pi. RUGER P95DC

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 25 pro 2007 12:29

pročti si diskuzi a zjistíš že tu o Berettě zmínka byla a s videem co jsi sem dal to nemá nic společnýho.....


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 25 pro 2007 12:35

To- Alfonss
Souhlas,jen bych chtěl spíše více postřehů o pistoli v nadpise,moje zkušenost s ní byla spíše negativní,tak mně zajímá co ostatní.OK?
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 26 pro 2007 17:59

Edelweiss, rugra sem na videu poznal. Já reagoval na Alfovo rýpnutí, kdy jednu z věhlasných značek(SW,Glock,Beretta, SigSauer) označil jako "tak trošku šit", mě nebylo jasný kterou. Ok, měl sem se ho zeptat přes SZ, ale takhle aspoň všichni víme o Alfově negativní zkušenosti s Berettou. :wink:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4312
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 26 pro 2007 18:27

To-predator
OK,pohoda :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

RUGER P95DC - American History X

Příspěvek od kayakero » 13 led 2010 15:33

Sportovci jsou nepočetná menšina, na civilním trhu uspějí nikoliv parametry, ale možná cena a hlavně image/charizma + estetika zbraně. Walthera PPK třeba dodnes propaguje James Bond, gattlingy-rotačáky DOOM + Terminátor Arnold, Škorpióna vz.61 propagovali kluci od Jásira Arafata i na promo-akcích v letadlech, Makarova propaguje charisma azbukáčské mafie, . . . . . . . . . . . . . co myslíte, kolik asi firmu Ruger stál tenhle záběr? A o kolik jí rázem celosvětově vzrostly prodeje mezi mladými plešatými Kavkazians?


P.S.: kamarád koupil Ruger v .45ACP. Byla dost mlsná: S&B .45ACP ji většinou nenatáhnul, musel shánět silnější (.. dražší) krmivo.
Přílohy
american_history_X.JPG
american_history_X2.JPG
Uživatelský avatar
dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: pi. RUGER P95DC

Příspěvek od dykmore » 18 led 2010 14:44

No mi to jmeno "ruger" znelo vzdycky tak nejak germansky.. :D
Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Odpovědět