Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 21 říj 2017 04:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sig Sauer Mosquito
PříspěvekNapsal: 20 lis 2008 20:44 
Zdravím
Chlapi jak je to u této zbraně s nastavováním citlivosti spouště...připadá mi,že má zbytečně dlouhý chod a mohla by být jemnější...Zvládnu to sám,nebo to chce opravdu odborníka? :wink: ...Díky

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 lis 2008 20:45 

Už jsi někdy nějakou spoušť ladil?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 lis 2008 20:50 
Ještě ne...ale vím že se to na některých dá i bez drahého poplatku za pootočení šroubkem...ale samozřejmě to tím nijak nenadlehčuji...protože si jí chci nechat,tak chci o ní vědět co nejvíce a strohý anglický návod je málo....hledal jsem i na netu,ale nic moc :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 lis 2008 20:53 

Pro ladění spouště je nutné nejprve pochopit jak to vlastně funguje. Pokud to víš a seš technický typ a manuálně zručný, pak teprve začni přemýšlet zda to vůbec zkusit. Pokud nechápeš jak to fachčí, ani na to nemysli...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 lis 2008 21:01 
Technicky se toho nebojím...u našich pistolí je toho uvnitř ale mnohem méně a Sig mi přijde co do součástek přeplněný...jen mi jde o to abych mi po složení něco nezbylo na stole :wink: ...ale dotaz směřoval spíše k tomu zda je to u něj technicky možné bez zásahu typu obrábění...myslím že v takové ceně by to být mělo i když se tu platí víc za původ a vzhled

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 lis 2008 21:04 

bez zásahu typu obrábění? To jako myslíš leštění, úprava ozubů a tak? No tipuju že to tak jednoduchý nebude :)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 lis 2008 21:23 
Musel jsem odběhnout...jj toho se obávám,ale ponejvíc mi vadí ta délka...je to až téměř na konci chodu..k tomu by mohlo pomoci něco jednoduššího třeba? :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 lis 2008 23:06 

Až si nějakou nešikovnou manipulací zlomíš nějakou pružinku, tak ti přeji hodně štěstí ve shánění nové. Náhradní díly se dají objednat snad jen z USA. V Sigu bych nic neladil. Hlavně..má to hliníkový rám.Tam nechtěně do toho loupneš šroubovákem a je to v prde..A co na tom chceš ladit? Fakt nechápu. Když chceš pistoli ráže .22lr a na mířenku..nechápu proč máš Mosquito. :roll: Tahle pistole je pro nějaké nenáročné střelce nebo pro Sigaře co maj doma několik Sigů a chtěj si pořídit dvaadvacítku. No co si poříděj?Zase Siga. Tohle není pistole v které se můžeš vrtat. Na to Sigy vůbec nejsou. Myslím to v dobrém.. :D a důrazně tě varuji..nedělej to. :!:
Když ti to vyjde..zasloužíš metál..a když ne, dopadneš jako já. Já jsem sice nic neladil, ale podařilo se mi nechtěně zlomit pružinku. A teď už mám několik měsíců kvér za cca čtyřicet papírů v trezoru..Nejsou náhradní díly.. :cry:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 lis 2008 07:08 
Odborník na zbraně

Zaprvé: Mosquito je plasťák plastový. Pokud chcete něco ladit v mechanismu, tak tam jsou díly z oceli a slitin (většinou ohýbaná pásovina, nebo přesně lité díly). Budete potřebovat vyhladit vlastně dvě styčné plochy (západku a ozub kohoutu) - to by měl umět každý lepší puškař - ale já bych raději, aby se to vyhladilo chodem.

Jde poladit měkkost spouště, ale cokoliv dalšího je puškařsky náročné, protože všechno hraje (zvlášť u Sigů) na desetiny milimetru. Takže nečekejte, že se Vám podaří vyladit nějaké síly a propady a pod. Mosquito není závodní zbraň. Je to spíš výcvikovka a zbraň na zábavu.

No a co se dílů týče (Pokud by něco ruplo, pak něco bude mít Banzai, popřípadě Kozap, ale jinak budete muset objednávat hlavně ve Státech.

Good luck!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 lis 2008 08:19 

Banzai? Těm jsem psal. Píši znovu...že prej už je to na cestě...a potom nic. Další asi čtyři e-maily.Nic. Teď už jim nestojím ani za to aby mě poslali do prd..
Ano je plastový. Já jsem pořád myslel na tu svou pokaženou 226.. :oops:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 lis 2008 08:30 
Odborník na zbraně

Ondísek píše:
Ano je plastový. Já jsem pořád myslel na tu svou pokaženou 226.. :oops:
Co je s 226? Možná umím pomoci.

Naposledy upravil HanuIv dne 21 lis 2008 11:17, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 lis 2008 09:58 
To: HanuIv...
Díky myslel jsem si to...ale to s těmi díly jak tak zjišťuji je asi opravdu tragedie,tak jen doufat,že se nic podobného nestane v nejbližší době a nebo radši právě v ní.Záruku jsem nijak nezkoumal...bral jsem v potaz zářivou garanci 60ti měsíců,ale uvidí se jak to dostojí :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 lis 2008 10:08 
To: Ondísek...
Vím že to nebude med,ale nechápu proč bych měl mít doma pistoli u které bych s každým výstřelem čekal že mi puchýř na prstu už další výstřel nedovolí :lol: Střílím převážně pro zábavu a o mířence tu řeč nebyla...sportovnější spoušť mi vyhovuje u všech typů zbraní,proto to řeším,prostě je to věc,která mne u této pistole zklamala,ale nic nezatracuji a věřím že to má řešení :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 lis 2008 12:10 

2Seep: O.k. Jen tě varuji, že když se na tom něco pokaká, tak je to špatný...a nejvíc to člověka zamrzí, když si za to může sám.. :D :D

2HanuIv: Děkuji za nabídku. Se společností Banzai jsem to vzdal. Teď mám ty díly objednané u pana Martínka, tak doufám, že to dorazí. Potřebuji něco i na P220. Nějaké pružinky atd..

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 lis 2008 21:16 
To: Ondísek
JJ věřím,taková závada bývá nejhorší a tohle není asi sranda už kvůli těm součástkám.Předpokládám,že se o záručních podmínkách v případě úpravy nedá mluvit,ale servis se na ně musí držet u nás a tam by měli mít vše...nebo v případě,že dojde k poškození součástky se zbraň posílá ven???

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina