Srandicky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
armyhunter
Příspěvky: 226
Registrován: 01 črc 2010 19:42

Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od armyhunter » 12 črc 2010 22:28

Pište co se vám povedlo :D . Já sem sousedom trefil pergolu (odrazem) :lol: : co to tam děláš, sklidni se jo !!! :roll:


Uživatelský avatar
armyhunter
Příspěvky: 226
Registrován: 01 črc 2010 19:42

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od armyhunter » 12 črc 2010 22:32

No jen se práskněte :)
Uživatelský avatar
vendous
Příspěvky: 1137
Registrován: 21 kvě 2009 12:38
Bydliště: Zeměchy, Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od vendous » 12 črc 2010 22:40

A co čekáš? Že tu bude za 4minuty dvacet příběhů kde kdo koho trefil do zadnice a tak :roll:
Já se snažím nikoho neohrožovat a zatím se mi to daří
Venca a Zuzka (Zuzule :D )
Uživatelský avatar
armyhunter
Příspěvky: 226
Registrován: 01 črc 2010 19:42

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od armyhunter » 12 črc 2010 22:54

To zrovna né. Třeba co, komu, kde
Michal23
Příspěvky: 182
Registrován: 23 lis 2009 21:15

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od Michal23 » 12 črc 2010 23:09

No jak sem si poridil tu QB 78.. tak sem si doma strilel z obejvaku do pokoje a nad dverma mame takovou bilou skrin na zdi..no a jak sem lezel na gauci tak sem si nabil a uveleboval se.. hlaven mirila nahoru.. vtom sem zavadil o spoust a buch.. ve skrni zarazena diabolka.. asi o 2 tydny pozdeji sme byli s nasima v kuchyni a otec honil komara..sel zanim do predsine zachvilku dosel.. zatukal me na rameno a maval t jdu snim...:o) prstem ukazal na douru a je zakroutil hlavou.. matka se nic nedozvedela.. ta by hucela jako blazen.. :o) no pak sem venku rozdelaval QB 36 a telo vzduchovky me vypadlo pritelkyni na hlavu :oops: :oops:
jazu
Příspěvky: 109
Registrován: 16 bře 2009 09:54

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od jazu » 13 črc 2010 07:27

Ja som bol raz s kamaratom strielat so vzduchovky na poli. Mala namontovany puskohlad. V tom tam prisli polovnik s nejakym chlapikom. Ten chlapik zacal celkom vyskakovat, tak som zalomil hlaven a ukazal mu ze tam je len nabita diabolka a ze ziadne zverstva nepachame. Povedal na to dobre. Chlapikovi sa to vsak nevidelo. Tak sme radsej nasadli do auta a isli domov. Tam uz na nas cakal policajt a zobral nas na stanicu. Ani sme nerobili zapis len skontroloval vzduchovku a pozrel sa do auta. Tam na sedacke lezala knizka na ktorej bol vyobrazeny zamerny kriz a menovala sa myslim ze Sakal. V tej chvili by som sa videl najradsej niekde v prdeli. Po chvili sme isli bez ujmy domov.
4,5 5,6 7,65 9
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od DrobasMirek » 13 črc 2010 09:22

..hm, a jenom debil jako já si může prostřelit nohu :lol: Vždycky mi tloukli do hlavy, že když mám nabito a čekám na brabčáka, že mám mířit hlavní dolu. Tak se i dělo do chvíle kdy si na větev tak 15m ode mě sednul brabčák, slavia 631 zamířila, odjistila a brabec si spokojeně odletěl. vracím vzduchovku zpět k tělu, sveze se mi v ruce a cvak, plesk a moje tenkrát dětská nožka v žabce obutá zaznamenala čistý průstřel povací blány mezi "palcem a ukazováčkem" :lol: od tý doby vracim pojistku na Slaviích vždycky zpět:-)

brabčák = vrabec, tvor to užitečný leč kachnám a husám z koryta v celých hejnech nepřípustně žeroucí 8)
Uživatelský avatar
undead
Příspěvky: 552
Registrován: 17 bře 2008 23:36

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od undead » 13 črc 2010 10:43

strieľať vrabce? :? :!:
ja tiež pridám, bolo to už dávno, strieľali sme ešte so s631 v stoji na terč z ~15m, lenže klasický papierový terč (na 10m z polovníctva) bol upevnený na doske a ta jedným klincom náhodou práve v strede terča o vráta.. matka čosi robila v záhrade a už skončila, tak že nech si ide aj ona streliť, museli sme ju prehovárať lebo je zásadne proti všetkým zbraniam, ale tak že si vystrelí, nabili sme slávku a matka mierila, vystrelila a sakra hlasno bolestivo skríkla, strelila presne stred, plných 10 bodov a diabolka sa jej odrazila úplne presne medzi oči, stačil by kúsok vedľa... :roll: vtedy to nebolo smiešne, no a po pár dňoch dostala matka prezývku ostrostelec :) to bolo ale dávno.. a matematická pravdepodobnosť že trafí stred keď predtým nestrieľala a že diabolku dostane presne medzi oči je takmer nulová.
Sláva
Příspěvky: 286
Registrován: 20 bře 2010 12:54

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od Sláva » 13 črc 2010 11:33

:D No ale ty odrazene diabolky nejsou zadne prdel. Uz se mi to stalo asi tak 10krat. Na vicka apod. mame stlucenej drevenej lapac. No ten uz dostal dost zabrat a uz tam i par diabol zustalo. Takze se mi zadarilo parkrat nejakou trefit nebo nejakej hrebik s kterejma je to stluceny a musim rict ze to neni nic prijemnyho kdyz vam diabola prosvisti tesne kolem hlavy :wink: A dovolim si rict ze tam je jeste dostatecna energie aby vam to nejake to bebi udelalo.
SLAVIA 634 cal.177, 2dílná ocelová montáž CZUB + NS 4x32AO
Uživatelský avatar
BlackAdder
Příspěvky: 431
Registrován: 08 čer 2010 11:37
Bydliště: Praha, Valašské Meziříčí

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od BlackAdder » 13 črc 2010 12:01

odražené diabolky jsou "potforné"... pamatuju si jako malý šušeň jsem střílel u báby na dvorku z S631 ze stoje tak na 10 metrů jen v trenýrkách do terčů na dřevěných deskách a odražená kovohuťka mě trefila do břicha - hned jsem se radši oblékl a dál střílel zpoza trámu verandy. :)
Uživatelský avatar
RZ CZ
Příspěvky: 1197
Registrován: 11 dub 2010 01:36
Bydliště: okr.NJ

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od RZ CZ » 13 črc 2010 12:06

Zdar hnedle tu přispěju.Sice to není vzduchovka. http://www.zvraceny.cz/video/29818-co-cumis-kravo
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od DrobasMirek » 13 črc 2010 12:10

to undead: však to mohlo být tak před 15 lety.. tenkrát bylo ve vsi vrabců tolik, že v "JZD" za každýho vypláceli tušim, že korunu

Když se slítlo takový menší hejno ke strejdovi k chovu kachen tak bylo půl pytle obilí a šrotu za chvíli pryč a plašit? zbytečný, jak se člověk otočil zády tak jich tam měl zase hejno. Dneska už bych to neštřílel, každou chvíli si nějakýho prohlížim přes Mildot, ale co z toho když bych střelil, vim, že by padnul jak podťatej, to neni ani zábava.

včera jsem se zrovna kochal krásou stehlíka co seděl na bodláku.. opravu krása..
Mr.Nobody
Příspěvky: 272
Registrován: 24 črc 2007 22:54

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od Mr.Nobody » 13 črc 2010 12:19

V soutěži o debila se vzduchovkou bych bezpečně vyhrál já. V 16 letech jsem byl dost sečtělej a přemejšlivej :roll: Jednou jsem dočetl nějakou knížku a pod jejím dojmem přemejšlel, jakej to musí bejt pocit vrazit si lauf do huby a zmáčknout spoušť. Tak jsem si do huby vrazil NENABITOU ale nataženou stellu 512 a zmáčknul spoušť. Puška chytla zpětnej ráz od pístu cca 1 cm ale stačilo to na to, aby mi muška roztříštila na střípky jedničku vlevo nahoře :oops: :D
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od DrobasMirek » 13 črc 2010 12:53

:lol: :lol: :lol:
Smazaný uživatel 3736

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 13 črc 2010 19:54

Voľakedy sme strieľali do hokejového puku zo Slavie 620. Nestíhali sme sa vyhýbať odrazeným diabolkám. Po týchto skúsenostiach sme sa rozhodli, že budeme strieľať už len na papierový terč. Keď sa mi diabolka vrátila naspäť do čela, tak som zistil, že ani oceľový plech pod terčom nebude dobrý nápad. Tak sme terč uchytili na tvrdú dosku.. :lol: Dlho nám trvalo, kým sme zvolili správny podklad pod terč.
Odpovědět