1911

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Ivory

1911

Příspěvek od Ivory » 13 lis 2005 15:10

Zdar střílející hoši a abych neurazil něžné pohlaví pozdravuji i střílející dámy.

Otazka do pranice zní : Jaká je lepší 1911 ka - Springfield custom loaded standart v nerezu, nebo springfield taky CL ale operator a nebo SIGARMS/SAUER model GSR vše je 5 palců.

Bylo by dobrý kdyby sem psali všichni kdo se zajímají o 1911ky aby se zde po foru nemuselo šmátrat a pátrat a strávit s tim plno času než nadšenci této zbraně něco najdou.

Tak zdar a moc děkuju a těším se na příspěvky.Zdar naší zábavě.:-)

Ivory


Decoy
Příspěvky: 203
Registrován: 24 srp 2005 17:30
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Decoy » 13 lis 2005 15:32

Sigarms asi špatnou zbraň nevyrobí, Springfield dosti často. Dva kolegové z klubu chtěli Colt 1911, podlehli reklamě a objednali si Springfieldy přímo z USA. Zaplatili téměř 50.000,- za jednu. Zbraně od pohledu velmi nevyrovnané kvality provedení - některé části zpracovány excelentně, za jiná místa by se musel učedník stydět. Od počátku velké problémy se spolehlivostí, v přesnosti je překonalo kdejaké Norinco. Jeden, vyučený puškař, pistoli doladil a s velkou ztrátou prodal, druhý stále reklamoval v USA. Nakonec mu poslali novou hlaveň, která ale neprošla naší zkušebnou (velká komora, velké závěrové vůle)! Odstěhoval se někam na Moravu, jak to s jeho pistolí dopadlo, nevím.
PB

Příspěvek od PB » 13 lis 2005 17:25

vynikajici 1911ctka je kimber at uz custom nebo gold match
Ivory

Díkes

Příspěvek od Ivory » 13 lis 2005 17:33

Zdar ,

od Kimberu se mi líbí desert warrior a ten sig je dobrý měl jsem ho v ruce a nerezovýho springa taky , tak nevim.

dík za informace a rady kluci takže z výběru asi vynecham springfield.
Měl jsem ho v ruce a nevypadal zas tak špatně a ten Operator ma titanový úderník.
Líbí se my modely s taktickou kolejí na svítilnu a tak.

Už vybírám asi měsíc a čím víc se v tom vrtám tím jsem nerozhodnější :-)
Byl jsem v jedný prodejně asi hodinu a odchazel jsem zmatený jak veverka.

Tak ještě jednou dík a mějte se, dobrá rada - zlatá rada.
Návštěvník

Zajeď si k Martínkovi nebo jinému ladiči

Příspěvek od Návštěvník » 14 lis 2005 06:17

Za 50 tisíc už pořídíš slušný custom, řekneš si přesně, které díly mají být jak tvarované, z jakého materiálu atd. - dnes už je možné COKOLI.
Huaquero

Příspěvek od Huaquero » 27 pro 2005 23:06

Čus! Chtěl bych se zeptat, za kolik a jak je u nás možné sehnat 1911? Nejsem z nejbohatších... :D
Richi

Příspěvek od Richi » 28 pro 2005 00:02

Huaquero píše:Čus! Chtěl bych se zeptat, za kolik a jak je u nás možné sehnat 1911? Nejsem z nejbohatších... :D
...use google before asking dumb questions...
Návštěvník

Čína od 6 tisíc

Příspěvek od Návštěvník » 28 pro 2005 06:46

Secondhand... nová 8500 Kč.
MARKONY
Příspěvky: 472
Registrován: 02 čer 2004 23:20
Bydliště: Ostrava

Re: 1911

Příspěvek od MARKONY » 28 pro 2005 07:59

Ahoj za 50 000 tisic maš STI podivej se na http://www.vmcustom.cz/ukazky.htm Ja mam obědnané STI EDGE v 9x19 neni co dodat .
Naposledy upravil(a) MARKONY dne 29 pro 2005 18:54, celkem upraveno 1 x.
kozejk

Příspěvek od kozejk » 28 pro 2005 10:15

Doporučuji PARA ORDNANCE P1445 nebo SIG GSR.PARU mám a je to jediná 1911 kapacitu zásobníku na 14 nábojů v 45 auto.SIG zase vypadá moc hezky.Obě jsou velmi kvalitní a bezproblémové i když SIG má ještě zkušební dobu před sebou.
Anonimní

Příspěvek od Anonimní » 29 pro 2005 13:16

Zdar, máte někdo zkušenosti s 1911 od NORINCO?
Anonymní

Příspěvek od Anonymní » 29 pro 2005 17:10

Až teď jsem si uvědomil, že jsem "Anonymní" napsal s chybou :oops: Chtěl jsem se jen zeptat, jestli někdo nemáte nějaké zkušenosti s čínskou firmou NORNICO, resp s jejich 1911. Celkem vážně uvažuji o její koupi, ale jsem spíš střelec amatér a o této firmě nevím vůbec nic a tak bych rád pobral něco rozumu od zkušenějších. Hlavně bych rád věděl, jak je to s životností a spolehlivostí.
Richi

Příspěvek od Richi » 29 pro 2005 18:10

Anonymní píše:Až teď jsem si uvědomil, že jsem "Anonymní" napsal s chybou :oops: Chtěl jsem se jen zeptat, jestli někdo nemáte nějaké zkušenosti s čínskou firmou NORNICO, resp s jejich 1911. Celkem vážně uvažuji o její koupi, ale jsem spíš střelec amatér a o této firmě nevím vůbec nic a tak bych rád pobral něco rozumu od zkušenějších. Hlavně bych rád věděl, jak je to s životností a spolehlivostí.
V pomere cena/kvalita patrí Norinco určite k tým lepším...
Anonymní

Příspěvek od Anonymní » 30 led 2006 22:33

Chtěl bych se zeptat na zkušeností s Norincem 1911. Přečetl jsem toho už spoustu a všichni mi ho zatím jen doporučovali. Chtěl bych ale požádat o radu přímo lidi co už s touhle zbraní něco zažili a opravdu se vyznají. Jsem celkem amatér a rád bych věděl, jestli je to rozumná investice, kolik to vydrží, na co si hlavně dávat pozor při případné koupi (nebo pozdějším "užívání") a vlastně cokoliv, co by mi mohlo být nějak užitečné, případně srovnání s jinými pistolemi. Předem dík.
sikula
Příspěvky: 39
Registrován: 09 črc 2005 22:27
Bydliště: policka

Příspěvek od sikula » 01 úno 2006 19:44

Mrzí mně, žě někteří dnes ANONYMNÍ by mohli být zítra registrovaní s nějakým přívlastkem či přezdívkou. Jsou situace kdy i Ti co jsou již registrovaní mají určité obavy o informace které dávají do fóra. Někdy jsou to informace docela dost osobní a proto by bylo dobré využít registrace za účelem zaslání soukromých zpráv.
Mám zkušenosti s Norincem NP 28 (1911) provedl jsem spoustu úprav, které byly nutné s ohledem na účel použití zbraně, či spíše užívaní zbraně s ohledem na četnost a důvod užití. Obecně jsem chopen říci, že se jedná o zbraň spolehlivé konstrukce, dost kvalitního materiálu, trochu horší povrchové úpravy, ale dost poctivý kousek železa za dost dobrou cenu. Když ho dáte do šikovných rukou na pár hodin máte na spoustu let vystaráno. Pravda na nošeníto není žádná Paříž. Aby někdo nemohl říci, že jsem nenašel dost odvahy dávám k dispozici foto takové zbraně po několika úpravách.
Přílohy
P1210005.JPG
Odpovědět