Pri hre s pistoli se vazne zranil chlapec

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

peggy
Příspěvky: 198
Registrován: 25 dub 2006 20:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peggy » 03 srp 2006 19:51

No, ono to bude ještě trochu jinak:

1) Zajímalo by mne, jestli zbraň VŮBEC byla nějak zabezpečená - o tom se většinou nikde nepíše

2) Je to věc výchovy - když jsem byl kluk, na věšáku v předsíni často v sezoně visely dědovy flinty, ale nikdy mě ani nenapadlo si zkusit s nimi hrát. Jinak je dával do prosklené skříně na pušky, kterou bych otevřel kdykoli - ale prostě to bylo TABU !
Na druhou stranu jsem byl s dědou třeba střílet holuby jeho dvacítkou brokovnicí; v té době jsem ji sotva udržel. Tehdá se to ještě smělo (ti lesní holubi -tuším, že dnes už ne), a víc jsem toho s dědou bohužel už nestihl.


Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 04 srp 2006 18:13

Ares píše:Senzoru otisku prstu bych se vážně nebál pánové. Třeba ty senzory co jsou na novějších řadách notebooků IBM poznají i to jestli je to tkáň živá nebo mrtvá, takže ani ufiknutý prst vám nebude nic platný
Také senzory sa likvidujú inak ... príde chlapík s notebookom a prístrojom
za 250 000 korún ... dokonale pozná technickú dokumentáciu ...
schéma ... každý vodič ... materiál ... hodnoty signálov na jednotlivých
rozhodovacích a rozpoznávacích úrovniach, vytvorením určitého signálu
napríklad určitej hodnoty intenzity magnet. poľa o určitej indukcii a smerovaním siločiar v presne určenej vzdialenosti od vodivého spoja
sa v ňom dá vytvoriť akýkoľvek signál, takže treba zistiť aký signál a akou cestou prechádza ak je prijatý výsledok pokusu o vstup do systému a tento následovne simulovať ľubovoľnou formou ... nejaké ochrany sa dajú
odrušiť ... treba mať vybavenie, takto sa prechádza všetkým bez toho aby
ste museli vniknúť do vnútra ... metóda čiernej skrinky !?! :wink:
Dnes tak profíci kradnú autá príde k novému BMW 735i, položí krabičku
s notebookom a za 5 minút sedí v aute ...
:D
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 04 srp 2006 18:39

Jo tak to jsme si asi nerozumněli. Já si myslel že se bavíme o zabezpečení před potomky nebo běžným zlodějem co se mi vlopá do bytu a ty na mě vyrukuješ s chlapem co se chce dostat do Pentagonu
Vik

Příspěvek od Vik » 04 srp 2006 18:55

Nojo, ale my se tu bavili o zabezpeceni proti decku, ne proti nejmodernejsi technikou vybavenymu zlodeji. To to taky muzu otevrit céčtyrkou, treba by neco z obsahu zbylo :D

Btw, jeste poznamka, jestli nekdo pouzivate elektonickej zamek s tlacitky, dejte si pozor, aby po case nezaclo byt po bedlivym pohledu patrne, ktere tlacitka mackate. Panc pak je z toho misto 10000 kombinaci jen 24 :)
freak

Příspěvek od freak » 04 srp 2006 22:02

Já osobně spoléhám na tohle
s mechanickým kombinačním zámkem, oblitej betonem, chycenej ve 150 cm čtyřma hóóódně dlouhejma vrutama ve zděným botníku. Proti dítěti je to víc než dostatečné zabezpečení a proti náhodnýmu zloději jakbysmet. :D
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 05 srp 2006 18:27

Ares píše:Jo tak to jsme si asi nerozumněli. Já si myslel že se bavíme o zabezpečení před potomky nebo běžným zlodějem co se mi vlopá do bytu a ty na mě vyrukuješ s chlapem co se chce dostat do Pentagonu
O.K. nechal som sa uniesť, aj tak, ma možno málokto pochopil :D

Mne to vyznelo, že sa bavíte všeobecne, keď si spomínal senzor a potom niekto povedal, že mu nepomože ani odrezaný prst, tak som chcel naznačiť,
že sme v 21. storočí, kde sa bez elektriky už nepohnete skoro nikam ...
a klin sa klinom vybíja :lol: len málokto tuší, že z opačnej strany :twisted:
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 05 srp 2006 18:30

No to s tím odřezaným jsem psal já, ale běžný zloděj fakt nebude nosit výbavu za 2mega kvůli tvým pár kvérům :wink:
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 05 srp 2006 18:57

To nie, jasné, že nie ... ale koli 20 gramov diamantov áno :-),
alebo receptu na coca-colu :lol: :lol: :lol: :twisted:

ale ani jedno z toho nevlastním, tak možem kľudne spávať :D
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 05 srp 2006 19:00

To asi většina z nás :lol: ono mít taky pořád nataženo pod polštářem ve strachu že někdo vleze do bytu určo není prima pocit
Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 05 srp 2006 19:05

JJ, Skončiť na psychiatrii po 10 rokoch stresu, mi ku šťastiu nechýba ... :D
Ale na druhej strane, si myslím, že by som to zvládal, som dosť psychicky odolný, ale u každého je to len otázka času, tak mesiac by som to dokázal
vydržať aby som bol v poho... potom by som asi stejne ten majetok rozdal na ulici, aby som sa po mesiaci konečne vyspal :lol:
Odpovědět