Vzduchovka do 5 tisic.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Dírus

Příspěvek od Dírus » 11 srp 2007 11:20

Pažby dělaj k tomu.Na kolik mne vyšla to už přesně nevim, ale do těch 4 tisíc by jsi se měl vejít!!!Jo a ořech to je :evil: má to jinou (a hezčí) krezbu než buk a je to mnohem tmavějši jak buk.Na fotkách se ti to zdát nebude, protože jsem použil blesk, ale ve stínu je to vidět!


milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Příspěvek od milius » 11 srp 2007 11:49

...........
Naposledy upravil(a) milius dne 11 čer 2009 19:37, celkem upraveno 1 x.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 11 srp 2007 11:53

Pěkné, moc pěkné, taková pažba by neudělala ostudu ani leckteré malorážce :D
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 11 srp 2007 12:08

Pažby dělaj k tomu.
Nemůžu si pomoct, ale ořechová pažba musí být nadstandard. V manuálu, na webu, všude uvádějí že pažba u 634 je z buku.

Z čeho myslíte je tahle?
Obrázek
Nikdy neházej flintu do žita.
Dírus

Příspěvek od Dírus » 11 srp 2007 12:13

Jojo dík.Ale znám jednoho ¨kámoše¨ kterej nenávidí pažby ze dřeva zě jsou prý moc těžké a musí se o ně starat ( mag.r ) A tak si kopupil GAMO Delta max s nádhernou plastovou pažbou a na to hned puškohled Gamo 4x20 TW WA.Myslim si že teda pěkně vyhodil peníze.Za takový prachy by totiž měl aspoň S631 a to by bylo mnohem lepší.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 26 úno 2008 23:56

2Voris:
Já myslím, že by to mohl být buk, ale s povedenou kresbou. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
bowl
Příspěvky: 2
Registrován: 07 zář 2008 19:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bowl » 08 zář 2008 07:10

Zdravím všechny zkušené vzduchovkáře!
Jsem tady na fóru taky nový, pravidla jsem si samozřejmě přečetl, informace o vzduchovkách taky, ale stejně vás chci požádat o pomoc při výběru pušky...
Všichni doporučují Slavie (a samozřejmě asi ví proč :) ), ale mě tak nějak nepadly do oka, takže jsem koukal po něčem jiném.

Moje požadavky jsou asi takové: budu střílet jen tak rekreačně na NEživé předměty všeho druhu (třeba terče, plechovky, špalíčky atd.), a ROZHODNĚ bych chtěl takový typ vzduchovky, který se natahuje spodní pákou pod hlavní, tedy vzduchovku s pevnou hlavní...
Požadavek na cenu je shodný, jako u zakladatele tohoto threadu, tzn. do 5000 Kč. (kdyby to bylo i s puškohledem, nic by se nestalo :) )

Takže tímto vás žádám o radu - pomůže mi někdo? předem díky!
Michal
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 08 zář 2008 08:53

V takové ceně moc na výběr nemáš, hlavně i s optikou. Hlavně se vyvaruj různých rádoby atraktivních (cenově) čínských Lídrů a podobných zvěrstev třeba i s nápisem GERMANY (častý to fígl) jak prodat shit :twisted: To opravdu raději to Gamo nebo Hatsan jsou přeci jen úplně jinak udělané :!:
Každopádně doporučuji došetřit a nesnažit se za každou cenu "ušetřit",často se to neoplatí :wink: Minimálně tohle a záleží na tobě jestli chceš dřevo nebo plast http://www.colosus.cz/zbrane/vzduchovka ... cal-4-5mm/
CZ200S+MTC Viper 3-12x44IRS nabíječ+kompík JOSEF :-)
Zakk
Příspěvky: 214
Registrován: 12 kvě 2006 18:18

Příspěvek od Zakk » 08 zář 2008 18:47

nechci nikoho urazit,ani se ho dotknout-se dřevem dělám denně jen asi 11 let,ale podle toho fota té pažby by ta kresba a struktura dřeva odpovídala mořenýmu buku-jen tu pažbu neudělali z pěknýho fladrovýho kusu,ale našli pěknej rovnoletej(což je možná chyba holt u zlamovačky-pažba může prasknout po létech)-ořech je tmavší a má jinou kresbu-ale jak říkám-mohu se plést-chtělo by to vidět ve skutečnosti-ale už podle té ceny bych tipoval že to ořech není
Číča

Příspěvek od Číča » 14 zář 2008 12:36

Zdravim. Semtam to tu ctu a poucuji se od vasich prizpevku :) Tamto Vam vsem dekuji.
Nyni bych chtel ale poradit konkretneji.
S kamaradama jsme se rozhodli poridit si vzduchovky a chodit do lesa strilet. (vsechny nas to abvi,ja osobne mam pohar za 3. misto,kdzy sjem byl mensi)
A premyslim,jakou vzduchovku si poridit,okolo 3 tisic. Ma idea je,ze budu mit Slavku 631 za 300kc,ze ktere jsem strilel na ZS. Nevim,jestli bude ve funkcnim stavu (samozrejme se to pozdeji dozvim,ale ted mi ta informace neni znama,kazdopadne byhc to bral),dale si to nechat od nejakeho chlapka co tomu rozumi opravit,resp. seridit,koupit si optiku a dale poridit si silnejsi pruzinu (Mam ty prizpevky od Vas prectene...)
Tak byhc se chtel zeptat: Je sance,ze svoji ideu promenim za kvalitni vzduchovku do 3 tisic?
Taky mam moznost koupit u nas v loveckyhc potrebach GEOX,za 3ku. (tadyta: http://www.gunshop.cz/eshop/product_inf ... ts_id=1949 )Vypada hezky a ma ustovku 240,optiku byhc si casem dokoupil.
Taky bych si mohl z netu objednat starsi slavii 634 a dokoupit optiku.
gama porad kritizujete,takze tady nic...
Tak mi prosim poradte vas nazor a co by jste mi doporucili 8)
Dekuji

P.S: Je mi jasne,ze nejsme jediny,kdo se pta a bylo to urcite zodpovezeno nekde,ale nemuzu precit vsechny topicy se 40strankama a vys...
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 14 zář 2008 12:45

Do 3k je best of za ty prachy QB78.
A lehce nad 3k je to S634.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Číča

Příspěvek od Číča » 14 zář 2008 12:54

Na bombicky ale nechci. Vlastne,ono to muze byt i do 5 tisic,aler to by musela byt nejaka bomba. Treba ty spanelsky Noricy vypadaji zajimave :) Ale byl bych radeji,kdyby jste se drzeli meho napadu se slavii 631 za 300 + tuning a kategorie okolo 3 tisic :)
Číča

Příspěvek od Číča » 14 zář 2008 19:45

Videl jsem docela hezky inzerat na 14 dni starou slavii 634 za 3000kc i s optikou nikko 6x40. Coz mi prijde dost dobry,bohuzel je to 5.5 :cry: Vyplatilo by se to podle vas?
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 14 zář 2008 19:56

Moje maličkost a Barys máme 634 v ,22 optika na ni obyč 4 x 32 Delta ( tedy já ji tam mám - Barys ma nějakej Konus variabl ) a neni problem trefovat na 30 metrů brokové patrony ( s 4 x 32 ) Bary to zmákne i na 50 metrů. 16 joule má a tunit se dá v pohodě. 634 za 3000 s puškáčem je gut volba.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
hrobař

vzduchovka do 5 tisíc

Příspěvek od hrobař » 30 zář 2008 20:47

No já jsem 634 taky měl, ale výkonem mě tedy zklamala, v podstatě na 10m se diabola se špičkou, nevzpomenu si na název, zaryla do smrkové palubky stejně hluboko jako z opravené staré ČZ 236-1 po dědovi, tedy pouze na délku diaboly, t.j.cca 5mm, v podstatě ČZ 47, kterou jsem taky porovnával nebyla o mnoho horší.Když jsem v rámci záruky reklamoval slabý výkon, poslali to zpět k výrobci a po 3 týdnech přišlo vyjádření, že je vše v pořádku a že neshledali žádný problém.Proto mne tu zaráží ty silácké informace o střelbě na 5O a více metrů. K opětovné reklamaci už nedošlo, protože mi ji spolu s dalšími nějaká K.....ukradla.
Chci si na chatu opět něco bez ZP koupit, ale něco co má opravdu okolo 27Om/s a skutečně oněch 16 J.Ale zase nic drahého, kdyby to zas někdo ukradl. Co mi poradíte , dejme tomu tak do 6,5 táců.
Dík :idea:
Odpovědět