Setkani vzduchovkaru V.

Všechny vzduchovkářske akce HFT, FT a jiné ...

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

Příspěvek od Barys » 22 lis 2007 22:09

Dík. To je opravdu nádhera,k tomu není co dodat. KLOBOUK NAHORU !
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

pažba

Příspěvek od Patrik V » 23 lis 2007 20:05

Jojo, klobouk nahoru a pak dolu, šikovnej je ten Polák, to bezesporu, ale ta pažba se mi nelíbí. Nejlepčí je prostě CZ 750 S2 M1 by Joska.

To Silencer a Barys: Ja bych se teda nezastydel si tu Joskovu odkoupit. Moje ruce proste nic hezkýho vyrobit nedokážou. Jasně že bych to nějak zbastlil! Bylo by to jak vod Picassa a mechanika pušky by tam byla usazena plovoucí, tzn. že by se to všude kejvalo...

To Joska: už pár dní máš ode mě SZ :-)
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 26 lis 2007 21:11

Jo tak Joskova pažba je kapitola sama pro sebe, ale ti kdo trochu chápou o čem to je, tak vědí, že vyrobit tu pažbu stylem jaký má on je 10x náročnější, než udělat podobný styl jako má ten Polák. Já už na tom nechal nepočítaně hodin a to mám hotový zádlab a hrubší tvar. Teď vše dotvarovat vybrousit a nalakovat a uvidí se. Práce ještě habaděj a to už jí dělám od léta.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Good pazba

Příspěvek od Apevia » 01 led 2008 21:41

S tim, ze ta pazba by Joska je fakt supeeer souhlasim. Ja ted taky chci delat novou pazbu na QB78 (kdo ji ma, vi jak katastrofalni cast zbrane to je, je jak pro kojence). Zalibila se mi ta od toho polaka. Samozrejme par uprav by muselo bejt, aby sedla me, ale to je uz celkem OK. Silencer neukamenoval by si me za zalozeni threadu o pazbach pro dlouhe zbrane (vzduchovky)?
PS: na co je takova ta lista jak ma v podpazbi? :oops:
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 02 led 2008 10:13

Klidně založ thread něco jako: Výroba pažeb. Nemusí to být jen pro vzduchovky. Jen se mrkni jestli tu už něco podobného není. V té liště je uložen posuvný jezdec pro uchycení nožiček. Osobně v tom nespatřuju velkou výhodu, ale proti gustu.....
Arnie

Příspěvek od Arnie » 02 led 2008 10:38

Neni to posuvny spis kvuli pripadnemu pouziti streleckeho remenu?
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

THX

Příspěvek od Apevia » 02 led 2008 11:16

Asi jo, ale nejak se mi to v tom moc nelibi. Ale kazdopadne pazba je pekne zpracovana, ja si jen predstavuju este takovy ty doliky na rukojeti a neco vypalenyho (nebo vydolikovanyho) na predpazbi. Cau
Cogito ergo armatus sum.
Odpovědět