Hammerli Hunter Force 900 Combo

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
arsen8

Příspěvek od arsen8 » 27 úno 2008 22:13

v piatok by mi mala prísť, bude to moja prvá, čo myslíte dobrá voľba?
to čo písal vladonr je podla mna blbosť,neviem ako prišiel nato že tá optika stojí 300 eur,na internete neviem nič nájsť, :roll:


Kubo 630
Příspěvky: 400
Registrován: 09 bře 2006 21:57
Bydliště: Slovensko-Bardejov

Příspěvek od Kubo 630 » 27 úno 2008 22:49

TAk si ju predsa objednal, tak nech sluzi
Antonio Zoli 1900 Pro S Battue 9,3x62 + Bushnell 4200 Elite 2,5-10x50 RD + Weaver
Hemmerli 16/16x70
Hatsan 55 S + Nikko Stirling Gold Crown 6x42
Slavia 630
Poľovníctvo nieje koníček, je to spôsob života.
Edo
Příspěvky: 29
Registrován: 01 bře 2008 23:24

Příspěvek od Edo » 04 bře 2008 19:56

Zdravím.
Ako sa tak blíži jar, tak rozmýšľam o kúpe novej vzduchovky a tento typ sa mi celkom páči. Hlavne by ma zaujímalo, aký výkon má táto vzduchovka resp. s akým ju predávajú v SR.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

hammerli 900

Příspěvek od marosino » 07 bře 2008 08:25

vcera som ju prikupil,je to poriadny kus pusky,optika nic moc,mam slaviu 631 s deltou 4x32 a tato sa mi zda pozeratelnejsia.Ale slehy dava poriadne.Dnes idem zastrelovat,tak potom sem dam info.Skusal som iba tak do skla 5mm v rame a z kazdeho uhla diera.plechovka od kukurice plna vody 2 diery.Ani moc nesklbe.Zatial spokojnost.Slavia je fajn puska ale toto je iny level.
arsen8

Příspěvek od arsen8 » 07 bře 2008 10:19

to hej ale ako si prišiel na sumu 300 eur :shock: všade stojí cca 55-60 eur :roll:
arsen8

Příspěvek od arsen8 » 07 bře 2008 10:20

arsen8 píše:
to hej ale ako si prišiel na sumu 300 eur :shock: všade stojí cca 55-60 eur :roll:
prepáč nevšimol som si že to nie ty si písal,to čo namísal ten vladimir alebo akos a vola je podla mna len reklamný ťah :roll: :lol:
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

hammerli 900

Příspěvek od marosino » 10 bře 2008 17:15

tak som ju zastrielal trochu.Este sa s tou optikou musim pohrat.
heke

Hämmerli Hunter Force 900 Combo

Příspěvek od heke » 10 bře 2008 21:48

Majitelia tejto vzduchovky, prosím o informáciu - aká je, ako sa s ňou strieľa, moc kope a jej sila (napr. v porovnaní s Hatsanom 100), optika drží... ??? Po technickej stránke je zatiaľ všetko OK?
(tiež na ňu pozerám a strááášne sa mi pozdáva - musím sa vybrať do Topoľčian, aby som ju mohol zobrať do ruky...)
Viem, že je ešte skoro hodnotiť, ale aspoň také prvé dojmy by ste niekto mohol. A ako je to s náhradnými dielmi od tohoto výrobcu ? Dá sa niečo zohnať, napr. silnejšia pružina a pod. ?
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 11 bře 2008 08:33

hatsana som nemal,optika 6x42 drzi,na konci drazky je doraz,ale ja som tam dal jednodielnu montaz,ktora nema taku tandenciu cestovat po rybine.Strielam z nej kazdy den uz asi 5 dni a nastrel si drzi.Strielam na 25 m- nemam vacsiu zahradu a vsetko okolo desiny.S optikou je ale strasne tazka -asi 4kg.Bol som zvyknuty na S631 a S634.Je podla mna este silnejsia ako S634.Vsetko sklenene rozbije na prvu.Za tie prachy o tom ani neuvazuj.Len optika,ktorá ma reg.paralaxe by stala urcite 4 litre.Mimochodom uz su vypredane.Len ja som pre kamosov zobral 3 ks.Ale budu.Nevidim na nej ziadnu zasadnu chybu,hoci podla mna sa vyraba v cine.Aj podla Polskych chlopkov ,a Ti sa v tom kua dobre vyznaju. :lol:
Igi
Příspěvky: 17
Registrován: 14 úno 2008 15:06

Příspěvek od Igi » 11 bře 2008 12:04

V podstate súhlasím s Marosinom, strieľa sa z nej dobre, aj silu má dobrú. Ja z nej strieľam na 50m a rozptyl tak 10cm. Čo sa týka optiky, som s ňou spokojný, len tá reg. paralaxe asi veľmi nefunguje. Aspoň u mňa.
heke

Příspěvek od heke » 12 bře 2008 19:47

Tak som sa dnes chcel vybrať do Topoľčian, aby som si Hämmerli pozrel, ale ako (našťastie) upozornil marosino, tak je momentálne vypredaná a bude tak o 14 dní.

Včera som ešte pozeral zahraničné stránky a nemci uvádzajú, že má 7,5J a úsťovku 175m/s (trochu dosť ma to sklamalo) a ešte poliaci vypisujú, že to robia v číne, čo by mi príliš nevadilo, keď igi a marosino píšu, že je pekne vypracovaná... ale tá energia 7,5J je dosť bieda (aspoň myslím).

Celkom vážne začínam pomýšľať na to, že kúpim toho Hatsana 100 - hlavne preto, že sa dá (ako som sa na GunShop-e dočítal) naň kúpiť silnejšia pružina pod. - teda, že sa dá "vylepšiť". V obchode mi k Hatsanovi núkajú puškohľad Gamo 4x32 - je aspoň ten dobrý ??? - vraj dobre znáša otrasy.

Uvidím ešte ako sa mi bude "naživo" pozdávať Hämmerli a potom sa rozhodnem.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

pre hekeho

Příspěvek od marosino » 12 bře 2008 20:18

nazdar heke puska ,ktoru predavaju v Topolcanoch je na hranici zbrane bez povolenia.To je u nas 15 J.Urcite ma viac ako 7,5 joulu.Mal som tu cest s puskou so 7,5 Joulu z nemecka a poviem Ti toto je iná káva.Totizto konecne mi to panko,co ich predava vysvetlil ako to vlastne je.Ked tam pri udavanej ustovej rychlosti 270m/s das diabolku,co ma 0,45 g tak je to napr.15 J a ked tam prasknes diabolku co ma 0,6g tak to ma zas trochu ine J.S tymi ustovymi rychlostami a Joulami sa jednoducho odrbáva,lebo vedia,ze si to aj tak nemas kde skontrolovat.Tak to je!Neviem,co chces s nou prestrelovat,ale ver mi ze ja som iny prestrelovac flasi,dosiek,plechoviek a poviem Ti ze penetruje dobre.Z 5 m som prestrelil 2/3 zlatych stranok,co je asi 412 strán.Co je asi 2,5 cm.Nehovorim o odpadnutych kuskoch betonu za tercom.Trafil som s nou vranu a doteraz mi je to luto.Mne osobne to staci.Jedine co ma na nej sere,je to ze sa po asi 500 ranach uvolnuje srob prichytenia hlavne o drevo.A tazka je jako gulovnica.Ale to nie je problem.Nerobim jej reklamu preto ze som ju uz prikupil.Aj tak si idem kupit este jednu.BMK 30 z bocnym natahovanim,alebo weihrauch 97.Ale to uz je nad 10 litrov.Hammerli si bud necham ako druhu,teda uz tretiu ,alebo ju predam.Sused z nej strielal a hned po nej vystartoval.Lebo jemu sa nechce na rozdiel odo mna trepat z Ba do Topolcan.Ked chces a si od Ba,dojdi si vystrelit.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Rada

Příspěvek od Apevia » 12 bře 2008 20:34

2marosino:vysroubuj ten sroub uplne a na zavit mazni trochu bezbarvyho laku na nehty (doma vezmes zensky, nebo koupis u tamanu) a jeste nez zaschne tak ho zatoc.......
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
marosino
Příspěvky: 172
Registrován: 05 úno 2008 16:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od marosino » 13 bře 2008 08:39

diky za radu,uz som to lakol ale nie bezbarvym ale cervenou metalizou. :lol:
Odpovědět