Drulov DU 10 Eagle

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 23 říj 2007 20:19

Výrobce udává cca 1 gram CO2 na 10 výstřelů, stejně jako u "malého brášky" Condora. Takže tolik to asi nebude,
viděl bych to těch 50 výstřelů z české 7g bombičky a takových 75 výstřelů z 12g bombičky.
Dneska jsem kupoval 7g sifonky a cena 2,30,-/ks. :lol:


Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 23 říj 2007 20:31

Pro WohlmuthOta:
Díky!!! :D
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 24 říj 2007 19:54

Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

DU - 10

Příspěvek od WohlmuthOta » 24 říj 2007 19:58

No to je krása, úplně mi z toho přechází oči. :shock: :oops: Přesně tento, bez posuvné opěrky chci + pár doplňků. No jedním slovem krása.
Kampak jste se penízky zakutálely...? :lol: :(

P.S. Jsi spokojen, nemá nějaký zásadní nedostatek? Díky za odpověď. :)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 24 říj 2007 20:11

Tak jsem zjistil jednu konstrukční chybu.
Když nabiju všech pět diabolek a uprostřed mi dojde plyn, tak tam ta jedna diabolka vždycky zůstane. Ty dvě vypadnou zadem při otevření závěru, ale ta co už je v hlavni tam zůstane šprajcnutá. Takže si musím pamatovat, že tam je. A když zapomenu, tak tam buď nabiju šest diabolek nebo se mi může stát nechtěný výstřel.
Ještě zkusím fouknout předkem do hlavně, jestli nevypadne, ale o tom pochybuju, to asi nedám.

PS: Tady je to o Eagle, ne o Condorovi, i když je to to samé, akorát s dlouhou hlavní a s pažbou. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
vlčák

Příspěvek od vlčák » 24 říj 2007 20:32

erix - optimální spotřeba je odskoušena na 0,2 g pro pistole a 0,3 g pro pušky, vyšší dávka CO2, je jen zbytečná spotřeba , bez výraznějšího efektu ... ( podle odborné publikace )
jinak , taky jsem střílel pistolí na 12g bombičky ( poloautomat na BB, hlatká hlaveň ), a těch 75 ran se z toho dalo udělat, ale střílet se dalo jen těch 50 - 60 , na těch zbývajících už bylo znát , jak to dělá kratší a kratší oblouky, ta poslední letěla dva metry :lol: ( zkončila fáze odpařování kapalného CO2 a začal klesat tlak )
-jen tak jsme s tím blbnuly , tak nevadilo že jsme stříleli až do konce, při terčové střelbě, nebo na závodech se musí měnit bombička s předstihem , aby nedošla - musí se taky brát v úvahu netěsnost pistole, když se dlouho čeká s připravenou pistolí, tak může část náplně ujít ( záleží na opotřebení těsnění ) a tím se sníží počet výstřelů ...

kubajzz - zkus špejli , je to lepší než foukání :D ( u modelářů se dá se sehnat i 4mm buková kulatina )
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 24 říj 2007 21:17

To WohlmuthOta
Nič sa im nestalo,došli v poriadku.Tie moje dostali aj "ochranný obal",nemalo by sa im nič stáť.
To Kubajzz
Máš dobrý postrech,ale ku TAU-kám som nechcel,aby tam neboli iba moje fotky. :roll:
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Příspěvek od WohlmuthOta » 25 říj 2007 07:52

To risopepi: Nemyslel jsem jak došli diabolky :lol:, ale jak jsi spokojen s DU-10 8) ?
Kubajzz asi myslel, že už to téma o Condorovi je ZDE.
Uživatelský avatar
Spring
Příspěvky: 98
Registrován: 05 zář 2006 13:17
Bydliště: Košice

Čo dokáže

Příspěvek od Spring » 09 dub 2008 17:06

Precital som skoro vsetky témy opisujúce skúsenosti s du 10 či už puškou alebo pištoľou. Nikde vsak nikto neuvádza to čo zaujíma mňa a to konkrétne:1.ústova rýchlosť pri streľbe so záverom na 1 ranu a na 5 rán-? 2.presnosť pri streľbe na 50 metrov, 3. Čo to prestreli pri streľbe na 20 metrov?prípadne ak máte skúsenosti pri streľbe na iné vzdialenosti. Zaujíma na prieraznost pri streľbe na plechovicu od farby,laminatovu podlahu 7mm,zlaté stránky.
4.viete to niekto porovnať so streľbou z Floberta alfa 661? Nie čo Sa presnosti týka ale čo dokáže v cieli. Tá puška Sa mi veľmi pozdáva.
Spielberg Brno , Alfa 661 , Colt 1911 A1 airsoft Bell - naozaj dokonalá replika za málo €. :-)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 11 dub 2008 22:14

1. rychlost zkusím příští týden změřit, řek bych, že to bude asi jako Slávie 630
2. 50m je pro tenhle výkon fantastická dálka, takže možná sem tam nějakou ranou petflašku, ale nezkoušel jsem to
3. na 20m to prostřelí prd :wink:
4. to nevím, ale jestli to má stejný výkon, tak to bude to samé
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Spring
Příspěvky: 98
Registrován: 05 zář 2006 13:17
Bydliště: Košice

Vďaka

Příspěvek od Spring » 15 dub 2008 11:06

Zatiaľ ti teda dakujem a som zvedavý čo este nameras. Samozrejme zaujíma ma aj vykon pri použití záveru na jednu ranu a tiež ma práve napadlo,že ma zaujíma aj praktické porovnanie oproti air magnum 850.
Spielberg Brno , Alfa 661 , Colt 1911 A1 airsoft Bell - naozaj dokonalá replika za málo €. :-)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 dub 2008 13:25

Tak ta rychlost diabolky z neupraveného Eagle v té zimě co byla je 155m/s za použití víceranného závěru.
Kolik je to s jednoranným nevím, podle mě to asi bude to samé.
Umarex 850 tam nikdo neměl, tak jsme nic porovnat nemohli, ale hlavní rozdíl je v tom, že Drulov je celý z kovu a dřeva a je samonabíjecí, takže střílíš tak rychle jak stačíš mačkat spoušť, třeba pět ran za sekundu. A Umarex je plastová opakovačka, prostě úplně jiná kategorie zbraní, takže porovnávat se to nedá.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 21 dub 2008 13:48

Novinka už bude v dřevě :wink:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 dub 2008 22:27

V tom dřevě to vypadá slušně. Docela bych to zkusil. I když Umarexu se docela bojím a za ty prachy už je pomalu CZ200 což si myslím je zbraň, ze které se dá střílet v jiné dimenzi.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 352
Registrován: 28 lis 2007 10:34
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od mechanik » 22 dub 2008 13:00

A tak se toho Umarexu zas tak moc neboj, vždyť v zahraničních recenzích vycházejí dobře a podle mě jsou i dobře zpracované. Každopádně já si chci toho Air Magnuma vyzkoušet a na to dřevo přímo čekám :-) Pokud mi do té doby zůstanou peníze ještě bych si chtěl koupit Drulova Condor co je teď v bazaru jen nevím jestli mi to vyjde. K.... nemocenská :(
Odpovědět