Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 18 lis 2005 20:07

PB píše:nasel sem v krovi vyhozeny takovy ten klasicky plechovy zeleny odpadkovy kos, tloustka plechu odhadem 0,8 - 1 mm, dotahnu domu postavim na zahradu a zkousim strilet- z 10ti metru staci 2-3 boxery posadit na sebe a dira skrz je na svete ovsem kdyz se clovek dobre trefi ke kraji tak i napoprve se da jit skrz- povedlo se nejednou :) . podotykam ten plech nebyl rezavy, vsude byl nater. tak to se mi zda na klasickou pistovou vzduchovku docela dost dobry. no a uz chybi jen ty facky co tet dostanu :D
Spis bych to videl na 0,5-0,6mm. 1mm plech projde 22LR PMC Moderator (cca 110J) jen s malou rezervou na 2m. Takze vdusa co ma cca 14J nema sanci. Ostatne sam jsem to kdysi zkousel s Hunterem. Lital 250m/s. Udelal dulek... to bylo cele. Pri opakovanem zasahu jen dulek krapet prohloubil... jinak nic dramatickeho.


PB

Příspěvek od PB » 18 lis 2005 22:50

u te malorazky musis brat trochu vetsi razi ale jinak v te tloustce plechu to byl odhad takze sem se mohl splest mohla to byt i 0,6mm. hlavne ze vime o cem je rec. ta 1cka je prece jen dost :?
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 19 lis 2005 20:04

PB píše:u te malorazky musis brat trochu vetsi razi ale
Jakou vetsi razi? Raze je dana -> 22LR. Jestli minis silnejsi naboj... tak strilim s oblibou i CCI Velocitor (cca 240J). A i ten z 2m neprostreli 2mm plech.

Ale drzme se tematu. Myslim ze Slavie 634 je rozhodne lepsi volba nez Hatsan ci GAMO. Kdyz uz ne lepsi presnost... alespon lepsi zpracovani nez ty zahranicni "sracky".
Kocik

Příspěvek od Kocik » 19 lis 2005 20:58

Andy píše:
PB píše:u te malorazky musis brat trochu vetsi razi ale
Jakou vetsi razi? Raze je dana -> 22LR. Jestli minis silnejsi naboj... tak strilim s oblibou i CCI Velocitor (cca 240J). A i ten z 2m neprostreli 2mm plech.

Ale drzme se tematu. Myslim ze Slavie 634 je rozhodne lepsi volba nez Hatsan ci GAMO. Kdyz uz ne lepsi presnost... alespon lepsi zpracovani nez ty zahranicni "sracky".
Mínil tim .22 u málorážky oproti .177 u vzduchovky
PB

Příspěvek od PB » 19 lis 2005 23:25

diky Kociku je to tak, promin Andy jestli jsem to nak vic zasifroval- nebylo to v umyslu :wink: . no s tim zpracovanim u zbrojovky maji nejspis trochu problemy, protoze ta moje se jim zrovna moc, v nekterych detailech, nepovedla. uvidime co se jim s tim podari udelat- maji na to podle zakona jeste 2 tydny. ikdyz moje schovivavost nezna hranic :D
luky

Příspěvek od luky » 20 lis 2005 01:37

PB píše: . no s tim zpracovanim u zbrojovky maji nejspis trochu problemy, protoze ta moje se jim zrovna moc, v nekterych detailech, nepovedla. uvidime co se jim s tim podari udelat- maji na to podle zakona jeste 2 tydny. ikdyz moje schovivavost nezna hranic :D
určitě napiš co jsi reklamoval a jak reklamace dopadla
PB

Příspěvek od PB » 20 lis 2005 16:16

Celkem jsem na flintě našel 5 věcí které se mi nelíbí a neměly nikdy projít přes OTK!
1. největší závada je vyloženě zmetkově vyrobená díra se závitem pro pojistný šroub spojovacího šroubu hlavně a pouzdra pístu- pojistný šroubek je umístěm tak daleko od spojovacího, že jeho hlavička vůbec nezasahuje do výřezů v hlavě šroubu spojovacího a tím je tam vlastně úplně nanic, protože se spojovací šroub můze vesele protáčet- je bez jakéhokoli jištění.
2. při natahování se pokaždé ozve rána, protože napínací táhlo v určité fázi napínání bouchne do pouzdra pístu.
3. přílišné vůle v hledí- 1mm doleva, 1mm doprava, to by mi sedělo spíš na nějakou čínskou výrobu a ne na naši zbrojovku!
4. hlaveň při nabíjení dosedala v krajní poloze na pažbu.
5. oblast výřezu v pažbě kam zabíhá hlaveň při nabíjení není obrobená, ale vykousaná jak, s prominutím, od PRASAT!

No uvidíme jak se k tomu ve zbrojovce postaví.
Návštěvník

Neurážejte Číňany

Příspěvek od Návštěvník » 20 lis 2005 17:12

Pokud jde o zbraně, mají už řadu let zaručeně lepší materiál a pár let i techniku zpracování než "slavná" ČZ. Je to ostuda, vejdete v USA v pouštním městečku do krámu se zbraněma a když řeknete, že jste z Čech, okamžitě vám odpoví "Czechoslovak, CZ 75!". A přitom dnes už CZ expeduje zbraně se strženými závity, s nenačerněnými lyžinami pro optiku atd. Prasecké zpracování i v místech, která jsou vidět!
Justin

Příspěvek od Justin » 21 lis 2005 17:55

On sem proste nikdo nechce napsat jakej ma rozptyl na 20m na 30m a 50m to me nejvic zajima jeji presnost.Tak vas prosim majitele techto zbrani napiste mi to diky :roll:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 14 čer 2006 10:35

Měřili jste někdo u téhle vzduchovky úsťovou rychlost?
V poslední době se stále víc setkávám s tím, že si lidi stěžují, že zdaleka nedosahuje těch výrobcem uváděných 240m/s, ale z krabice jen kolem 195-200m/s (10J) a po rozebrání seřízení a namazání kolem 215m/s.
Je to pravda?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Tonio

Příspěvek od Tonio » 21 čer 2006 15:11

Kubajzz,

dziękuję pięknie że umieściłeś moje powiedzonko w stopce :) mam nadzieję że Czeski i Polski są na tyle podobne że się rozumiemy :)

pozdrowienia dla fanów Slavii z Polski.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 čer 2006 17:16

Witaj Tonio!
To powiedzonko bylo poprostu vspaniale, musialem go tam umiesczic. :lol: :wink: Masz fajny internetowy sklep wiatrowkowy.
Wybacz mojego polskiego, ja po polsku tylko swietnie rozumiem i czytam, no pisat niepotrafie. :lol: Masz racje, Czeski i Polski sa bardzo podobne.
Pozdrawiam wiatrowkowych maniakow z Polski :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 21 čer 2006 18:38

Ale no tak pánové, nebudeme z toho dělat polská web že ne? :D
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 čer 2006 19:12

A hlavne vse co nesouvisi s threadem do SZ.
Milan.M
Příspěvky: 99
Registrován: 25 čer 2006 10:50

Příspěvek od Milan.M » 30 čer 2006 23:00

Zdravím.

Chci koupit vzduchovku s puškohledem do 6000Kč. Něco pro rekreační střelbu na terč od 10 do 20m. Zvířátka lovit nehodlám. Původně jsem chtěl Norconii QB 78, ale v Ostravě ji nikde neprodávají (alespoň jsem nenašel žádný obchod). A tak asi zůstanu u Slávie. Chtěl bych se zeptat, jak je na tom 634 v současnosti s kvalitou zpracování a zda už výrobce odstranil "dětské nemoci" u této vzduchovky.
Odpovědět