revolvery S&W 337/637

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
remo

revolvery S&W 337/637

Příspěvek od remo » 22 črc 2005 22:28

Máte někdo zkušenosti s revolvery S&W 337 /637 ? Potřebuji pro denni nošeni lehký a spolehlivý kousek. Mám zato, že mnou vybrané modely splňují tyto předpoklady velikostí, lehkostí i razancí 0.38 Spec.+P. Jenom nevim, jak se chovaji dural, titan versus ocel. Líbí se mi především mod. 337 PD Chief´s Special. Jaká je možnost doplnění pouzdrem Fobus? Díky za zkušenosti a názory k tomuto tématu


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 28 črc 2005 07:16

No, slyšel jsem, že u toho duralu praskaji rámy, volil bych raději ocel, Ale asi bude rozhudující i váha. Ty dural/titan jsou asi o hodně lehčí, takže se tho nemusí tolik tahat :lol: Podívej se raději i na zahraniční fóra
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 28 črc 2005 10:35

To je otázka k čemu ten revolver chcete.

Pokud z něj budete střílet závody a trénovat denně sto ran - tak to si kupte nějaký revolver s ocelovým rámem alespoň ve standartni velikosti.

Jestliže to je sebeobranná zbraň, pak bych si na Vašem místě koupil nějaký revolver s lehčeným rámem. Za celou dobu životnosti s ním nevystřelíte víc než cca 2000 ran a to musí většina (i duralových) revolverů vydržet.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
remo

Příspěvek od remo » 29 črc 2005 10:29

Souhlasim, ten revolver uvažuji vysloveně na denní nošení, na střelnici jedině k běžným kondičním střelbám cca 100-150 ran/měs. Jinak střílím s Glockem. Tak se toho duralu nemusím bát, ne? A jaké dávají SW záruky? Máš zkušenosti? Zpravidl to bývá na zbraně 60 měsíců nebo 10.000 ran. A když praskne rám, tak se vymění...podle mne.. :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 12 srp 2005 09:40

Pokud vim, tak v aktuáklním katalogu SW již není 337 uvedena, asi se přestala vyrábět, možná že pro uvedené problémy s praskáním duralového nebo skandiového (SC) rámu.
Budeš teda si muset objednat ocel :shock:
Odpovědět