Doba vydani ZP

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 15 kvě 2008 18:10

KOKOWEET: V pohodě si zavolej na OŘ PČR na odddělení zbraní, zmrdej je že už máš týden podanou žádost a natvrdo jim oznam že prostě ty to chceš ihned a ať se snaží... A buď si jistej že si tě zapamatují a když budeš něco potřebovat, tak u všech žádostí využijou plnou lhůtu kterou jim předepisuje zákon. Tudíž ostatní budou dostávat nákupky na počkání, ale ty budeš čekat měsíc a nic s tím nenaděláš.
Oni totiž na zbraních mají díky zbytečné byrokracii docela dost práce a jsou velice nadšení, když jim tam kdejakej trotl s čerstvejma zkouškama vysírá a říká jim co mají dělat.

A co se týče Tvýho příspěvku z "st květen 14, 2008 9:41 pm "...... z čeho usuzuješ že tady nikdo nedělal takový zkoušky jako ty? V čem si myslíš že jsi vyjímečný?


Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 15 kvě 2008 18:16

Že asi dělal 500 otázek a vy méně...Aspon jsem to tak pochopil.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 15 kvě 2008 18:47

Aha, takže když on se učil rozkouskovanej zákon na 500 otázek, tak je větší borec než ti kteří se jej učili rozkouskovanej na 300 otázek....... už to chápu :D


To mi připomíná jak se v pizzerii ptají blondýny jestli chce rozkrájet pizzu na 4 nebo 8 dílků. A ona odpoví: "rozkrojte to na čtyři, osm dílků bych nesnědla"
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 15 kvě 2008 18:58

:lol: :lol:Asi ano
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 15 kvě 2008 22:25

kokoweet: Hele, vy$er se tady na ty chudáky v diskusi, normálně jim tam zavolej, že si zítra jdeš pro ZP ať si pohnou, a druhej den tamnastup. To jsou jen takový řeči, ale když policajti uviděj, že to myslíš vážně, radši ti vyhoví, chce to jen vystupovat dost suverénně a jít za tím oc chceš.
A požádej si rovnou o povolení na nošení zbraně kategorie A a B, i když je nebudeš kupovat hned, ať to v ZP máš rovnou zapsaný.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 15 kvě 2008 23:24

diky chlapi ja uz se lek ze ty jeho blitky vadi jenom mi :lol:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Marthy
Příspěvky: 189
Registrován: 04 úno 2008 10:33

Příspěvek od Marthy » 15 kvě 2008 23:39

kokoweet by si možná zasloužil banán... :oops:
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 15 kvě 2008 23:55

Chlapi uz toho nemate dost? Kokoweet tu uz celu stranu nic nenapisal a vas este stale bavi sa v tom rypat? Nevidim v tom zmysel. Ja ked vidim daco co ma irituje, tak si to nevsimam a na prispevok nereagujem... Skratka odignorujem a nedviham si zbytocne tlak. Bacha na srdicko... to chce klid...
kokoweet

Re: WTF?

Příspěvek od kokoweet » 16 kvě 2008 13:55

Apevia píše:WTF? Co seš za debila kokoweete? Tak drž radši hubu a jdi na jiné fórum, nám nevadí, že přijdeme o jednojo "člena". Víc to s Tebou nemá cenu řešit!


2PB:Hele, to nemá cenu, tohle je nemožný........

Sory Erixi, že ti beru práci, ale:

LOCK!!
ne takovy de.bil jako ty :lol:
kokoweet

Příspěvek od kokoweet » 16 kvě 2008 13:57

Alfonss píše:KOKOWEET: V pohodě si zavolej na OŘ PČR na odddělení zbraní, zmrdej je že už máš týden podanou žádost a natvrdo jim oznam že prostě ty to chceš ihned a ať se snaží... A buď si jistej že si tě zapamatují a když budeš něco potřebovat, tak u všech žádostí využijou plnou lhůtu kterou jim předepisuje zákon. Tudíž ostatní budou dostávat nákupky na počkání, ale ty budeš čekat měsíc a nic s tím nenaděláš.
Oni totiž na zbraních mají díky zbytečné byrokracii docela dost práce a jsou velice nadšení, když jim tam kdejakej trotl s čerstvejma zkouškama vysírá a říká jim co mají dělat.

A co se týče Tvýho příspěvku z "st květen 14, 2008 9:41 pm "...... z čeho usuzuješ že tady nikdo nedělal takový zkoušky jako ty? V čem si myslíš že jsi vyjímečný?
ne ne,ja je nechci mrdat, to jsem vubec nerikal,ja se tady jen chtel optat, jestli je nejaka moznost, dostat ho driv...a prave nez sem tam chtel volat,chtel jsem se optat tady...ale jak vidis alfonsss,ty odpovedi sou bida...

Ja si nemyslim ze jsem vyjimecnej,to je omyl,ja si ale myslim,ze nejsem podradnej,jak tu nekteri tvrdi..kapisto?Pochopeno?

totiz...kdyz tady nekdo o sobe tvrdi ze je mazak, tak je mi divny na zaklade ceho...ze treba ma zbran o deset let driv?No dobre,at ma, ale neni to duvod, aby tady hazel machry proto, ze se ptam na dobu vydani ZP...a navic ma-li nekdo ZP 10 let, kdo vi co delal za testy. Sem videl na strelnici,jak tam chodili ,,mazaci" a pak treba se desne divili,ze laser smi pouzivat jen na strelnici atd., atd..atd..atd...nechci to resit...
Naposledy upravil(a) kokoweet dne 16 kvě 2008 14:04, celkem upraveno 1 x.
kokoweet

Příspěvek od kokoweet » 16 kvě 2008 13:58

Marthy píše:kokoweet by si možná zasloužil banán... :oops:
ty by sis mozna zaslouzil vic ten banan stricit do rite...a neprud...
kokoweet

Příspěvek od kokoweet » 16 kvě 2008 14:01

Moje jednoducha odpoved: Je mozne dostat ZP drive jak za 3-4 tydny....Vase odpovedi: typu co si to dovolujes se takhle ptat, co to blijes,ty ses uplne nemoznej :) a ja si zaslouzim banan?
No podivam-li se na to nezaujate, tak na mou uplne snadnou kratkou otazku dostavam fekalni odpovedi od fekalnich hlav, takze jedine,ceho vy docilite je,ze z vas budu mit pr.del, jaci ste vemena...ubohy vemena...
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 16 kvě 2008 14:23

No kluci když to jinak nejde tak Lock,opravdu se ukazujeme v nejlepším světle.Když vám přijde otázka trapná,tak na ni nereagujte a nadávání tomu taky nepomůže.Nebudu vás soudit je mi to jedno,vás staré kusy poprosím o trochu shovívavosti (začít nadávat hned na první straně je rychlost)
no a pro kokoweet,podívej i v jiných vláknech když ti něco nesedne okamžitě zaútočíš,takže tvoje veřejné lynčování je toho důsledek.Nechci tě moralizovat ovšem moje doporučení zní,více čti,nežeň se do hádek a snaž se vycházet s ostatními.Už toto vlákno ti napoví že je to 1ku 5 to je zjevná nápověda k sebereflexi a zamyšlení.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Zamčeno