Vliv velikosti prirozeni na vyber raze.

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 05 dub 2008 12:38

:-)
tak ja nevim, sny je jedna vec, a prat si neco je vec druha.
vzhledem k tomu ze mam vlastne pro svou potrebu asi vse co jsem chtel, (co se zbrani tyce) tak nevim o jake zbrani bych mel snit nebo co bych jeste chtel mit.
ted se mi arzenal rozsiril tak, ze s tim vsim ani nestihnu strilet.
Lidem imponuje .50BMG nebo nejaka jina obludna flinta. Ja si myslim jen ze to je komplex maleho penisu. Prakticky vyznam to nema zadny, naopak. Drahy provoz a hlavne neni ani kde. Mit neco jen proto ze to mam, at uz je to sen nebo ne, mi pripada opravdu tak trochu mimo.
To co mam vykryva ultra presnou strelbu do 1000m a presnou do ca 2000m.
Dalsi zbran uz nepotrebuji. Mozna objednam jest upper k AR-15 v razi 6.5 grendel a jednu hlaven komorovanou na 6.5x47Lapua, na normani presny strileni.
Vetsina lidi kupuje zbran podle vzhledu. U mne to je to posledni. Pazba se necha vzdy vymenit. A vzdy zastavam nekolik malo uslovi "keep it simple" v cestine asi v jednoduchosti je sila, nejsem tak bohaty abych si mohl kupovat levne veci. a opatrnost je matka moudrosti.

:-)


Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 05 dub 2008 13:38

Je to jasné mám ho malého :twisted: protože jsi mi nedal možnost zařadit se do sekce extremně úchylných masochistů :lol: :lol: :lol:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
achab
Příspěvky: 236
Registrován: 24 pro 2007 08:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od achab » 05 dub 2008 13:50

to shiva: šak konečně je to každého věc jakou by chtěl zbran nebo jaká se mu líbý.mě osobně je to jedno pokud někdo sní o revolveru nebo pistoli prosím.každý jsme natom jinak.lidem se nemusí být simpatická ta a ta zbran.a co se týče toho velikosti penisu,tak si můžeš založit vlastní téma:velikosti penisu.to by bylo fakt super pro tebe.
Uživatelský avatar
Petin00
Příspěvky: 682
Registrován: 28 srp 2007 15:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petin00 » 05 dub 2008 14:00

No tak pokud by šlo o sen který je reálné splnit,tak bych za to pro sebe považoval toto:

http://www.chaosreigns.com/gallery/medi ... g_0204.jpg

Nebo něco podobného,ale v ráži 300 Winchester.. :wink:
Jednoho dne si něco takového pořídím.Mě se zbraně v ráži 300 strašně líbí :)
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 05 dub 2008 15:33

Pro mě je priorita,ovladatelnost a kontrolovatelnost střelby u krátké zbraně,na dlouhé nároky nekladu,mám jich víc,po některých chci výkon,po jiných přesnost,něco má kropit atd.Shiva má 100pravdu v jednom,plno lidí si nevybírá zbraň podle toho co umí a unesou,ale podle peněženky,rozmaru a předpokladu.Já už tak taky nakoupil a musím se přiznat že sem i přestřelil. :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 05 dub 2008 16:51

ede
ty taky na sebe vsechno vykecas :-)

achab
nezlob se na mne, vim ze tu nejsme na foru ceskeho jazyka, gramatiky ci tak neco podobneho, ale sakra psat alespon trochu gramaticky by jsi snad mohl ne? Kazdy se cas od casu uklepnem nebo piseme rychleji nez myslime, ale co je moc to je moc.

Petin
obrazek se mi nezobrazuje. opravil jsem ti to na link

jinak vseobecne plati ze postrelena husa se ozve. Rceni ze takove a makove auto je prodluzovak penisu se rika dlouho a znaci ze v drtive vetsine slouzi lidem k vyrovnani si svych komplexu. Taky je to na silnicich videt. Takze jsem pouzil stejne srovnani z razi .50BMG.
Jak napsal Ede, tak lidi si kupuji zbrane podle penezenky, coz je dost pochopitelne, ale malokdo je pak schopen rici, ze proste udelal chybu. znam jich mnoho co si koupi za levny peniz sracku, ale nez by to priznali, tak si to tunej, malujou kamuflazi a snazi se aby to vzhledem pripominalo jejich vysnenou zbran a nedaji na to dopustit. Do krve se budou hadat, ze to je to nej.
Je to stejne jako kdyz jedu po silnici a nekdo se mnou zacne soutezit s pitomou karou s vykonem o tridu nizsim. Ja ho pak za par minut dojedu svou rychlosti a on opet zacne pridavat. To jsou ti sami lide. Jim patri ta poznamka o velikosti penisu (potazmo jejich komplexech).
Naposledy upravil(a) Shiva dne 05 dub 2008 16:55, celkem upraveno 2 x.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
achab
Příspěvky: 236
Registrován: 24 pro 2007 08:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od achab » 05 dub 2008 16:52

to je jasný,každý si vybere podle svých možností,jedna věc je koupit si to naco mám a druhá věc je to co mě padne do oka.a ještě další věc je to o čem sním a co bych si přál,a to se pokaždé nesplní.to sou neslučitelné argumenty.
achab
Příspěvky: 236
Registrován: 24 pro 2007 08:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od achab » 05 dub 2008 17:13

no já se to snažím psát tak nějak v pořádku.tak se omlouvám za svoji gramatiku
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 05 dub 2008 17:23

Ja nejsem zadny pravopisec, takze v poho. jen to i mne nekdy tluce do oci.
:-)
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 05 dub 2008 17:30

A Shivo, nevíš jestli ta logika komplexu méněcennosti platí i obráceně? V tom případě bych na tom měl bejt velice dobře, jelikož moje nejoblíbenější střelný zbraně jsou malorážky. :lol:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 05 dub 2008 17:37

Clovece to opravdu nevim. Logicky by to tak melo platit, ale obavam se ze se vetsinou resi jen ty anomalie dusevniho zdravi :-)
Ja chapu lidi (a opravdu je v tom i podporuji, kdyz za mnou prijdou o radu jakou flintu) ze se jim neco libi (pro vzhled, funkcnost apd) nebo ze to je jich sen od malicka. Tam neni zadne misto pro logiku a nema to nic spolecneho s komplexy.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
jiml
Příspěvky: 76
Registrován: 08 črc 2007 14:37
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od jiml » 05 dub 2008 19:33

to Shiva:

achab, neumí psát. Nevím jak moc to tady sleduješ, ale tomu klukovi je 15-16let, z gramatikou má evidentně potíže a to co napíše, není dost často k přečtení. Mě je skoro padesát a gramatika mě také moc nejde, proto se nesnažím nikoho v této disciplíně kritizovat, máš ovšem naprostou pravdu, že takovéto psané projevy jsou hrozné a pisatel, by udělal nejlépe, kdyby nepsal! :!:

Jinak, s tím "penisem" jsi mě opravdu dostal. :oops: Trávím dnes celé odpoledne na hajzlu a stále jej přeměřuji a přeměřuji, nevím jak se to vejde do ráže 7.62x54R vs. cal..22, chtělo by to nějakou statistiku. :idea:
Samozřejmě s tebou naprosto souhlasím, je to věc duševního zdraví. Vlastně,..... Láďo, ty jsi na to možná přišel!

"Ukaž "ptáka" a já ti poradím jaký quér si máš/můžeš koupit." :lol: :lol: :lol:
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 05 dub 2008 19:47

No mne uz 50 bylo, a 1/3 zivota jsem byl v zahranici a cesky jsem vubec nemluvil ani nepsal. Proto mam nekdy problem se "s" a "z" nebo "nn". proto take pisi bez diakritiky, ucil jsem se psat vsemi 10ti v zahranici a preucit se na pouzivani horniho radku na ceska pismena namisto cislic, to bych asi nezvladl.
Nenapadlo me, ze muj nazor vzbudi takovou odezvu a reakci. :-)
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
jiml
Příspěvky: 76
Registrován: 08 črc 2007 14:37
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od jiml » 05 dub 2008 20:42

Shiva: "Nenapadlo me, ze muj nazor vzbudi takovou odezvu a reakci. "

No, nediv se! Většina lidí na tomto diskuzním fóru (a nejen na tomto), ví kdo jsi :!:
Platíš za odborníka a úchyla (a také sportovce) na benchrest, lidé to vědí a respektují tvoje znalosti. Ta polemika o velikosti ptáka ve vztahu ke zbraním je sice novinka, ale ani Archimedes, nebo Nobell to neměli nijak lehké :lol: Podívej, takového Jana Husa, například, za revoluční myšlenky (tehdy tomu říkali "kacířství"), upálili :!:
Ale to už jsem opravdu hodně "OT" že? :?:
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 05 dub 2008 21:02

ja to napsal z duvodu ze se to bezne pouziva ve vztahu chlap <-> auto. a vpodstate je to primer. coz jsem uz psal. Myslim si ze kazdy psylog je schopen vysvetlit, ze kazdy clovek s potrebou se zviditelnovat chovanim (vlastnenim) v extremnich hranicich bez patrne prakticke potreby, si neco kompenzuje. Vzhledem k tomu ze mi chlapi jsme velice jesitni a nase jesitnost je velice lehce zranitelna a to zvlaste co se tyka velikosti penisu, vykonu v posteli a ridicskeho umeni.
takze je jasne ze je to lehky terc k podobnym uslovim
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Odpovědět