O strom???? O súpera????? Nebodaj o tvoj chrbát?????
Takúto chujovinu som teda nečakal!!!!!!!!!!

K tomu ostatnému. Nezabúdaj že všetky krajiny si pravidlá v menšej miere môžu prispôsobiť podla svojich potrieb. To znamená že vrámci domácich súťaží, ak sa dohodnú že vodováha môže byť tak je to O.K.
To isté palmrest.
Strelba niekolkokrát na jednu sklopku je normálna. Po odstrelení dvoch súťažných výstrelov si po dohode so súpermi môžeš streliť na sklopku aj päťkrát. Samozrejme mimo súťaž. A keďže predpokladám že maďarský jazyk neovládaš skôr by som to tipol na to že si túto ich konverzáciu memohol dešifrovať a pripadalo ti to ako podvod.
Uživatelský avatar
ferin
Příspěvky: 437
Registrován: 29 srp 2007 19:07
Bydliště: Dolný Kubín, SK

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od ferin » 27 čer 2012 22:55

to Tomayo: to konštatovanie porušení pravidiel v HU nebolo 2x dobre premyslené :-/
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od Tomayo » 27 čer 2012 23:31

OPRAVA

body jsem zapisoval ja, videl jsem ze nespadla, tak se ptam jestli 0 bodu on ne ze 1 ,tak co mam se s nim hadat :) pak delal ze ji natahuje a ani se nepohla :) jeste u toho byl nervozni jak pes ...jako hadat se nebudu jen rikam co jsem videl.... co si o tom myslis ty je druha vec...pokud das ruku do ohne tak dej :!: pokud vim rikal jsem ti to uz tam

ano oprel si pusku o to zabradli na rozhledne a vystrelil.. 1 bod ..stal jsem 1,5 od neho :) leda ze by to meli v 7,5J dovolene ??????

pokud maji na HFT jina pravidla tak ok , pak je vsechno jinak, ale maji je jine ??????

ten co strilel dvakrat na stejnou sklopku pri HFT kde jsem se byl podivat, tak pak myslim ukazoval a rikal 2 body,ale tim si jisty nejsem uz je to dlouho a ani si nepamatuji jak se madarsky reklo dva....v kazdem pripade se hodne dival jestli se nekdo koukal nebo ne

Caco nemam zapotrebi ti tu lhat ani podvadet na soutezich :!: :!: :!: :!:

uvedl jsem Bohumin, Madarko jenom priklad, u nas se to deje take ... nevim kde to videl Mark.5, ale ma pravdu deje se to
Naposledy upravil(a) Tomayo dne 28 čer 2012 00:22, celkem upraveno 1 x.
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
caco
Příspěvky: 323
Registrován: 02 lis 2008 19:46

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od caco » 28 čer 2012 00:08

Sorry, nedá mi nereagovať. A bez urážky.
V prvom rade ak ma pamäť neklame tak si HFT nestrielal že? Strielal si FT!
Takže aké dva body namiesto jedného??? Alebo si nepamätáš bodovanie??? Dúfam že to mi nechceš nahovoriť. Myslím si že ako inteligentný človek si dobre pamätáš čo a ako si robil na tvojom PRVOM OFICIÁLNOM FT.
Ale dajme tomu. No ak si mu ten bod pripísal ty, tak aj podvod si spravil ty! Či?
V prípade že si na veži nechal strielať súpera zo zábradlia, mal si ho ako znalec pravidiel FT na toto upozorniť. A nie len jeho.
Výhovorka typu "co jsem mněl dělat" a podobne, neobstojí...
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od Tomayo » 28 čer 2012 00:19

jo mas pravdu ..... slo samozrejme o 1 bod takze to upravim...jsem trosku pretazeny
on anglicky neumel, ja v podstate neumim take a madarstinu fakt neovladam...ten druhy byl dole a jak jsem rikal hadat se nebudu pokud mu to stoji za to....jo a dalsi vec byla ze mu namerili vice jak 7,5J 3x po sobe...pak si tam neco rikali a pokracoval..............

to ze nepodvadis ty, neznamena, ze nepodvadi ostatni ...jednim dechem rikas ze mi neveris ani slovo a druhym rikas ze ruku do ohne davat nebudes....nevim proc si nastvany na me :)
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
caco
Příspěvky: 323
Registrován: 02 lis 2008 19:46

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od caco » 28 čer 2012 09:11

Ten čo mu namerali viac ako 7,5J sa volal Somju Tamáš a zo súťaže ho po tom meraní bez pardónu vyradili. Oni to tam berú smrtelne vážne. Takže všetko čo strielal potom už bolo strielané iba mimo súťaž.
Neni som na teba naštvaný.
Lem ma dosť zaskočilo už v HU ked ste sa išli pozrieť na súťaž HFT ako si v priebehu 2 minút a zo vzdialenosti 2-3 metre od súťažiacich svojim orlím zrakom okamžite zistil minimálne 5 podvodov.
Mi tam chodíme tretím rokom a zatial som sa tam stretol iba s maximálnou férovosťou.
A okrem nás tak isto aj taliani, aj poliaci, aj bulhari...

P.S. Často sa hovorí "podla seba súdim teba"...
radlukaj
Příspěvky: 324
Registrován: 09 kvě 2009 09:11
Bydliště: Praha

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od radlukaj » 28 čer 2012 09:40

Ahoj moje pekne holky :),

zaimave příspěvki.
Ja dam fotki navic s polské fórum:

https://picasaweb.google.com/1028699449 ... -06fq5xuzQ#

https://picasaweb.google.com/1028699449 ... directlink#

https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 7799706609

https://plus.google.com/u/0/photos/1158 ... 1912771809

Bylo to moce pekne...pekny weekend :)
Se tesim na soutez za rok :) JSB to udelalo super.

Zdravim
Lukasz

P.S. - Jo,jo - ja vim , moje cestina je pekna. Ale nemuzu tu mavat rukama :D
CR HFT Team 2012&2013&2014
Steyr a USO
Uživatelský avatar
Tomayo
Příspěvky: 1405
Registrován: 07 kvě 2011 00:03
Bydliště: Mars

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od Tomayo » 28 čer 2012 10:32

nevim jak se jmenoval a ani bych nejmenoval ani neukazoval ikdyz v nekterych pripadech je to jasne o koho slo......me to mrzi stejne jako tebe ze se to deje ale nevim proc bych se mel nekoho zastavat?.....to s tim podle sebe soudim tebe.....tak to si hodne ustrelil kamarad!
Daystate Grand Prix - Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD + Bushnell 3200 10x40
KalibrGun Cricket .22 - Delta Titanium 6-24x42

http://www.youtube.com/watch?v=8-ejyHzz3XE
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od Jabberwocky » 28 čer 2012 13:00

Jen k tomu střílení víckrát na jednu sklopku – já to na srazech taky dělám. První rána je soutěžní a tu si píšu do karty. Pokud sklopku nepoložím, zkusím si to třeba ještě dvakrát, abych zjistil, jak a kam jsem měl mířit. Učím se tím. To snad proboha nikomu nemůže vadit?
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od ALKAJ » 28 čer 2012 13:29

Záleží na akej súťaži.
Na FT súťaži (a odhadujem že u HFT je to podobné) je to počas súťaže zakázané.
Potom po súťaži si môžeš strieľať na sklopky koľko chceš.

Stále sa tu naráža na ten problém že každý strieľa niečo iné a problematiku hodnotí podľa svojich kritérií.
To potom je problém keď komunikuje spolu FTčkar s HFTčkárom a trio uzatvára Českosklopkár. :D

To kua neviete všetci strieľať FT? :mrgreen:
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od Jabberwocky » 28 čer 2012 14:11

Českosklopkár je nádherné slovo :-D Takový kříženec mezi Čechoslovákem, sajdkárem a kotárem. To budu používat :-)
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
Uživatelský avatar
Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Sraz vzduchovkářů 37 v JSB Bohumín

Příspěvek od Hellboy » 28 čer 2012 16:35

jj to jste to pekne vymysleli nova odnoz FT a HFT :-)) jak se tomu bude rikat Czech sklopka (field) target ?? :-))) to aby si to nechal celosvetove Kubajzz zaregistrovat :-))
od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Odpovědět