Rozskatulkovani fora

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 24 led 2008 22:05

To- Apevia
Proč by rybina měla být o něčem???Je to o práci no a rukama většina lidí nic nedělá,raději hubou.Takže pokud neznají techniku tak se nevylžou na rozdíl třeba od gunu.Tady plácí pič… kdejaká 15letý poďobaný puberťák s drsným nickem.Takže jsem rád že k nám nelezou.Jinak většinu věcí o práce řešíme na živo přes ICQ,což pnění fora sice neprospívá,ale operativně to řeší problémy ve svěráku před náma.


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 24 led 2008 22:09

Mimo jiné neřeším že se tu v poslední době množí témata typu: prostřelím tank diabolkou,kterou nejlépe,diabolka,doiabolky,vzduchovka,vzduchová puška,plynovky, atd.Pro mně témata zralá na smazání která stále a znovu zasírají fórum totálními kokotinamy,právě pro ně by bylo vhodné téma vzduchovky,kam bych nechodil a nemusel se tím shiitem prodírat cestou k tomu co mně zajímá.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 25 led 2008 12:26

edelweiss: teď se připrav na to že tě za to roztrhají..........
Shiva, Laser: Já si třeba upřímných lidí velice cením, jsem mnohem radši když mi někdo řekne narovinu že jsem kokot, než když mlčí, nebo mi maže med kolem huby.... Jenže na druhou stranu je spousta lidí kteří pravdu nezkousnou.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 25 led 2008 15:38

jo, to je pravda.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 25 led 2008 16:12

Edelweiss: jak víš, že se tam probírají kokotiny? Leda bys to četl, pak ovšem nechápu na co si stěžuješ, protože je to tvoje volba :wink:
Mě třeba zajímají vzduchovky tak ze 60% a zbytek velký, takže by to bylo víc klikání, abych prohlídl všechno.
A podívej se ne to zase z druhý strany - lidi co zajímají jenom vzduchovky se musí probírat vašemi kokotinami o velkých zbraních :lol:
Rozdělení ještě nadhodím Andymu, nikdo povolanější se zatím neozval.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 25 led 2008 16:19

nic proti vzduchovkám ale rozdělil bych to :D Já začínal taky vzduchovkou a ted jsem dokonce našel jeden diplom za 1. místo :lol:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 led 2008 17:19

To-Silencer
Tak sem rovnou přiser pletení a háčkování ať se chudáci prodírají zbraněma.Nic proti a na rovinu za sebe říkám buď vlastní chlívek nebo ať jdou rovnou do řiti,pak nám těma pindama zalízají i do našich témat,protože se nudí a na seriozní debatu v 15ti letech nemají. :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 25 led 2008 17:32

receno hezky a od srdce.

nemyslim si, ze by to bylo na skodu rozdelit temata.
Vzduchovky/vetrovky
malorazky
kulovnice
puskohledy
koliminatory
dalekohledy (binokular)
Pozorovaky
pistole
revolvery

samozrejme ze se to da udela asi i jinak, nebo i presneji. Nemyslim si ze by to foru ublizilo, naopak.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 25 led 2008 17:42

On Silencer asi nepochopil že nikomu nevadí vzduchovky jako takový, ale spíš některým lidem vadí ty opravdu dementní kecy a nesmyslný thready založený děckama, který by vzduchovku ani neměly držet v ruce....

Takže ještě jednou....předpokládám že nikomu nevadí diskuze o vzduchovce Slávia, ale spíš lidi sere nepřehlednost fóra díky diskuzím typu: "pružina pro Slávii", "jaký těsnění pro Slávii", "jaký diabolky použít do Slávie", "jak zvýšit výkon u Slávie", "jakej tlumič na Slávii", "jak nastřelit Slávii" atd.. atd...
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 led 2008 17:56

To- Alfonss
Jo tak nějak to vidím,ty stupidity mně naučí nenávidět vzduchovky
:lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
bobr
Příspěvky: 115
Registrován: 07 úno 2007 23:00

Příspěvek od bobr » 25 led 2008 18:11

že by se téma konečně zase začalo vracet k nějaké konstruktivní debatě ?

můj pohled koresponduje s alfema a edelweissem

nejde asi nikomu o to nějakou část GS odsoudit , ale celkově to zde zpřehlednit - a ideální by bylo ty pubertální a postbutertální IQ TYKVE vyselektovat = to ovšem není problém pouze tohoto fóra - bohužel
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 10 úno 2008 16:58

Tak už mi to graduje,fórum je totálně zasrané vzduchovkama,s prudce inteligentními dotazy 4,5 nebo 5???atd.Opravdu jak to otevřu de na mně blití,což znamená že ve mně vítězí myšlenka jež mnoho lidí potěší,změním lokál a na tohle vzduchovkové fórum se z vysoka vyseru.Původně sem chodil na fórum o zbraních teď je to o hračkách a dětech,takže tu už více méně nemám co číst.Oddělení sraček od zbraní je v nedohlednu,maximálně se o tom jen mluví a mně to už nebaví.Pokud to někdo vnímáte stejně,tak to klidně ventilujte,snad to pomůže k nápravě. :evil: :evil: :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 10 úno 2008 17:02

Přesně tak,je to hrůza. :x :evil: :twisted:
Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Příspěvek od Kurt » 10 úno 2008 17:07

Pochopitelně, že tenhle stav je hrůza. Gunshop.cz má přece i v e-shopu vzduchovky zvlášť (jako samostatnou kategorii) - tak proč by nemohly být i na Foru? :wink:
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 10 úno 2008 17:07

Já prostě nechápu mentalitu lidí, kteří si za každou cenu musí prosazovat svou. Tak si tu hrajte svůj píseček s velkejma zbraněma, proti nimž taktéž nic nemám a pořád se nenavážejte do vzduchovek. Opakuju snad postý, že vás nikdo nenutí to číst a už vůbec se vás nikdo neptá na názory. Pište tam, kde vás to zajímá a to co vás nezajímá nechte jiným. A hlavně bez stálejch keců.
Edelweiss: Tvoje fórum je o práci, je na úrovni a já si vážím toho, že přispíváš i sem. Pokud už se vyjadřuješ tak to dělej prosím slušně. Nikdo ti volbu odejít a už sem nezabrousit nebere.
Odpovědět