Omluva

Vaše dotazy a připomínky na provozovatele GunShop.cz.
Dotazy na konkrétní objednávky zasílejte, prosíme, na náš email nebo použijte dotazovací formulář

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Pravidla fóra
Urgentní požadavky na problémy s fórem směřujte soukromou zprávou na uživatele kalda
Odpovědět
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

Omluva

Příspěvek od spider74 » 16 pro 2007 12:33

Sice pozdě, ale chtěl bych se omluvit za svou letošní reakci a smazání svých příspěvků.........bohužel jsem taky jenom chybující člověk :oops: díky


NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Neva

Příspěvek od Apevia » 20 pro 2007 19:43

Myslim ze nekdo byl nastvany. Me osobne to nejak moc nevadilo, protoze kdyz se do tebe nekdo se** tak se nemuze nikdo divyt ze ti rupnou nervy. Ja to neberu jako chybu, ale uz si to proste nemohl vydrzet.
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 20 pro 2007 21:02

To- spider74
S ohledem na to že jsi dodal plno zajímavých informací,to byla škoda.Ale tvoje volba tak vitaj zpátky.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 20 pro 2007 21:57

No kdyz si nekdo smaze svoje prispevky, tak to jeste chapu. Ja premyslim jestli vubec nejake jeste psat.
protoze kdyz moderator ci admin smaze cele vlakno jen proto ze se mu zda o nicem a psychycky to nevydrzi precist cele, bez jakehokoli upozorneni ci napomenuti, me teda pekne nastvalo.
Docela jsem si dal cas a praci napsat pokud mozno objektivni prispevek a byl opravdu dlouhy. No a ejhle, cele vlakno pryc, bez moznosti si alespon svuj prispevek zkopirovat pro dalsi pouziti. Po nekolika hodinovem hledani a patrani ve svych prispevcich (myslel jsem si ze vlakno bylo treba prejmenovano) jsem se dozvedel, ze je to proste bez upozorneni smazano.
Nemyslim ze tam bylo psano neco v rozporu s pravidly, proste tam byly dve stranky nesmyslu. Pak se debata rozvinula normalnim prinosnym zpusobem.
Myslim si ze by admini a moderatori meli do svych pravidel pridat i par pravidel o tom jak se maji na foru chovat oni. Jinak mi to dost pripomina "vynatek ze vseobecnych prepravnich podminek PID".
Je docela mozne, ze budu sve prispevky psat formou mailu na pozadani.
Protoze na vsech forech co pisi (ceskych) se vesele udrzuji temata o kazdem prdu co se napise v novinach, vidi v TV apd. tzv OT temata, mraky nesmyslnych vlaken o nicem a ty vesele ziji svym zivotem, max se zamknout, slouci s jinymi nebo se uzivatelum kteri porusuji "PID" pravidla zrusi pristup. Ale smazat smahem cele vlakno, jen proto ze si nekdo mysli ze to jsou picoviny, to se me teda nastvalo.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 20 pro 2007 22:13

Tak se nečil, je mi líto, že se to stalo ale vina je především na tom kdo téma založil a na těch, kdo psali blbosti. Název tématu "Poraďte prosím" apod. to je opravdu duchaplnost. Aspoň to lidi naučí zakládat smysluplná témata. Tady jsi to bohužel odnes ty, škoda každýho dobrýho příspěvku. Vrátit to už bohužel nejde.
Jinak k práci admina/moderátora - asi všichni to děláme ve volným čase, kterýho nikdo z nás nemá nazbyt a nezlob se na mě pokud pročtu 2 stránky nesmyslů tak na další už nemám náladu. Thread má navíc zhovadilej název tak se smaže. Kdybych musel číst všechno co se tu objeví příspěvek po příspěvku tak bych to moh dělat na poloviční úvazek.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 20 pro 2007 22:39

No ja to na jednu stranu chapu, ale na druhou stanu si myslim, ze preci je lepsi si k tomu sednou kdyz mam cas a dobrou naladu, nez radit jak cerna ruka jen proto ze nemam cas nebo mam blbou naladu.
ten co to blbe nazval, byl za to od nekolika lidi zjeban a nazev zmenil podle doporuceni.
treba by stacilo tema uzavrit a pak ho smazat. Proste se mi nezda primerene smazat nekomu jeho praci dobrovolne danou k dispozici vsem jen proto ze jsem moderator a nebavi mi neco cist.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 20 pro 2007 23:27

jak tu už nějakou dobu chodím, tak vcelku vím co do koho můžu čekat a o těch co píšou opravdu k věci a mají co říct....tak si nemyslím že je potřeba pročítat každý příspevěk když se to zvrhne a pokračuje to dál tak jen proletím stránky kouknu na uživatele a pozastavím se u těch o kterých vím že píší k věci a mají co říci (moderátor to tu sleduje tak by měl být celkem v obraze co tu starší uživatelé píší) nebos e pozastavím u těch dlouhých příspěvků a dle toho kdo to napsal nebo podle prvních řádků poznám jestli je to k věci nebo další OT
vlčák

Příspěvek od vlčák » 24 pro 2007 21:59

spider74 - omluva přijata a za trest by si mohl aspoň obnovit názvy vláken , jestli si na ně vzpomeneš , psát to znova je blbost, ale ať se to dá aspoň najít co zbylo, jsou tam jen prázdná okénka... teď je to někde na desáté straně - http://forum.gunshop.cz/viewforum.php?f ... &start=450
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

omluva

Příspěvek od spider74 » 24 pro 2007 23:31

udělám co budu moci.......dva jsem dneska obnovil........... :wink:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Odpovědět