Praskajici ramy u Walthra PP/PPK

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Praskající rámy u Walthra PP/PPK

Příspěvek od Návštěvník » 03 srp 2004 08:58

Ahoj,
prosím o zkušenosti..
Nedávno jsem se rozhodl, že si koupím jinou pistoli, ale prodavač mě mimo vychvalování zbarňe ještě upozornil na občas se vyskytující praskání rámů pistole u starších modelů.
Je i akreditovaný znalec v oboru, tak snad ví co říká.
Tak můj dotaz..setkali jste se v životě s tím, že by praskl rám u pistole Walther PP/PPK.
Jsem ze zbraňe nadšen, ale tohle mě děsí.
Poraďte prosím...děkuji
Martin


Návštěvník

re:Praskající rámy u Walthra PP/PPK

Příspěvek od Návštěvník » 03 srp 2004 09:51

No pokud budes strilet tou vojenskou munici casto Martine, pak ti zcela jiste praskne ;-) (ne, delam si srandu). Ja osobne bych ale veril akreditovanemu znalci. Vse je jenom o mire namahani materialu. Domnivam se, ze Walther PPK neni staveny na tercovou strelbu (ostatne jak si sam uvedl v diskuzi nad tvym inzeratem o vojenskem strelivu), je to takova mala bondovka. Az ti tedy praskne, dej vedet.
Návštěvník

re:Praskající rámy u Walthra PP/PPK

Příspěvek od Návštěvník » 03 srp 2004 17:13

No, já mel v ruce nekolik PPK i PP. A musim potvrdit, ze obcas praskaji ramy. Hlavne u modelu vyrobenych pred valkou a ve valce. Pokud chces Walthera na noseni, pak bych doporucoval priplatit a koupit nove vyrobeneho pro USA trh (pokud vim jsou tu i formy, ktere zbrane dovazi). Jinak zalezi, co chces s tou zbrani delat a podle toho se rozhodni.
Odpovědět