CZ-ZKM-2E452 AMERICAN nebo SILHOUTTE, ktera je lepsi,dik.

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Tomas

ČZ-ZKM-2E452 AMERICAN nebo SILHOUTTE, která je lepší,dík.

Příspěvek od Tomas » 11 lis 2005 19:56

Potřebuji poradit mám v Uherském Brodě vyhlídnute malorážky 452, každá v jiném provedení, ta Silhoutte vypadá jako sniper za dobrou cenu 8600.- a ta druhá American má kombinaci z dřevěnou pažbou, ale za cenu asi 10400.- poradí mi někdo co koupit, dík za radu Tomas.


Uživatelský avatar
jozsp111
Příspěvky: 390
Registrován: 08 zář 2005 14:50

Příspěvek od jozsp111 » 11 lis 2005 20:30

A čo s tým chceš strieľať? :wink:
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Re: ČZ-ZKM-2E452 AMERICAN nebo SILHOUTTE, která je lepší,dík

Příspěvek od Andy » 11 lis 2005 22:23

Tomas píše:Potřebuji poradit mám v Uherském Brodě vyhlídnute malorážky 452, každá v jiném provedení, ta Silhoutte vypadá jako sniper za dobrou cenu 8600.- a ta druhá American má kombinaci z dřevěnou pažbou, ale za cenu asi 10400.- poradí mi někdo co koupit, dík za radu Tomas.
Vykonove srovnatelne zbrane. Takze si vyber ciste jen mezi pazbami.

Na sport plast...
Na myslivost drevo...
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 11 lis 2005 22:43

Mam Silhouette a tak ji muzu ohodnotit:

Silhouette
+ "Sniper" look
+ nizke naroky na udrzbu pazby
+ vysoka odolnost pazby
+ nizsi cena
+ vyborna licnice
- lehka pazba (na presnou strelbu je tezsi lepsi)
- pazba je pruzna (na slunci se krouti, po uprave na plovouci hlaven staci slunecni teplo z jedne strany a predpazbi se zacne dotykat - ohne se)

American
Take velmi pekna a se srovnatelnou presnosti. Drevo je tezsi a pevnejsi, ale zase chce udrzbu a nema licnici.

To by bylo neco pro srovnani, vybrat uz musite sam.
Tomas

Příspěvek od Tomas » 12 lis 2005 18:29

Cau chci si střílet na střelnici, ale víc se mi líbí ta Silhoutte i ta cena je dost dobrá, tak nevím mám čas do pondělí, ale když půjdu pro nákupní povolení musím udat, zda to bude Silhoutte nebo American, zozhodl bych se totiž na místě, dík za radu Tomáš.
tomas harazim

Příspěvek od tomas harazim » 12 lis 2005 18:32

Cau to jsem ještě zase já, a jaké nejvýkonější střelivo se dá do ni sehnat, myslím tim 22LR,má někdo něco co dost dobře sřílí, dík Tomaš.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 12 lis 2005 18:58

tomas harazim píše:Cau to jsem ještě zase já, a jaké nejvýkonější střelivo se dá do ni sehnat, myslím tim 22LR,má někdo něco co dost dobře sřílí, dík Tomaš.
Nejvykonejsi nebo nejpresnejsi? Musis vedet co chces. Kazdopadne se podivej k Sidewinderovi na jeho web. http://www.volny.cz/cz452

Ja strilim napr. Velocitor... jelikoz je to solidni kompromis mezi vykonem a presnosti.
Přílohy
zkm452 4.JPG
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 12 lis 2005 19:03

Nevim co myslis vyrazem "dobre strili" ale pokud myslis presne strili, tak to se s vykonem moc neslucuje.

Nejvykonnejsi dostupne strelivo v razi .22LR vyrabi CCI pod nazvem STINGER (nabojnice je o kousek delsi a kule mensi, rychlost okolo 500m/s)

Diky lehci kuli rychleji ztraci energii a tak jiz na 50m ma mensi energii druhe super-vykone strelivo v .22LR take od CCI a to VELOCITOR. Velocitor ma na usti hlavne cca 440m/s a 250J a diky tezsi kuli si energii drzi mnohem lepe nez Stinger. Navic je i prekvapive presny. Vice informaci treba zde: http://www.volny.cz/cz452/strelivo/strelivo.htm

Samozrejme pro dosazeni nejlepsiho soustrelu (tedy presnosti) na standartni vzdalenost (50m, 100m) je lepsi pouzivat standartni tercove strelivo (v0=330m/s, E0=150J)
Přílohy
stinger.jpg
Tomas

Příspěvek od Tomas » 13 lis 2005 12:17

Ty stránky jsem už viděl, jsou dost dobré, proto se mi líbí i ta malorážka Silhoutte, ale myslel jsem výkonné střelivo, ale ne moc drahé, aby to mělo pořádnou ránu, ale ne moc zase silnou , aby netrpěla zase hlaveň, dík předem Tomáš.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 13 lis 2005 13:08

Hlaven vydrzi vsechno, je pravda ze CCI jsou dost drahe. Pokud to tedy nemusi byt to nejvykonejsi, je uz vyber velmi siroky. Muzes vybrat jakekoli strelivo s oznacenim HV (high velocity), ktere bude litat relativne presne a bude cenove prijatelne.
Odpovědět