Rozcestnik HFT - www.hft.cz

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Líbí se vám stránky http://www.hft.cz

Anketa končí za 17 črc 2014 13:51

Ano, líbí
24
75%
Ne, nelíbí
8
25%
 
Celkem hlasů: 32
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Zdendaxx » 21 zář 2014 21:26

Karlik píše:Ahoj Zdeněčku,
tvůj názor mě velmi mrzí, ale nemám se jak bránit, protože jde jen o tvou domněnku, kterou nemám jak vyvrátit.
Můj názor tě nemusí mrzet, je to jen názor, má doměnka jak říkáš, vyvracet ji nemusíš ale už kvůli rozcestníku bych byl rád, kdyby jsi ji vyvrátil... :wink:
Karlik píše:Pokud je špatně, že člověk shání finance pro provoz nějakého systému, tak mám obavy, jak by to Kuba, Cafta, D.L.K. a další bez peněz a sponzorů dělali.
Na tom určitě není nic špatného, jde jen o to komu ty peníze mají sloužit, D.L.K existuje už téměř dva roky a na sponzorech rozhodně nevznikla, byli a jsou to pravě lidé, kteří nezjištně a bez ohledu na to že jim z toho nic "nekápne" obětují svůj čas, peníze atd. a funguje to bezvadně.....možná právě proto...
Karlik píše: Mimochodem server HFT je zatím jediný, kdo nezískal ani korunu.
A jsme zase u toho.....peníze :roll:
Karlik píše:Pokud se chceš se mnou podílet na rozvoji tohoto portálu, tak jsem pro a budu rád. Připrav si peníze na polovinu nákladů, které znáš a budu se těšit
Ne nechci, ale to už jsi asi zjistil, nebudu investovat svůj čas ani nic jiného, do něčeho co jeho vlastní tvůrce možná pošle k šípku, jen proto že se mu to nerentuje. Tvé náklady neznám, a ani svoje protože je na rozdíl od tebe nepočítám..... :wink: :wink:
Karlik píše: jak budeš každý den zadarmo ve svém volném čase aktualizovat informace na stránkách a psát články a potom ti někdo jako ty hodí nějaký ten klacek pod nohy
Věř že kolem sebe mám a znám spoustu lidí kteří s tím nemají nejmenší problém (dělají to rádi a zadarmo :!: ) a není to jen o tom si sednout ke klávesnici, bývají z toho i pěkné mozoly :wink:
Karlik píše: Přečti si aspoň na tomto fóru (karlic , Karlik) i sousedním fóru (Karlik), kde seš moderátorem všechny mé příspěvky a snad pochopíš, že se může najít i takový nadšenec, jako jsem já, který chce nějak pomoci a lidi přitom netlačit do jakékoliv politické příslušnosti
Tvé příspěvky čtu, a proto jsem také reagoval, zkus si je také přečíst třeba hned ten první........Nevím jakou politickou příslušnost máš na mysli ale děsíš mě.. :shock: :?: :?: :?:
Karlik píše:Milí přátelé, kamarádi
po dlouhých třech měsících se nám podařilo dokončit portál http://www.hft.cz, který si klade jeden hlavní cíl a to pomáhat, pomáhat, pomáhat. A to organizátorům, soutěžícím i budoucím kamarádům. Portál je vytvořen jako rozcestník sportu HFT, kde na jednom místě je přehled o všech akcích v „Kalendáři akcí“. Další funkcionality jsou: plánování cesty na akce, souřadnice, fotogalerie, články, bazar, přihlášky na závody, přehled organizátorů akcí a jejich stránek apod. Vzpomínám si, když jsem před několika lety s HFT začínal, jak bylo složité najít všechny informace. To se v podstatě od této chvíle mění, kdy základní informace s odkazy na originální zdroje naleznete na jednom místě. Portál není v žádném případě konkurencí čehokoliv jiného, je to jen další pomocník pro nás všechny a pomocníků není nikdy dost.
Zřízení portálu na národní české doméně HFT.CZ stálo obrovské úsilí a velké finanční náklady. Jako standardní zaměstnanec, bez jakéhokoliv sponzora jsem na tomto projektu celkem zásadně finančně „vykrvácel“. Bylo zapotřebí vynaložit velké úsilí na odkoupení národní domény hft.cz od původního majitele, zajistit grafika, programátora, webhosting a další záležitosti. Možná to není na první pohled vidět, ale jsou v tom desítky hodin práce několika lidí. Věřím, že toto úsilí bylo správné a portál bude prospěšný všem a najde si své příznivce. Jelikož portál nemá žádný zdroj příjmů, budu vděčný za jakoukoliv případnou pomoc do budoucna kýmkoliv z vás.
ani se nemusím snažit číst mezi řádky, abych vydedukoval o co tu vlastně jde. Co tedy vlastně chceš....pomáhat nebo spíše "transfúzi" :?: :roll:
Karlik píše: Beru jako přátele všechny, tj. Aleše,Jakuba, Vencu, tebe a další, přesto, že každý máte trošku jiný směr. Pokud je špatně, že nedělám mezi sportovci HFT rozdíly a že nepreferuji toho či onoho, že je mi jedno zda Cafta či Necafta, tak to se omlouvám, ale prostě to tak je.
O jakých rozdílech to prosim tě mluvíš, jaká Cafta či Necafta....co s tím má co společného :roll: :roll: :roll: :?: :idea:
Naposledy upravil(a) Zdendaxx dne 22 zář 2014 20:07, celkem upraveno 1 x.


Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 21 zář 2014 21:49

Zdendy, vůbec jsem tě nepochopil a to mě mrzí. Až pojedu okolo, tak se u tebe zastavím a proberem to osobně, co ti vlastně vadí. HFT jsem se začal věnovat v roce 2010 a do dnešního dne jsem něco takového nezažil. Nikdy jsem se s nikým nehádal, protože jsem naprosto nekonfliktní typ. Můžeš tady konstruktivně napsat, co by si na stránkách hft.cz změnil? Jsem z tvého chování úplně mimo a nechápu, kde se to v tobě bere. V Lipové si mi připadal, že si úplně normální. Jo a nepiš ty smajlíky, jsem starší pán a toto neberu jako humor.
Uživatelský avatar
kicmis
Příspěvky: 167
Registrován: 22 bře 2013 06:43
Bydliště: Havířov

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od kicmis » 21 zář 2014 21:59

Zdendaxx:

Zdendo dobrý, pěkně napsaný :D :D :D
TX200 + Hawke Vantage 4-12x40
CZ200 + Hawke Varmint 4-16x44
Slavia 630 + Delta 4x32AO
TAU 7
Uživatelský avatar
risa.k
Příspěvky: 132
Registrován: 08 kvě 2011 11:04
Bydliště: Brno

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od risa.k » 21 zář 2014 22:24

Naposledy upravil(a) risa.k dne 22 zář 2014 12:56, celkem upraveno 1 x.
Walther LG300 / Burris Timberline 4.5-14x32
http://www.hft-brno.cz
Uživatelský avatar
pussylala
Příspěvky: 1429
Registrován: 31 srp 2007 23:54
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od pussylala » 21 zář 2014 23:31

2 Termit:
Vždyť to sám říkáš, "peceny holuby zadarmo do huby nelitaj". A o tom to je. Já nechci nic zadarmo, ale nic ani nedávám. Vy taky ne. Karlik zatím jenom dal a nic nedostal. Takže bych ho za to, že něco chce, neosočoval.
Termit píše:Prijet,odstrilet a ozrat. To umi kazdy
To děláš taky, úplně stejně jako já. :D
Uživatelský avatar
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Zdendaxx » 22 zář 2014 08:25

Karlik píše:Zdendy, vůbec jsem tě nepochopil a to mě mrzí.
Ano, nepochopil. Ty mě nechápeš nejspíš proto, že na to každý pohlížíme ze zcela jiného úhlu, já z pohledu nadšence pro kterého je důležitější ta komunita, atmosféra každého srazu než vidina vlastního prospěchu a ty z pohledu člověka co chce být za svou práci odměněn, na čemž sice není nic špatného ale u nás to prostě bereme trochu jinak..
Karlik píše: Až pojedu okolo, tak se u tebe zastavím a proberem to osobně, co ti vlastně vadí. HFT jsem se začal věnovat v roce 2010 a do dnešního dne jsem něco takového nezažil.
Já také ne, a co mi vadí....Jak tu neustále podsouváš, co úsilí, peněz a práce tě stál odkup domény. Musíš si uvědomit že když jsi to dělal, nikdo z nás ti neříkal "udělej to", tohle byla tvoje akce a problémy s tím spojené ať už finanční či jiné, jsou tedy také pouze tvé. Teď se tu snažíš udělat nám nejspíš špatné svědomí. Nevím jak v Čechách, ale Moravské HFT nepotřebuje nový web, bez toho se určitě obejde, bez správných lidí nikoli. Nikdo tady u nás totiž vynaložené prostředky, čas a práci nepočítá......pokud by počítal, nikdy by jsme se tu tak daleko nedostali.
Karlik píše: Nikdy jsem se s nikým nehádal, protože jsem naprosto nekonfliktní typ.
To jsme na tom stejně, ani já nejsem konfliktní a nemám pocit že toto je hádkou, spíše výměnou názorů, postojů v kterých se asi bohužel neshodneme.
Karlik píše: Můžeš tady konstruktivně napsat, co by si na stránkách hft.cz změnil?
Tady opravdu vůbec nejde o stránky hft.cz, ty jsou v pořádku, líbí se mi.
Karlik píše: Jsem z tvého chování úplně mimo a nechápu, kde se to v tobě bere. V Lipové si mi připadal, že si úplně normální.
Kde se to ve mě bere??...opět nevím co máš na mysli, jestli to, že na věci okolo HFT pohlížím jinak??...no to je přeci úplně normální(a já rovněž!), že mám na věci svůj názor.
Karlik píše: Jo a nepiš ty smajlíky, jsem starší pán a toto neberu jako humor.
Ok. smajlíci nejsou problém, jako humor jsem to rozhodně nemyslel. A co myslíš tím starším pánem, nevím. Také už nejsem nejmladší a jestli mi chceš naznačit, že "jsme spolu husy nepásli", tak s tím rovněž nemám problém, klidně si můžeme začít vykat.
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
mandy
Příspěvky: 653
Registrován: 11 pro 2010 11:51

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od mandy » 22 zář 2014 09:04

Karlik píše: Už při nákupu bylo zcela jasné, že se ty náklady nemůžou nikdy vrátit a proto to nechtěl ani Kubajzz ani Mandy ani další, kteří před budováním portálu o této skutečnosti věděli.
No, když už si se zmínil o mě, budu reagovat. Podívej, já to vidím asi takto. Ty sis koupil doménu a teprve poté jsi začal řešit co s ní. První nabídky zněly v duchu "byl bych ochoten ji prodat - pronajmout" atd. Nákup té domény byl dle mého názoru od počátku jasná spekulace, což ti nemám za zlé, ale teď tady tím pádem nemůžeš fňukat.
Mimo jiné, jediné prospěšné využití vidím v tom, abys publikoval věci (především výsledky a závody) dříve než ostatní. Znamená to být s organizátory maximálně v kontaktu a publikovat akčně. Pak má podle mě rozcestník šanci uspět.
Úspěch navštěvuje jen ty, kteří vedou život plný práce a nekradou.
Uživatelský avatar
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Zdendaxx » 22 zář 2014 10:09

Tak teď už je celkem zřejmé a jasné, do jaké míry byl ten můj názor pouhou "doměnkou". Hledal jsem správná slova a už nemusím, ta co padla v předchozím příspěvku to celkem jasně vystihují. Tedy "spekulace, prodej, pronájem". Takže to "přátelé, kamarádi, pomáhat" atd., atd. byla jen "omáčka" na oblbnutí lidí (nás)........tak jak jsem předpokládal !!!!!
Několikrát jsi Karlíku ve svých příspěvcích zmínil úplně mimo mísu "politiku, příslušnost"atp. No asi k ní máš dost blízko, alespoň co se toho oblbování týče, politici to totiž často dělají úplně stejně..........Dále již se k tomuto vyjadřovat nebudu.
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 22 zář 2014 10:12

Ano Mandy, máš pravdu, naprosto s tebou souhlasím.
Jen poznamenám, že mou představou bylo zajistit národní doménu pro náš sport a jelikož to byla spousta peněz, chtěl jsem spolupracovat a rozdělit náklady pro již rozjeté borce pronájmem na dlouhé bezúročné období, abychom tuto národní doménu měli.
Budu se snažit, aby stránky byly stále aktuální a nadále fungovaly v kvalitě jako nyní. Jestli mi po těchto útocích elán vydrží nebo ne, to ještě nevím.
Jelikož útočné příspěvky psal člověk, který publikuje na "konkurenčním" webu, prodává jeho příslušenství a je moderátorem jeho fóra, tak tyto útoky beru zatím jen jako "konkurenční útok".
Uživatelský avatar
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Zdendaxx » 22 zář 2014 11:02

Ach jo, zase se tu snažíš podsouvat něco jiného, aby jsi zachránil to, že tě někdo nachytal "s kalhotami dole". S nějakou konkurencí to vůbec nemá co dělat, mimochodem tady pochlebuješ Mandymu, ktrerý je toho domněle konkurenčního webu administrátorem. Měl by jsi to přijmout se ctí a uznat že se ti to trochu vymklo z rukou, jenom si prosim tě už nehraj na to, že jsi stejný nadšenec jako my tady, alespoň do té doby, než jím opravdu budeš. Jinak ti přeji, aby ti stránky fungovali a sehnal jsi sponzory na jejich provoz, je to pro dobrou věc.............Z
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 22 zář 2014 12:42

Zdendaxx píše:jenom si prosim tě už nehraj na to, že jsi stejný nadšenec jako my tady, alespoň do té doby, než jím opravdu budeš.
ZdendyXX, co je prosím pod pojmem "stejný nadšenec jako my tady" ...
neboli kdo je to "my" ?
jak vypadá správný nadšenec?
Nadšenec fakt nejsem ani jsem to nikdy netvrdil, tak abych věděl, co to všechno znamená a kolik lidí tyto tvoje podmínky splňuje.
Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od cannis » 22 zář 2014 13:09

Nebylo by lepší, kdybyste si místo této "plodné diskuse" dali do řepy? :D:mrgreen:
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 22 zář 2014 13:12

No jasně, už mám nachystanou Valašskou slivovičku :lol:
Uživatelský avatar
Zdendaxx
Příspěvky: 389
Registrován: 05 led 2014 17:56
Bydliště: Altstadt
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Zdendaxx » 22 zář 2014 13:33

Beru to jako "rýpanec", ale i přesto ti odpovím. Je to jednoduché, i když nevím jestli to (vzhledem k poněkud hloupé otázce, na kterou jsi tu už několikrát odpověď dostal, i když tu vlastně nezazněla)pochopíš. Nadšencem myslím někoho, kdo bez vidiny nějakého zisku či prospěchu, i s předpokladem spíše prodělku, obětuje svůj čas, peníze, práci nebo cokoliv pro ostatní stejného zaměření. Tedy v našem případě organizace a realizace závodů HFT. Mluvím tu za sebe a lidi kolem sebe, tedy za Moravu a buď si jistý, že tady jsou nadšenci všichni do jednoho. Jak to máte tam u vás či jinde si netroufnu posuzovat, nicméně soudě dle předchozích příspěvků, je třeba Termit, Zipep a spol. velice dobrým příkladem.
Walther LG 300 XT Carbontec Custom/ Burris Timberline 4.5-14x32
_____________________________
http://zdendaxxl.rajce.idnes.cz/
Karlik
Příspěvky: 458
Registrován: 04 čer 2014 20:27

Re: Rozcestník HFT - www.hft.cz

Příspěvek od Karlik » 22 zář 2014 14:27

Závěr naší velmi plodné diskuze: :shock:

Děkuji ZdendyXX, už tomu rozumím, nadšenců podle tvých představ je asi menšina a to je škoda. Kdyby více lidí nechtělo za nic odměnu a pracovali by jen pro radost všech, to by bylo krásně růžové. Škoda, že takových lidí jako ty není moc.
Za chvíli jdu jako každý měsíc platit nějaké věci kolem serveru, hosting, programátora, nikdo z nich není nadšenec, takže jim musím všem zaplatit. Ale jelikož já hledám sponzora, abych to neplatil pořád sám, tak nadšenec nejsem a jsem small businessman.
Díky za vysvětlení pojmů, to dává logiku, konečně jsem to pochopil a jsme se shodli a proto máš jako vždy pravdu.

Přijedeš v neděli ke Krušnohorským ostrostřelcům?
-----
ZdendyXX, můžu ten hnůj nechat za 2 dny uklidit, aby tyto naše nepodstatné kecy nováčky HFT v úvodu hned neodradily nebo to tu chceš nechat? Za dobu co si tu vysvětlujeme pojmy, tak registruju největší nárust v historii, na server vlezlo nových 81 lidí :), občas je dobré se pořádně rozkecat :wink: , abychom nalákali nové fanoušky HFT.
Odpovědět