Pozor na zlodeje prezdivek

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
epetr2008

Pozor na zloděje přezdívek

Příspěvek od epetr2008 » 12 črc 2009 17:02

Nas*al jsem jistého uživatele a on ukradl mojí přezdívku z Gunshopu a na Youtube uráží ostatní lidi.


Ten 2008epetr je ,,podvrh" :? a v žádném případě to nejsem já.

Shodou okolností mi REDAKTOR(se kterým jsem se nedávno pohádal) ve zprávě z út červen 09, 2009 5:29 am napsal to stejné, co píše ten člověk pod tím videem. Admin se může podívat do mé schránky na tu zprávu.

Už mi psal Jspalek že ho ten dotyčný urážel.

Jednak mám několik velice dobrých důkazů, že jsem to nebyl já a jednak to už řeším s adminama z YouTube.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 12 črc 2009 23:22, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 12 črc 2009 19:32

Voe fakt novej fenomén. Kvůli hádkam po internetu si dva ldi co se třeba ani neviděli v reálu jsou schopný dělat neuvěřitelný naschvály (obecně, neberu tenhle případ).
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 12 črc 2009 20:14

Voe, napsal to sám a teď tady exhibuje... :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 12 črc 2009 21:35

Uf to je síla. Mám pod jedním videem taky jednu zprávu od 2008epetr.
Pravdou je že sem si vyměnil s epetrem (na fóru)přes soukromý zprávy pár nepříjemných slov( než sem zjistil že je totální ichtil) ale je to tak půl roku a od té doby sem nereagoval na žádnou jím poslanou zprávu a ignoroval sem ho i v diskuzích. Ale toto už je vážně rchol.
Už opravdu nevím co si o tom myslet. Chtěl sem to zase ignorovat a ten komentář od blbce z youtube prostě smazat, ale tím že v této souvislosti používáš moji přezdívku jako o tom kdo to provádí už opravdu přeháníš.
Nechápu co tím tento blb s číslem v nicku sleduje.
Zprávu ode mě z út červen 09, 2009 5:29 mít prostě nemůžeš, protože sem ti nepsal. A pokud má admin pravomoce nahlédnout do sz tak ať to udělá a su pro ban pro toho kdo lže!
Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jspalek » 12 črc 2009 22:14

Dnes mi 2008epetr napsal do youtube na mé příspěvky dosti urážlivé komentáře, šlo asi o 4 příspěvky. Nejen že byl vulgární, ale kecal nesmysly, které neměly hlavu ani patu:
---------------------------------------------------------------------------
Cituji:

1/ Takové videa natáčejí děti v pomocné škole. Myslel jsem že ty jsi už pomocnou škoulu dokončil.

2/ Už jsme střílení do takových cílů viděli, vymysli si něco svojeho. Provedení videa je hnus.

3/ nabíjíš to jak pražák. Přijeď do Liberce na školení, trumbelíne

4/ Nejde mi do hlavy že na fóru máš na každého komentář jak je špatné střílet mimo střelnici a sám tady střílíš někde v lomu. No jo když se sejdou dva idioti na výletě tak vymýšlejí dediloviny. No prostě pražáci.

----------------------------------------------------------------------------


Jeho příspěvky jsem z youtube smazal a dotyčného zablokoval. Nicméně jsem pátral o koho jde. Vzhledem k tomu, že se odvolával na Gunshop a na Liberec, vypátral jsem tady
EPetra a v domnění, že jde o jednu tu samou osobu, mu poslal nelichotivý dopis. Pokud je to však nějaká schválnost či zlý úmysl jiné osoby, tak se tu veřejně EPetrovi omlouvám.
CZ 550 Predator .308 Win, CZ 858 Tactical 7.62x39, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, CZ 75 SP-01 Shadow Orange 2012 9mm Luger, Glock 21 .45 ACP, Uberti Colt Burges 1883 44-40Win, Smith&Wesson 66 .357 Magnum.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 12 črc 2009 23:12

S Redaktorem jsem se hádal o tu střelbu od pasu.

Ten ,,podvrženej" příspěvek tam zní:
Když střílíte tak zavíráte oči. To jste teda střelci! Chci vidět vaše terče. Určitě střílím od pasu lépe jako vy!!!
A předtím mi Redaktor poslal toto:
Číst zprávu epert redaktor út červen 09, 2009 5:29 am
ahoj. Čtu tvoje příspěvky a nestačím se divit. Jsi dobrý střelec a nebo jen tak plácáš? nabízím ti možnost si zastřílet s partou chlapů co jsou ujetý na netradiční cíle. Ne na plechovky s pivem ale třeba na auto, balony plný vody, melouny atd. Budu v srpnu organizovat střeleckou akci na soukromé střelnici, která bude uzavřena jen pro nás. Můžeš tam dělat co chceš, teda v rámci bezpečnosti. Můžeš ukázat jak střílíš na 15m od pasu a jiné věci o kterých píšeš. Tak pokud budeš chtít, napiš mi tvůj e-mail a pošlu ti tam informace. Bude to neopakovatelný zážitek. Ale myslím asi že stejně nepojedeš, protože podle mě i podle kluků co čtou tvoje příspěvky, vůbec nemáš zp a oháníš se jen informacemi z netu. Překvapíš?
Ať si to přebere každej jak chce.

Jak jsem byl naštvanej, tak jsem se přehlédl REDAKTOR - REAKTOR. Takže se tímto omlouvám REAKTOROVI.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 12 črc 2009 23:49

Ty epetr, jsi vůbec normální?
Plevelíš to tady v chatu stejně jako v událostech.

To co označuješ jako stejné, tak to má stejné jenom dvě slova a to je "od pasu".
Kromě toho, tamten z youtube ani nemá stejnou přezdívku jako ty, páč epetr2008 není to samé co 2008epetr, takže ani o kradení nemůže být řeč. Jestli se dá vůbec mluvit o "kradení přezdívek". :lol:
Když ti někdo něco ukradne, tak ho můžeš třeba dát k soudu. :lol:
A už vidím, jak se u soudu řeší případ, že někde na internetu jeden nick urazil druhý nick nebo že někdo používá skoro stejný nick jako já... :lol: :lol:

Safra, teď si říkám, že slovní spojení "střílet od pasu" jsem tady určitě taky několikrát použil, tak jestli ten z youtube nejsem nakonec já? :oops:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 13 črc 2009 08:43

To epetr:
je to pár dní co si přestal zanášet fórum každodením plevelením (jak píše kubajzz správně) a když si zjistil že stejně píšeš samý blbosti o kterých si každý myslí svoje a přestávají na tebe reagovat tak si vymyslíš toto a čekáš že tě začnou litovat za to že ti někdo vzal přezdívku a uráží ostatní.
Je divný že když na něco reaguješ v nějakým vlákně a pak zjistíš že je to blud (což je dost často) a pár lidí se tě snaží opravit, tak znich děláš vola a pořád píšeš to samý jen abys nepřiznal že se pleteš. Nevim, připadají mě ty komentáře na youtube tomu podobný. V sz sem od tebe dostal zprávu s nadpisem " asi omluva" , ty seš asi blb ne?
Buď to seš nemocné, nebo seš hovado a nebo oboje!
Kvakoš

Příspěvek od Kvakoš » 13 črc 2009 09:13

Připomína mi to hádky ze základky :lol:
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 13 črc 2009 10:10

2 Reaktor
Admin se může podívat na můj účet a tu zprávu OD REDAKTORA tam najde.
Silencerovi nebo Edelweissovi dám klidně heslo ať se podívaj.
A kdybych chtěl z někoho dělat na Youtube vola, tak to bude z tebe nebo výše uvedeného pumpičkáře a né z Jspalka (kterého si velice vážím).

2 Kvakoš
Jo máš pravdu.

Ad moje zasírání chatu.
Na fórum píšu poslední dva měsíce minimálně. O to víc se divím, že teď - když tu nejsem - se za mě někdo z fóra vydává a uráží ostatní. A krádež identity to je, pokud se ten člověk vydává za mě - což dělá.

PS:
Každopádně jasné že to je nějaký pokřivený chudáček tady z GunShopu, protože jinde než na GunShopu tuto přezdívku nepoužívám. A ten člověk ty komentáře posílal spolehlivě lidem z Gunshopu.

Dneska to je krádež mé identity, zítra se ten člověk naštve na Kubajzze a bude to pod přezdívkou Kubajzze. Pak třeba jménem Silencera. To není o tom, aby mě někdo litoval. O to vážně nestojím.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 13 črc 2009 11:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 13 črc 2009 10:27

epetr2008 píše:2 Reaktor
Admin se může podívat na můj účet a tu zprávu tam najde.
Silencerovi nebo Edelweissovi dám klidně heslo ať se podívaj.
Takže napřed píšeš žes ode mě dostal zprávu z út červen 09, 2009 5:29 am .
Potom píšeš že ses přehlídl a že to není o de mě ale od podobné přezdívky a teď zas píšeš že tam ta zpráva je a adresuješ to mě?
Tak na to už opravdu nemám.
Doufám že po roce co si s Jspalkem vymenujeme informace po icq si spalek udělá závěr o tom co seš vlastně zač. Howg.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 13 črc 2009 10:30

2 Reaktor

Ne, já píšu že tam tu zprávu mám. Že to není vycucané z prstu.
Ne že ta zpráva je od tebe.

Tady je to ofocené, admin se může kouknout do mé schránky a najde to tam.
http://img268.imageshack.us/img268/8881/pice.png

Samozřejmě nemůžu říct jistě ,,je to on" - dokud se z Youtube nevyrazí IP adresa je to JEN dost divná shoda okolností.

A je mi vlastně jedno kdo to byl.
Klidně si založte klub :twisted:

Howg:
V každém případě je pravděpodobnost ,,usvědčení" minimální. Sice si myslím že to je Redaktor, ale jistotu nemám. Aby to bylo jasné, musel by se ten člověk přiznat a to chce chlapa. Tahle diskuze tedy už může pokračovat jen jediným způsobem a ten nebude nic moc.
abyne
Příspěvky: 2
Registrován: 14 črc 2009 19:42

Příspěvek od abyne » 14 črc 2009 19:53

Čau, do teď jsem sem chodil jen číst a to už asi rok. Ale to co ti napsal redaktor epetře v té ofocené části co jsi sem přiložil je pravda.
Máš tu víc jak 2000 keců o ničem. Nečetl jsem od tebe jediný příspěvek kterým bys někomu poradil nebo pomohl z vlastních zkušeností. Pořád sem jen dáváš odkazy na netu a tabulky vyčtené z netu a nic konstruktivnímu co by šlo z tebe. Jen kecy kterými to tu opravdu jen plevelíš.
Píšeš že je to dělá nějaký pokřivený chudáček z fóra, s tím souhlasím, stále to sedí na tebe.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 14 črc 2009 21:10

vau, docela do epetra sijete! ja si o nem nemyslim nic spatneho, meli byste se trochu krotit, mam za to ze si to od vas nezaslouzi.
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
abyne
Příspěvky: 2
Registrován: 14 črc 2009 19:42

Příspěvek od abyne » 14 črc 2009 21:28

Tak si pořádně přečti co zde rozpoutal za diskuzi. Napřed pošpiní jednoho, pak se jakože spletl a hned dalšího a je mě jasné že teď jsem na řadě já.
Ale dobře mě tak, měl sem pokračovat jen ve čtení a nechat děti ať se hádaj. Prostě jsem se neudržel. :shock:
Zamčeno