rada s tvarem a s futralem

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mn.bl
Příspěvky: 30
Registrován: 22 říj 2011 11:49

rada s tvarem a s futrálem

Příspěvek od mn.bl » 16 říj 2013 21:24

ahoj, trošku jsem si pohrál. Na zahradě jsem objevil dávno zapomnutý nůž. Byl zlomený těsně za nápisem na ostří. Dovařil jsem ho,vybrousil trochu předělal tvar ostří atd. a udělal rukojeť. Viz obrázek. Potřeboval bych poradit ohledně tvaru jak za ostřím. Schválně jsem ho udělal takhle, myslel jsem si,že bude takový zajímavý, když bude železo koukat ze dřeva, ale nevím jestli jsem udělal dobře. Co myslíte? Nějaký nápat jestli to mám zarovnat se dřevem,nebo změnit tvar železa? A jaký mám udělat tvat futrálu? Kůži a nýty mám. Byl by nějaký nákres na obojí? Moc díky M.http://postimg.org/image/4rxxb8fcn/


Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: rada s tvarem a s futrálem

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 17 říj 2013 22:02

Radu sice nemám, ale v 22:00 mě ta fotka donutila jít přeskládat skříň a ze samého dna vyhrabat zázrak inzerovaný před 20 lety snad v každém časopisu: NŮŽ NA PŘEŽITÍ - MALIN M-15™. Nic bych za to nedal, že tenhle nůž byl před lety právě tímto "nožem na přežití".
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Odpovědět