Fórum GunShop.cz - zbraně, střelivo, optika

Diskuzní fórum o zbraních, střelivu,optice

Právě je 29 kvě 2017 14:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 kvě 2009 00:11 

Na snímku je Alfa Stainless 357 4", zatím není v prodeji, je to "testovací kus",o víkendu jsem mněl možnost ho "ošahat" a plácnout 200ks testovacího střeliva, mimo toho střeliva(dobrá pecka) :? ,nádherný kousek :wink:

Přílohy:
Obraz068 (2).jpg
Obraz068 (2).jpg [ 50.66 KiB | Zobrazeno 1024 krát ]

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 čer 2009 00:28 

Dnes jsem mněl příležitost zúčastnit se testu revolveru Alfa Para model 9241 v ráži 9mmL, během testu bylo vystřeleno 600 nábojů SB celoplášť 7.5g.Střelba proběhle bez nejmenších problémů,jak z nabíjecími klipy tak bez nich,nabíjení bez klipů je pohoda,vybíjení jde taky lehce ,jenom to trochu trvá pač se nábojnice vytahují po 1-2ks, přesnost taky ok já to udržel na 25m bez problému v černém, z oporou se dosahovalo 5cm, celkoví můj dojem je "výborný" ,teprve při střelbě nábojů 9mmL z revolveru poznáte ,že je to dost výkonné střelivo ,pokud to můžu srovnat tak "kopnutí"je podobné pi. cz52 :wink: http://ukazto.com/?id=10605642&klic=7yz2d0lr&overall=1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 čer 2009 01:09 

ramires Ale tenhle revač se bude vyrábět nebo to je prototyp ? Kdysi se uvažovalo o vyrobě B 100? Nemáš n+jaké bližší informace diky .

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 čer 2009 17:57 

Z neoficiálních informaci: Ano bude se vyrábět(stejně jako Alfa stainless), zatím se vše testuje a připravuje na finální výrobu, údajně by mněl bít i v delším provedení(5“)?,(požadavek střelců IPSC)?, revolver je celo ocelový a jako příslušenství ke každé zbrani bude několik ks nabíjecích klipů(4)?a speciální vybíjecí-nabíjecí přípravek, na něm se ještě pracuje, funguje bezvadně vybíjení i nabíjení klipů jde lehce a spolehlivě, nabíjecí klipy by po zavedení na trh mněli být k dostání v podnikové prodejně Alfa-proj. Pak bude stačit pořídit 20ks ,ty si v klidu domova třeba u tv „napáskovat“a vyrazit na střelnici. Cena revolveru by mněla bít někde kolem 10tis dle provedení….za uvedené informace nenesu žádnou odpovědnost,vše je z neoficiálních zdrojů…. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01 čer 2009 19:16 
Administrator

Jo ta mrška střílí pěkně,taky sem z teho kropil :-)))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 čer 2009 22:22 
Administrator

Alfa 9mmL
Toto je něco z testování,tuto sobotu sem z něj dal 1000 ran,většinu dao na SA nemám trpělivost,takže revolver je to na mně spolehlivý a jak bude ve výrobě tak bych ho na blbnutí pořídil.

Přílohy:
Obraz014.jpg
Obraz014.jpg [ 28.87 KiB | Zobrazeno 894 krát ]
Obraz016.jpg
Obraz016.jpg [ 40.5 KiB | Zobrazeno 891 krát ]
Obraz017.jpg
Obraz017.jpg [ 29.11 KiB | Zobrazeno 888 krát ]

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 čer 2009 22:23 
Administrator

a ještě detail a porovnání s G19 :twisted:

Přílohy:
Obraz009.jpg
Obraz009.jpg [ 49.07 KiB | Zobrazeno 947 krát ]
Obraz011.jpg
Obraz011.jpg [ 46.02 KiB | Zobrazeno 912 krát ]

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009 05:51 

A za jak dlouho se začne vyrábět ?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009 06:57 
Administrator

To se optám, zatím sa testujou prototypy, co to unese a co zlepšit :-)))Ale jak sem měl možnost to otestovat, tak pro ,,normální´´ střelse super. Já su hledač much tak bych ryl pořád a do všeho, tak raději nebudu svoje zlepšovací návrhy dávat k dobru, bo by se pak kupující nedoplatil :twisted:
Je fakt že doposud mně spojení revolver a 9mmL náboj tak nějak neoslovovalo, jenže už mně nebaví zametat stavy po střelbě a ohýbat sa, jo a cena náboje+zbraně je ideální pro příležitostnou výuku ve střelbě. Lidi co se chcou naučit střílet je furt víc než dost ,-))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009 07:20 
Odborník na zbraně

Přiznám, že pokud by byla možnost mít revolver v 9mmL tak bych do něj šel. Já měl vždycky k revolverům srdečný vztah. A nemuset držet dvě ráže nábojů je vždycky výhoda. Důvod, proč jsem vždycky revolvery prodal byl vlastně jen ten, že revolverové střelivo je minimálně 2x dražší, než tréningové 9mmL, které se stejně do pistolí moc nehodí a s revolverem bude chodit bez problému.

Nevíte, kdy začnou přijímat objednávky??? :lol: :lol: :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009 13:03 
Administrator

Dovolím si upozornit na zajímavý detail,tento model ve standartním rámu nemá dlouhý válec jako jiné revolvery co jdou stejnou cestou. Naopak má ho kratší,komory má jako pistole a hlaveň je protažená k němu.To by mohlo odstranít plno nectností které má dlouhý let střely válcem.
Jo a nábojnice jdou vytahovat volně rukou i bez klipsu, má to dobré komory ,-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 čer 2009 17:39 

Když se to tady tak rozjelo, tak se chci zeptat, nemá tady náhodou někdo ocelovou Alfu 3520 v .357? Pokukuju po nějakém dvoupalci a Alfa je v mém výběru hodně vysoko, ale zkušenosti majitele jsou zkušenosti majitele... Přivítám všechny reference. Dík.

Předmět příspěvku: Doraz spouště
PříspěvekNapsal: 22 čer 2009 17:03 

Zdravím,
prosím o nápad, pokud někdo řešil tuto věc. Jak jednoduše vyrobit na Alfa Steel doraz spouště? Osobně mi přijde tato část trochu nedořešená, spoušť naráží ostrou hranou vzadu do rámu a hloubí v něm rejhy.
Není v prodeji k tomuto uzpůsobená spoušť?
Napadá mě jen naletovat "bobek" na spoušť a dobrousit.

Jinak mám 3541 černou, moc nevystřílím, přesnost s továrníma 357 podobně jako s čajíčkama ze ZKR, .38spec jsou z alfy jako z plivátka, vůle krásně minimální, po přeleštění a slabší bicí pružině příjemná spoušť, spokojenost až na výše uvedené a černění rámu, které je o dost horší než válce a pouzdra hlavně, leze přez ně rez, tak ho nějak „pokovým“. Přebíjím (.38, .357, 9Luger), ale tak dlouho jsem čekal na revolver v 9Luger a navíc za rozumnou cenu, až jsem přestal čekat, ale pokud bude Alfa 9Luger nerezová (třeba i s 5“) , tak budu další zákazník. (Tý .357 budou taky slušet klipy!)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 čer 2009 17:08 

provrtat spoušť, vyřezat závit, vrazit do ní červík, seštelovat a zalepit...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 čer 2009 18:23 

V mezeře mezi válcem a rámem nevidím nic pěkného ani účelného.Jen to dělá zbraň větší o"vzduch".
Použili rám z .38 a jiný válec.Nic jiného v tom nevidím.
Ale držím palce,našli určitě mezeru na trhu.

Nevíte,jestli se budou vyrábět i s kratší hlavní ,pořípadě ze slitiny jako Holek... ?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina