Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 07 pro 2016 11:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: S.P.A. CR 600W
PříspěvekNapsal: 07 říj 2016 09:57 

Setkal taky nešla dotáhnout ikdyž ne u SPA ale jiné vzduchovky a ta spoušť u SPA 600 je štelovací.Když se vyndá puška z pažby tak na spoušti je otvor a v něm červík na imbus ale pozor je zalepenej a mě se ho podařilo strhout a musel jsem ho odvrtávat a řezat novej závit asi by tochtělo nejdřív ohřát. Ještě k té montáži,stačí lehce upilovat dosedací plochu pod šroubky aby se dala víc stáhnout a je to v pohodě.

PříspěvekNapsal: 08 říj 2016 10:04 

Jasně, vím, že je tam ten šroubek, jen není přístupný bez rozebrání. Ale jak jsem psal, ta spoušť je v pohodě. Dík za návod na úpravu montáže, ale nemám možnost se dostat ke svěráku a hlavně si myslím, že by ta montáž měla být použitelná už od výrobce. Zkusím to reklamovat...optika za 2500 a dají k tomu montáž jak pro Čínu za 500...to se mi fakt nelíbí :oops:

PříspěvekNapsal: 09 lis 2016 13:05 

Včera proběhla první testovací střelba na cca 10 m. Puška je velmi tichá, největší hluk dělá dopad diabolky. S přesností jsem spokojený, jenom se mi moc nelíbí to plastové hledí - takže plánuji nějaký puškohled. Je to přesně to, co jsem potřeboval. Relativně přesná vzduchovka na CO2, která je skvěle zpracovaná a nestojí majlant:)

PříspěvekNapsal: 26 lis 2016 15:35 

Ahoj kolegové,
od včera jsem rovněž majitelem téhle vzdůši :)
Po otevření krabice mě taky potěšila náhradní sada těsnění , zároveň jsem vybaloval i Umarex 850 a ten ji nemá..
Tuhle vzduchovku mám na "špinavé" střílení , u mě v práci ( rekonstrukce kanalizačních stok za provozu )a přemýšlel jsem o QB....napsal jsem panu Kaletovi a ten mi doporučil tuhle vzduchovku , ať se na ní podívám...
Výkonově je srovnatelná , jako plus jsem hodnotil fakt , že i když se do trubice vejdou tři bombičky , narazí se jen jedna a tak když nebude dostatek cílů , nebude těsnění vystaveno tlaku déle, těch 30 plnotučných ran se vystřelí během turnusu v pohodě....
Z Umarexu jsem použil optiku , na něj přijde jiná , hledí musí samozřejmě dolů...
Jako jedinou , drobnou vadu na kráse spatřuji v liště pro montáž...
Po demontáži hledí je sice trojdílná, ale drážky pod hledím se použít nedají , jsou moc daleko vpředu...
A nad závěrem je lišta rozdělená pro nabíjení a celkem krátká, optika se kvůli oku musí posunout maximálně dopředu, ale zároveň je limitována stavěcími točítky na optice , přední objímka se téměř dotýká komínků a na přední liště je tak tak...
To tedy za předpokladu , že se střílet se zásobníkem , u jednoranné verze je to jen věc cviku umístění diabolky...
Zpracování je perfektní , snad se mi ji povede brzy zastřílet a i podle Vašich recenzí to vypadá , že jsem špatně nekoupil :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina