Prodlouzeni zbrojaku

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od Kubajzz » 11 úno 2012 20:46

Jo, taky jdu už do čtvrté pětiletky... Sakra, mi připadá, že jsem to dělal nedávno. :|


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
cortes

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od cortes » 12 úno 2012 18:07

To jo :lol: Až teď jsem si všiml,že mě dala sice potvrzení,ale nenapsala tam skrz co to jééé.
Formulář ... Lékařský posudek...
Druh prohlídky :Periodická
Posuzovaná osoba k výkonu uvedeného povolání.... X.. je zdravotně způsobilá
Platnost posudku do 2014 :roll:
jasně , že není nebo nebyl "předepsaný" formulář,ale tady mě to přijde odfláklé za těch 500 kč :lol:
Aspoň , že mě dali příjmový doklad a tam jasně stojí za co to je.
Tak snad nebudou zítra dělat probléma :lol:
cortes

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od cortes » 13 úno 2012 19:16

Tak Paní od policie hodná,vstřícná , vše v poho až na to lékařské potvrzení :lol:
Že co mě to tam ta lékařka napsala ...platnost do 2014 ,když zbroják bude na 5 roků :roll:
Naštěstí se nic neděje,akorát musím znovu k té akční lékařce pro nové potvrzení a to stačí poslat poštou.
Kublajchán
Příspěvky: 149
Registrován: 26 pro 2010 20:27

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od Kublajchán » 14 úno 2012 10:53

Cortes : to je ještě v pohodě, já měl na zdrav. posudku platnost 3 měsíce. Vím, že ZP je na 5 let a zdrav. posudek platí 3 měsíce. Doktorka to nevěděla, tak jsem ji poradil, ať tam napíše 3 měsíce, jako že ten papír má takovou dobu platnosti. Vůbec mi nedošlo, že jsem si dobrovolně zkrátil vlastní zdrav. způsobilost :D Nakonec policajt byl šikovný, brnknul doktorce, zda jsem způsobilejší na víc jak 3 měsíce a pak to v posudku přepsal :D
Každý za sebe zodpovídejme bez ohledu na víru a nejbližší pomoc hledejte vždy nejdříve na konci své paže.
cortes

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od cortes » 14 úno 2012 14:59

:lol: Tak to je dobré.Já už mám nové potvrzení,tak bude klid.
Dobrovolně jsem se vzdal D..nepotřebuju.
No a 5 roků bude pokoj..(teda krom té změny trvalého bydliště v dohledné době) :)
o_tempora!
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2012 20:44

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od o_tempora! » 16 úno 2012 15:16

Kublajchán píše:Cortes : to je ještě v pohodě, ...

... jsem si dobrovolně zkrátil vlastní zdrav. způsobilost :D Nakonec policajt byl šikovný, brnknul doktorce, zda jsem způsobilejší na víc jak 3 měsíce
My chcem taky sikovny policajty... ;)

Ja minule dostal od doktorky posudek na pet mesicu a hned venku prede dverma jsem po kontrole lejstra udelal 'smarja+celem vzad a sel reklamovat.

A to nemluvim o jeji sestre, ta je snad aktivni clenkou Brady campaign... Takoveho gun-hatera clovek potka jen jednou za zivot. ... Doufam. :)


Cajti by si omezeni platnosti snad i vsimli, podivili se a zeptali se me na to. Ale mozna by jen pokrcili ramenama a pet mesicu rovnou klidne nechali. Muze lekar omezit platnost? - muze!, omezil? - ano! Tak co se s tim budou parat? Proste splni pozadavek podle zadani, tak jako kazdej urednik.

A rozhodne by me nenechali poslat novou verzi posudku dodatecne. Na to bych teda nesazel ani ve snu.

Ale je fakt, ze pokud by to nehorelo, tak proc bych je zatezoval komplikacema, kdyz to tam muzu zanyst jeste v terminu vsecko najednou a v cajku.


Aspon ocenuju, ze zatim nedelaji krivarny s povolenkama k noseni. Presto si konec toho jednoho radku urputne kontroluju, nez podepisu, ze se vzdavam prava na odvolani. ;)
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od palong74 » 26 úno 2013 15:54

existuje formular pro potvrzeni zdravotni zpusobilosti na prodlouzeni zbrojniho prukazu?
co jsem se zatim docetl tak je to jen na doktorovi jak to poda na papire
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Uživatelský avatar
Bonanza
Příspěvky: 629
Registrován: 01 črc 2007 18:53
Bydliště: Praha 5

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od Bonanza » 26 úno 2013 17:02

U nás dávají svůj formulář.
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od Joezbrna » 26 úno 2013 17:06

Nevím, zda je vzor závazný, ale pro jistotku si to vytiskni nebo pošli svému doktorovi, né každý doktor to má nakopírované po ruce...
http://zbranekvalitne.cz/data/docs/posu ... ilosti.pdf
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od palong74 » 26 úno 2013 17:08

dekuji Vašnosti :D
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Beran
Příspěvky: 156
Registrován: 28 srp 2012 22:16

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od Beran » 27 úno 2013 10:02

Jestli si dobře pamatuju, tak lékařskej posudek má platnost 3 měsíců v případě dělání nového ZP. Tak jestli to automaticky nebrali takto, jinak je samo že daný na jak dlouho ti to platí podle toho jakou máš skupinu.
palong74
Příspěvky: 1315
Registrován: 08 zář 2009 22:08
Bydliště: Doma

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od palong74 » 27 úno 2013 12:31

tak dneska j sem to vsechno objehal co se tyce prodlouzeni ZP.rormular jsem mel k doktorovi vytisknut.
pro prodlouzeni se zada o 2 mesice drive tudiz pozor na to co se me stalo.dneska jsem byl na zdravotni prohlidce kde me doktorka napsala dnesni datum coz je 27.2 2013 a platnost na 5 let to je 27.2 2018.ale ZP me konci az v 18dubna.
takze na policajtech me rekli bud nove potvrzeni a nebo platnost noveho ZP do 27.2 2018.no k doktorce uz nejdu pac toho casu neni.
takze pozor na datum ktere vam lekar vystavi vzdy psat ode dne kdy konci stary ZP-
jinak za mesic se mam stavit pro novy takze 2 mesice je az az.ale zakony se maji dodrzovat :D
Prosport .22-Delta Titanium 4-16x42...u ceho jsem zacinal u toho koncim
Piggy
Příspěvky: 129
Registrován: 19 pro 2012 18:21

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od Piggy » 27 úno 2013 14:51

Docela dobré řešení ze strany praktika, pokud nechce dobu platnosti z nějakého důvodu zkrátit, je stanovit dobu platnosti "v zákonné lhůtě".
A pozor - neplést dobu použitelnosti posudku (ne starší 3 měsíců v den podání žádosti) s dobou platnosti (zpravidla do konce platnosti ZP).
Avax
Příspěvky: 185
Registrován: 08 lis 2008 00:31
Bydliště: Susice / Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od Avax » 21 bře 2013 11:55

Měl bych na Vás dotaz. Zatím sem jako student chodil pro potvrzení na vydání a prdloužení ZP (mám tam i kategorii D) ke svému obvodnímu lékaři. Teď když budu zaměstnanec a zaměstnavatel bude mít vlastního lékaře, tak musím mít potvrzení pro prodloužení ZP od firemního lékaře i když ZP kategorie D pro práci nepotřebuji a nevyužívám?

Poddotaz: jaké je oddělení policajtů v Plzni? Budu si měnit i trvalé bydliště ze Sušice, která spadala pod Klatovy a tam byli skvělí.
Naposledy upravil(a) Avax dne 21 bře 2013 12:16, celkem upraveno 1 x.
G19
Alci
Příspěvky: 124
Registrován: 30 črc 2009 21:39
Bydliště: Jihlava

Re: Prodloužení zbrojáku

Příspěvek od Alci » 21 bře 2013 12:11

ne, jestli nepotřebuješ ZP v práci, tak je obvoďák dobrej
Odpovědět