vzduchovka/Diana mod.460 Magnum, r.4,5mm 16J

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 14 črc 2008 13:46

Alexxxus píše:Já mám na dianě plastovou jenom bodku a jazýček spouště :-)
A z čeho máš mušku + celý zadek s pojistkou + přechod mezi hlavní a tělem + hledí + zakončení natahovací páky? :wink:

A co je vlastně mezi tou trubičkou co tvoří vnitřek hlavně a mezi tou plášťovou trubkou, co má vzbuzovat dojem, že ta puška má tlustou hlaveň? :wink:

O estetickém zážitku z toho kusu ohnutého plechu, co čouhá z boku a musí se mačkat před vrácením páky dopředu ani nemluvím. :wink:

To já jen aby tady ten flamewar jen tak nestál .... :lol: :lol:


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
clear43

Příspěvek od clear43 » 14 črc 2008 13:55

tomcat píše:ano
12 foot-punds - 16,27 J :P
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 14 črc 2008 13:57

happymoos píše:to tomcat: já mám bratrance v Anglii a ten lítá pravidelně sem do čech, ten by jí mohl vzít ne?
pokial ju nebude mat v kabine (a ak to bude vetrovka nesmie byt natlakovana) tak myslim ze ano, ale pozor na anglicke zakony, tam sa tusim minuly rok menil zakon o zbraniach a vzduchovky sa tam registruju, takze pokial si tam daco kupis cez net (samozrejme hovorim o situacii ze sa nachadzas na "ostrovoch") tak ju neposlu tebe, ale do tvojho najblizsieho (urcis si ty) obchodu so zbranami kde si ju musis prist vyzdvihnut a hned aj zaregistrovat... cize ak ti ju bratranec kupi, bude nanho zaregistrovana a dalej uz neviem co treba ci ju moze normalne vyviezt z krajiny ci nepotrebuje nejake povolenia a potvrdenia ze ju predal, komu a ze ju predal niekam kde je to povolene... skratka aby sa vzduchovka z jeho mena odregistrovala... ci to teda nebude vecsia pakaren a nebude to drahsie na poplatkoch ako keby si si ju objednal cez net sam...

mozno viac info by mohol mat Clear43 (este ze si sa prispevkom nado mnou pripomenul :lol: ), kedze spominal ze uvazuje ist na zajacov, ze si tam vezme svoju vzduchovku... ze vie ako to je z dovozom tam...

ak ma niekto viac informacii poprosil by som ho o doplnenie
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 14 črc 2008 14:27

Kubajzz píše:
Alexxxus píše:Já mám na dianě plastovou jenom bodku a jazýček spouště :-)
A z čeho máš mušku + celý zadek s pojistkou + přechod mezi hlavní a tělem + hledí + zakončení natahovací páky? :wink:

A co je vlastně mezi tou trubičkou co tvoří vnitřek hlavně a mezi tou plášťovou trubkou, co má vzbuzovat dojem, že ta puška má tlustou hlaveň? :wink:

O estetickém zážitku z toho kusu ohnutého plechu, co čouhá z boku a musí se mačkat před vrácením páky dopředu ani nemluvím. :wink:

To já jen aby tady ten flamewar jen tak nestál .... :lol: :lol:
Jo ok mám plastovou mušku ......stejně ji nepoužívám, přechod mezi hlavní a tělem je opravdu plast " jen na okrasu " zakončení páky je skutečně plast a zakončení pojistky je taky plast ... ještě jsi zapomněl na lučík spouště, a mezihlavní a krytem hlavně nic nemám to sedi kov na kov, ja nepotřebuju hlaven o prumeru 25 mm mně se neohne.
a zajímalo by mně o jakém kusu ohnutého plech mluvíš ??? myslíš ten jak mně nejmenovanej exot na jednom srazu ohnul že jsem měl chut mu udělat z hlavy terč ??? No furt lepší mit rohatku která mně ohlída prsty než se bát že se to u HWéčka vykatapaultuje protože tam je sice asi pojistka proti výstřelu při otevřené "komoře" ale tím to asi hasne až se očeše a že se časem všechno očeše tak to bude zajímavé.

Ale co seru na debatu , já mám DIANU ja nemám Kadidlo. Radši mýt ve skříni Bohyni než smrad z kostela.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 14 črc 2008 14:29

Kdykoliv toho Airkinga nekam vezmu tak vsichni odkladaji sve pusky a múůžu to zkusit ... že bych se vždy hnal po tom jestli můžu vaše flinty ??? No ani snad ne, Kubajz promiň ale poté co jsme si opravdu půjčil Tvé HW jsem si jist že tuto pušku nikdy mít nebudu.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
happymoos

Příspěvek od happymoos » 14 črc 2008 14:37

:shock: :shock: :shock: :D :D :D ty krávo.
Uživatelský avatar
dalajlamax
Příspěvky: 216
Registrován: 17 pro 2007 19:35
Bydliště: ZVOLEN, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dalajlamax » 14 črc 2008 14:37

2 clear43 ---> ked som to dodatocne riesil s predajcom, tak problem nebol v pruzine, ale s poistnym mechanizmom, ktory sa stara o to, aby pri nabijani valec neodsekol prstiky :lol: mal byt z prekaleneho materialu, a po cca 500 ranach praskol a zablokoval mechanizmus... navyse, vyreklamovana bola BEZ OTAZOK kus za kus, a odvtedy (klop-klop) uplne bez problemov... btw, do diaboliek hodim foto zo strelby na 130m v stoji bez opory, tam uvidis ako hlboko v palubovke skoncil zmienovany exact heavy 0.67... inac, fakt, v tejto triede nie je chyba ani weihrauch, ani dina, pripadne theoben a podobne... nicmenej, v porovnani s vysnivanou Daystate MK3 FT-R je to UPLNE ina trieda...
happymoos

Příspěvek od happymoos » 14 črc 2008 14:49

jak je na tom to BSA, dá se srovnat s dajánou neb weihrauchem?
clear43

Příspěvek od clear43 » 14 črc 2008 14:52

pre prevoz zbrani zo slovenska von plati §43 zakona o zbraniach , teda skupina D vzduchovka do 15J ,bez problemou a v anglicku som neskumal predpokladam, ze ani tam nebude problem,ked sa pekne zabali a oznaci ako hoe - motyka
z obchodou to bezne zasielaju aj k nam.
tu dianu 460 magnum by som urcite nekupoval v cr ani v sr ,ale v nemecku,
zasluju v pohode aj s export spring na 16J a vyjde podstatne lacnejsie ako
tu
rabed rabbits asi nebudu,nemam tam s kym ist
:cry:
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 14 črc 2008 14:58

Presně jak radi Clear , určitě byh dianu koupil v německu do čech po zaplacení zašlou bezproblému.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
happymoos

Příspěvek od happymoos » 14 črc 2008 15:14

jak je na tom to BSA, dá se srovnat s dajánou nebo weihrauchem?
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 14 črc 2008 15:20

2 Happymos, ja Bsa mel jen v ruce v kramu a pár ran když mně pustily za kramek na strelnici takže ja ti urcite nepomuzu.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 14 črc 2008 15:28

A ještě do věřejného ... Patriku promin nebylo to nic proti tvé osobě.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
happymoos

Příspěvek od happymoos » 14 črc 2008 18:55

rozdíl mezi Dianou 460 magnum a 46 je jen v tom, že 46 má nabíjecí klapku a je levnější, takže je blbost kupovat 460 magunm ne?
Uživatelský avatar
Bendis
Příspěvky: 572
Registrován: 22 srp 2006 10:32
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

d

Příspěvek od Bendis » 14 črc 2008 19:07

to je o designu, mě se třeba na hodně pružinovek nelíbí když mají v pažbě velký a dlouhý zářez na páku nebo na hlavěn, pusobí to na mě, že to nebude tak pevný, ikdyž pevný to je... mě se nejvíce líbí Diana 300R ale tu už nenabízí :(
Bushnell Elite 3200 4-12x40AO osnova Ballistic + HW77 4,5mm http://forum.gunshop.cz/download.php?id=6556
Odpovědět