Prukaz

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
kajaba
Příspěvky: 1
Registrován: 20 zář 2016 11:18

Průkaz

Příspěvek od kajaba » 20 zář 2016 11:21

Zdravim prosim vas mohl by mi nekdo rict co potrebuji k tomu abych si udelal zbrojni prukaz, vim ze je to na netu cetl jsem to ale nak s toho nejsem moudry co mam udelat jako prvni.muzete mi i rict kolik to asi tak vyjde celkem zbrojak pro 2 skupiny.diky
potrebuji vedet jeslti mam zajit prvni na policajty nebo k doktorce nebo kde. diky


skagerak
Příspěvky: 593
Registrován: 01 črc 2016 15:30

Re: Průkaz

Příspěvek od skagerak » 23 zář 2016 00:46

k doktorce klidně můžeš zajít jako první, ale pamatuj, že potvrzení nemá neomezenou platnost (pro tento účel 3 měsíce) někde se za to platí někde ne ...

700kč za skupinu a 100Kč za přihlášení k zk.

něco odměna komisaři (600kč) a kolik budou chtít na střelnici to je různé ....

jako první doporučuji projití zejména zákona 119/2002 Sb.

na policii se můžeš stavit pro formuláře, nebo si je vytisknout

http://www.mvcr.cz/clanek/formulare-ke- ... dW09MTA%3d


tolik ve stručnosti
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Průkaz

Příspěvek od regis24 » 02 říj 2016 19:41

Já jsem postupoval tak, že nejdříve jsem zavolal na policii na zbraně a zjistil možný termín zkoušek (bylo to cca za 6 týdnů). Potom jsem zajel na totéž oddělení s přihláškou. Potom stáhnul do tabletu aplikaci na testy a pustil se do učení. Postupně jsem si asi 3x dojel na střelnici na přípravný kurz a nějaké to střílení.
Zkoušky potom bez problémů (79 bodů v testu, nastříleno vše do černého). Po zkouškách jsem došel k doktorovi (objednal jsem se předem na termín po zkoušce)a se všemi papíry na policii. Za 3 týdny jsem měl ZP.
Celé to trvalo něco přes 2 měsíce.
Cena:
- přípravný kurz na střelnici 250,-Kč (+ střílení cca 400,-Kč), byl jsem třikrát
- zkušební komisař 600,-Kč
- poplatek střelnici při zkouškách 1900,-Kč
- zbrojní průkaz 4 x 700,-Kč (2800,-Kč)
Odpovědět