profesionalni strelci

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
hanx
Příspěvky: 31
Registrován: 09 dub 2008 16:47
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

profesionální střelci

Příspěvek od hanx » 12 srp 2008 00:32

Jaký je účel toho oblečku co používají profesionální střelci ze vzduchovky?

Co tak koukám na olympiádu tak tam vidím ty chlápky v těch úborech.. nevim no, je to pevnej materiál.. možná aby někde něco neviselo, ale proč? jedině mě napadá aby se to nezachytilo o spoušť nebo tak něco, ale to se mi nezdá


Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 12 srp 2008 01:00

Oblek je pevnej a prevazne kozenej. Spevnuje postoj.
Je to opravdu hodne znat.
Kdyz se pak strili treba standart z malorazky, mas na rukavu uchyt na remen.
Oblek je vlastne pomucka pro lepsi (jednoduzsi) drzeni tela. Opravdu to pomaha. Stejne jako treba rukavice.
RedAce

Příspěvek od RedAce » 12 srp 2008 04:25

Krome toho ze zpevnuje postoj a zlepsuje strelbu, tak bez nej by si taky strelci odrovnali velmi rychle zada. Ten jejich postoj neni vubec prirozenej.

Co spis rikate na nase strelce? Jak vzduchovka, tak brokovnice. Vypada to ze sme streleckej narod:)
sniper elite
Příspěvky: 81
Registrován: 22 bře 2008 22:05
Bydliště: Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sniper elite » 12 srp 2008 10:07

jinak je ten oblek fest drahej-pokud si ho nechas sit na miru tak cena leze do desiti tisicu jinak nejaky univerzalni obleky prodava varga ale nejspis v nich je hodne vedro pac strelci jsou v tom napechovani a jelikoz od nej to z nejvetsi pravdepodobnosti sedet nebude tak nezbyva nez se do toho poradne oblezt jinak je to opravdu dobra vec hodne to zpevni postavu na tolik ze kdyz ti zpadne rukavice na zem tak ji nezvednes.
sniper elite
milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 12 srp 2008 11:03

--------------
Naposledy upravil(a) milius dne 05 črc 2009 20:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
_Stalker_
Příspěvky: 859
Registrován: 11 črc 2007 23:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od _Stalker_ » 12 srp 2008 15:21

Vedro v tom je, to bez debat.
Postoj to zpevnuje a pravda, sehnout se pro cokoliv, neni zase takova sranda.
Nemuzu rict, ze bych si za 7let aktivniho strileni mohl vsimnout, ze by mi to chranilo pater. Postoj je pro mnohe neprirozeny a samozrejme pater dostava zabrat, spis bych rekl, ze je to v kabatu tak nejak prijemne. A samozrejme jsem pouzival i kalhoty. Do tech jsem se pri postoji vlastne "oprel".
Proste oblek je super, ja ho v dobach predrevolucnich nemel na miru, ale vybrano co mi nejlepe sedlo a doutahovano ruznejma paskama. Protoze jak uz tu bylo napsana, byly a jsou drahe.
Ale pomuzou nejen ve stoje ale i v leze. Kdyz vam to sedne, tak se ruka nehne. :) A vlastne se jen valite v kabatu co to diky flinte a popruhu vsechno drzi.
Zlehcuji, ale pomoc je to vyrazna.
Odpovědět