Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 24 lis 2017 02:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Sig Sauer Mosquito
PříspěvekNapsal: 30 srp 2016 20:50 

Ta spoust je naprosto, ale naprosto priserna.. Mel jsem o vikendu moznost postrilet s CZ P07 Kadet .22Lr a to je proti tomu naprosta lahudka:-) skoda, ze je tak draha, ale i tak si myslim, ze stoji za to si priplatit za CZ. I zpracovani je uplne jinde

..drasa me pritelkyne tim, ze si pry na ni asi zvyka a nechce ji vratit na kram.. Ale coz, ja z toho stejne uz nestrilim, tak at si dela co chce :D

PříspěvekNapsal: 31 srp 2016 08:29 

Já to sice svádím na spoušť, ale i s Glockem 17 gen.4 mi to pořád lítalo 10cm nad. Tak nevim :lol: Spíš bych to přisuzoval tomu, že sem nevystřílenej zelenáč, mám zp pár měsíců.

PříspěvekNapsal: 31 srp 2016 21:09 

Ja nekolik let a porad strilim uplne nahovno :D

PříspěvekNapsal: 31 srp 2016 22:55 

Ono je to kluci dost o zbrani, s něčím nastřílím a s něčím ne. Musí ti hlavně sednout, nebýt to uplný šunt a trocha praxe a je to...

PříspěvekNapsal: 07 lis 2016 21:56 

Zdravím, taky jsem si koupil cca před třemi lety Mosquito, ze začátku šlapal dobře, ale teď se mi nechce přebíjet, zkoušel jsem i více variant nábojů. Ještě mi zůstával závěr zachycen o kohoutek...po reklamaci vše šlapalo, ale teď je to zase zpátky. Nevíte o nějakém dobrém zbrojíři, okolí Teplic nebo v Praze? Chtěl bych aby se mi na to podíval co s tím může být a pokud by to šlo, tak bych chtěl seštelovat spoušť, aby byla citlivější a nevystřelila a téměř po úplném zmáčknutí. Děkuji

PříspěvekNapsal: 11 říj 2017 09:14 

Mám dotaz: Koupil jsem nové Mosquito a zlobí mi samonabíjení. Občas se sekne vyhazovaná nábojnice a občas se nepřebije.

Při čištění a mazání jsem si všiml, že mi závěr zbraně na zadních dvou centimetrech "drhne" o kohout.

Je to záměr z výroby nebo je to chyba? Je vhodné nechat u puškaře kohout "ubrousit" aby nedrhnul a závěr šel hladce po celé délce chodu ?

V odpovědi neřešte záruku ani munici! Jen to drhnutí závěru!
Používán náboje HV a tvrdou pružinu.

PříspěvekNapsal: 29 říj 2017 11:17 

Pro Svacimir: Ten závěr o kohout drhne asi záměrně. Jednou jsem to utřel moc a závěř se mi přidřel. Normálně se kousal v zadní poloze a než jsem na to přišel byl lehce vydřený. Ovšem kapka oleje to vyřeší.

Jinak mám ho necelý rok (bazar téměř nové zbraně), asi tisíc nábojů a dle mého je ideál slabá (delší pružina) a standard náboje. Používám S&B Standart Club. Druhý náboj to často nepodá. Ale už jsem si zvykl. HV střelivo mi přijde zbytečné, stejně patří leda tak do pušky. Akorát to tu lehkou pistoli vymlátí a do 25 m s dioptriemi a volšovýma rukama se i tak dá udržet v černém. Očekávat od komára více by bylo velmi přehnané.

Nedávno mi praskla pružina spouště, tak jsem zvědav na shánění náhradních dílů. Záruku mám příliš daleko.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina