LOV 21 - fandove a znalci, podelte se zkusenostmi pls.

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 24 lis 2005 12:22

Hmm, opravdu zajimava skladacka :D ... fakt pekny.
Jak ze si "vyhonil" tu V0? sroubovanim toho ventilku na prepoustaku se toho moc vystrelovat IMHO neda... nebo se pletu?

Proboha jak si to nastavil hlaven?


troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 24 lis 2005 14:01

tak to sem moc rad ze mi nekdo pochvalil :)
natahuje se podobne jako malorazka(nebo treba jako cz200)
nad uchycenim skladaji operky je mozna videt takova cerna kulicka-ta se otoci o 90 stupnu a natahne tahem dozadu (klasika)
vo vylezla nahoru diky delsi hlavni,rozsirenymu prepoustecimu kanalu ve ventilu z lovky a rozsirenou dirkou v hlavni, a taky pouzitim o 50 procent silnejsi bici pruzinky!spust je dvouodporova a je predelana z toho puvodniho obycejnyho jazycku,
hlaven jsem pouzil ze slavie junior(myslim 620)
ta hlaven neni roubovana :)
(to co je tam videt na konci ovsem neni tlumic,vite jak:)ale kupodivu to pri vystrelu jenom cvakne..to sem z toho jelen :roll: doufam ze mi nikdo neuda a neprijede si pro ne zasahova jednotka!!!!!!
je to moc fajn hracka..hlavne ze se da sbalit do batohu a zastrilet si jako z normalni pusky :)
no jinak taky mam moc rad takovyhle kutily :)
abych rekl pravdu podobnymi(ale preci jen ne tak razantnimi)upravami prosly skoro veskere moje zbrane(vzduchovky)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 24 lis 2005 14:59

Alternativa k tunningove LOV21:

Třeba P1 tady , ovšem za cenu nové devítky.
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 24 lis 2005 15:03

troj píše:tak to sem moc rad ze mi nekdo pochvalil :)
natahuje se podobne jako malorazka(nebo treba jako cz200)
nad uchycenim skladaji operky je mozna videt takova cerna kulicka-ta se otoci o 90 stupnu a natahne tahem dozadu (klasika)
vo vylezla nahoru diky delsi hlavni,rozsirenymu prepoustecimu kanalu ve ventilu z lovky a rozsirenou dirkou v hlavni, a taky pouzitim o 50 procent silnejsi bici pruzinky!spust je dvouodporova a je predelana z toho puvodniho obycejnyho jazycku,
hlaven jsem pouzil ze slavie junior(myslim 620)
ta hlaven neni roubovana :)
(to co je tam videt na konci ovsem neni tlumic,vite jak:)ale kupodivu to pri vystrelu jenom cvakne..to sem z toho jelen :roll: doufam ze mi nikdo neuda a neprijede si pro ne zasahova jednotka!!!!!!
je to moc fajn hracka..hlavne ze se da sbalit do batohu a zastrilet si jako z normalni pusky :)
no jinak taky mam moc rad takovyhle kutily :)
abych rekl pravdu podobnymi(ale preci jen ne tak razantnimi)upravami prosly skoro veskere moje zbrane(vzduchovky)
Nechci hnidopiššky snižovat tvoje snažení, nepochybně jsi s ní dokázal divy, ale nevyplatilo by se víc, koupit něco dražšího a potom si to třeba taky "vytunit", jenom ne tak razantně? Není toho tuningu pro LOV 21 trochu škoda? Jinými slovy: Nebylo by lepší, když už takhle rozsáhle a pracně upravovat, tak něco, co za to fakt stojí? (I když je fakt, že ty jsi tuhle otázku vlastně velmi originálně vyřešil tím, že jsi z LOV 21 udělal prakticky úplně jinou zbraň, která za to už stojí určtě 8) . Je pravda, že dělat z Anshutze jinou zbraň pomocí tuningu by byla ztráta času, protže ta jiná zbraň tutově nebude lepší než originál, zatímco u LOVky...)
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

to slim jim

Příspěvek od troj » 24 lis 2005 15:20

vis, tohle bylo spis z hecu-mimo jine mam naprojektovanou vlastni vetrovku ktera bude pocitam plne srovnatelna s cz200s..jenze daleko lepsi-ekonomicky i ergonomicky:)!!treba se tim budu v budoucnu i zivit:)
a jeste neco..pred tydnem jsem koupil cz200-myslis ze je dost dobra i bez predelavani?to je..ale v kompletnim tuningu bude este daleko lepsi-chci udelat neco takovyho http://www.kangurft.akcja.pl/S200custom.htm

to jenom sory ze sem odbehl od tematu

pokud nekdo chce jeste vykonnejsi pistol mam taky jeden tip-predelej si lovku(neznam jinou takhle levnou a presnou zbran)-muzes to udelat podobne jako ja!!!ale!!!kdybys chtel este vic pohanej to vzduchem a ne co2!ma daleko lepsi rozpinavost a termodynamicke vlastnosti!ale nesmis plnit na vic nez 100atm jinak te to odnese na mesic:)
Dáča

Lov21

Příspěvek od Dáča » 26 pro 2005 23:11

Nevíte někdo jak zvětšit ráží Lov21. Používám to na krysy zdá se mi to slabé.děkuji za odpověď.
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 10 lis 2007 21:44

Tak jsem se po dlouhej dobe vratil k lovce..ale ne ke svoji- jeden kamos chtel udelat nejaky vychytavky a tak jsem se na to vrhnul- neni preci mozny aby lovka nedokazala 200m/s kdyz to dokaze i rada..fotky i popisky k nim najdete na
www.troj.dphoto.com
zitra vezmu tu svou, porovnam, zmerim vykon atd atd..a pak si asi upravim i tu svou..to preci nejde aby kovarovo kobyla chodila porad bosa.. :P
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 11 lis 2007 11:56

tak jsem si rano privstal a sel porovnat lovky..s hruzou jsem zjistil ze vykonovej rozdil je zanedbatelnej (konkretne 9 m/s) coz mi znacne rozlobilo- proc to ma tak malej vykon?? do hlavne nemuze jit vzduch..hlaven, prebijeci tycka, spojovaci trobicka - vsechno sem mel odladeny a rozsireny na 4mm..zavada musela byt logicky v tom ventilu uvnitr..takze jsem to rozebral a opravdu- tycka ventilu kolem sebe nepusti plyn- je tam mezera cca 0,5mm po obvode- takze na soustruh a upravit- SUPER- vykon jde nahoru a je to znat- ale pri vystrelu vylitava nabijeci tycka- takze prohloubit aretaci- pak je jeste potreba dat vetsi kulicku..jsem hotov a jdu vystrelit s diabolkou- vysledek perfektni- rychlost 185 m/s !!! na jednu bombicku da moje original lovka cca 50 vystrelu, upravena da cca 20, s dobrou konzistenci cca 10-15..presne podle pozadavku...
fotky jsou upravene na www.troj.dphoto.com
na konci je porovnani deformace diabolek
na zacatku jsem ani netusil ze bude potreba upravit tolik veci ale vysledek stoji za to..kdyby nekdo chtel podobnym zpusobem potunit lovku muze mi napsat- jsem pro kazdou spatnost :wink:
PajaHradec
Příspěvky: 411
Registrován: 03 zář 2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PajaHradec » 11 lis 2007 12:39

fakt pekny,na jakou vzdalenost si to testoval?a na jakou vzdalenost je mozne po tuningu trefit potkana? :-)
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 11 lis 2007 17:01

strilel sem na 10m pres dilnu, rozptyl na tech 10m bych prirovnal k originalu- ale presny cisla rict nemuzu- to bych musel zavrit lovku do sveraku...na delsi vzdalenost nevim- dneska bylo venku tak priserne ze neslo vystrcit ani nos...
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 11 lis 2007 19:10

Pro troj:
Jsi borec. :)
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
Redydyn
Příspěvky: 38
Registrován: 22 úno 2007 14:31

uznání k LOV 21

Příspěvek od Redydyn » 12 lis 2007 07:50

..Opravdu Tome jsi dost dobrý.. :idea: ..jen :shock: koukám
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Lovka

Příspěvek od Apevia » 09 pro 2007 20:38

Cau, pls byl by nekdo tak hodny a co nejdriv mi poskytl foto toho propichovace (to jak to tam nabobtna) Diik.
Cogito ergo armatus sum.
morbid

Uzávěr tlak. nádobky

Příspěvek od morbid » 10 pro 2007 12:27

Netušíte jestli a kdyžtak kde, lze sehnat uzávěr tlak. nádobky pro větší jednorázový bombičky? Případně přepouštěcí ventil pro velkou flašku?
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 10 pro 2007 19:32

Doporučuji pohledat v threadech, kde je v názvu Bombičky CO2, nemohu to teď nalézt, ale vím, že to zde určitě je... :P
Odpovědět