Meri Admin dvojim metrem?

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Meri Admin dvojim metrem?

ANO
34
37%
Spise ANO
14
15%
Spise NE
29
31%
NE
16
17%
 
Celkem hlasů: 93
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 14 pro 2007 19:39

mám pravdu ja obětoval penize a čas a mam to někomu říct aby k tomu přišel bez práce ? To jako sorry ,ale at si cele to forum nechaj vyfotit a strčí si ho víš kam.Fungujou tam jak komunisti jestl ještě ne huř, a jestli jsou hoši tak podstivý na dodržování pravidel tak at daj ban ai 90% uživatelů. Navíc mne pobavilo že to mam za něco v malorážkách ,hmm by mne zajimalo za co :shock:


Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 14 pro 2007 19:48

Ty říkáš těm 200 nábojům obětovanej čas a peníze????? No to mě poser.

Zajímavý že spousta jinejch lidí svoje laborace bez problémů prozradí a stálo je to podstatně větší laborování, akorát se nechovají jako malí ješitní kluci a nedělá jim problém ostatním střelcům poradit.

Jo a mezi náma ..... ověřený laborace jsou k hovnu a jelikož ty tu svoji máš ověřenou tuším s S020-2, tak jak koupíš novou pixlu prachu, tak budeš zkoumat znova. Tudíž ostatním, kteří nemají stejnou šarži jak ty, je tato informace k ničemu.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 14 pro 2007 19:49

a ted my řekni o co ti jde ? :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 14 pro 2007 19:53

Mě prakticky o nic, dělám jim v tuto chvíli tak trochu advokáta i když s některýma věcma tam taky nesouhlasím a nelíbí se mi. Jen se Ti snažím naznačit že sis o ten BAN vyloženě koledoval svým celkovým přístupem.....
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 14 pro 2007 20:07

my řekni jakým ? řečy typu že jsem rejpal do lidí ? a to jako konkrétně do koho ? že jsem něco napsal do malorážek? to jako konkrétně co ? Nikdy jsem do nikoho nerejpal doukud nezačal on do mně :wink: A sorry ale za největšího rejapala mám tebe :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 15 pro 2007 01:04

Tady se v poslední době ani nemoderuje (proto ani nemůžu hlasovat) a ejhle ono to v pohodě funguje. Řek bych, že to ani není třeba. Moderátor má zasahovat jenom ve výjimečných případech, když je někdo vulgární nebo je to opravdový debil a ne když někdo něco plácne nebo se někomu nezdá jeho názor.
A to si myslím že offtopicu je tady ani ne desetina toho co na střelectví. A to tam mají deset moderátorů a furt tam rozdávají bany.
Třeba mají mezi sebou soutěž kdo jich dá víc. :lol:
Takže je vidět, že práce moderátorů nemá s úrovní diskuzí žádnou souvislost.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 15 pro 2007 11:36

kubajzz!!!

Tohle je kardinární blábol.

Obě fóra jsou dost odlišná, jak už jsem někde psal. Ne, že by bylo jedno lepší nebo horší, jsou prostě jiná. Rozhodně není Střelectví lepší než GS, ale není to ani naopak.
Ergo, střelectví je studené fórum, nezábavné, ale s přesnými informacemi a většinou k tématu. GS je spíš než fórum chat. OT je asi tak 100x víc na GS.

Když chci informaci, jdu na Střelectví, když chci něco rozebrat, jdu sem.

Nemoderovaná diskuse vždycky k OT sklouzne, je jen otázka, zda to vadí, nebo ne.

JSou lidi kterým je to jedno, jsou lidi kteří jdou po informacích a OT je vysloveně vytáčí, protože mají třeba zatržené upozornění na odpovědi.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 15 pro 2007 17:52

ale pokud někdo nejste registrovanej na strelectvi tak budete museta zaplatit :D a pak dostanete ban :lol:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
glock1719
Příspěvky: 125
Registrován: 04 dub 2007 21:50

Příspěvek od glock1719 » 15 pro 2007 18:06

Těch pár korun snad nikoho nezrujnuje. :D
Štěstí přeje připraveným.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 15 pro 2007 20:22

To- glock1719
Mně nejde o ,,pár korun´´ Jen je tedy musím vydělat a nevidím jediný důvod nacpat je do banujícího fora.Jinak mám za to že net je trošičku svobodnější a takovéto zpoplatňování stane li se normálním nám jen znepříjemní život.Chceš si přečíst zprávy?zašli sms za 20kč dostaneš kód atd.
Pokud mají na tom fóru pocit že potřebují peníze,mněly by za to poskytovat odpovídající náhradu,nikoli kasírovat za nic.Asi nejsou tak inteligentní aby něco vymyslely tak derou potencionální klienty.Snad mají živnostenské oprávnění na tuto činnost a řádně z ní odvádí daně?
Pro mě je toto jednání ,,sockování´´ sou identičtí s žebráky na hlavním nádraží.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
jspalek
Příspěvky: 1073
Registrován: 03 říj 2006 15:53
Bydliště: Rakovnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jspalek » 15 pro 2007 23:14

Z vlastní zkušenosti souhlasím s Edelweissem a Golfem...
CZ 550 Predator .308 Win, CZ 858 Tactical 7.62x39, Smith&Wesson 629 .44 Magnum, CZ 75 SP-01 Shadow Orange 2012 9mm Luger, Glock 21 .45 ACP, Uberti Colt Burges 1883 44-40Win, Smith&Wesson 66 .357 Magnum.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Jj

Příspěvek od Apevia » 17 srp 2008 22:35

jspalek: Já taky......
Těch 20Kč (dnes již snad 50Kč) je teď nic, ale jde o ten princip. Tam stačí abys do bazaru nenapsal před to co prodáváš nebo kupuješ K/P/V a maj už u Tebe "puntík", podruhý už máš i Ban. A každo chvilku tam mažou přízpěvky, já nevím. Jako na Střelectví jsou jen přímo strohé, suché informace (jen o "dospělých zbraní"), zato tady na GS se více věnuje vzduchovkám, jsou tu taky přesné, dobré inofmace (ne vždy, ale v nějakých 98% jo) sice hlavně o vzduchovkách, ale když chceš, trak se tu najde i o normálních věcech a není to tak suchý, tady můžeš ríct normálně, bez toho abyses bál že dostaneš Ban svůj vlastní názor, popřípedě do "dojet" malým OT, to k tomu ale podle mě patří (nesmí to teda bejt ten styl, že někdo začne vypravovat že se díval jak se někde mrouskaj kočky....), na Střelectví je to takový jako za komoušů, bych někdy až řekl, máš jinej názor->BAN-án. Já osobně chodím i na to Střelectví, víc se tam věnujou nábojům, což mám rád, prakticky skoro jediný kam přizpívám a tam je to celkem v pohodě, ale tay nám to tam ty "pičusi"-sou tam ale i dobrý, celkem "hodní" moderátoři (tohle napsat na Střelectví, tak mám jistej Ban a smazanej přízpěvek, viď Golfe :)) někdy promažou :( Tam se nesmí dát ani odkaz na jinej web, což teda vůbec neberu.....
No nevím co dál říct, radši končím....
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
reaktor
Příspěvky: 1079
Registrován: 15 lis 2006 17:06
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reaktor » 01 led 2009 19:39

Na střelectví sem odpověď a pár lidí na to zareagovalo. Pak tam admin (zaregistrován i tady) napsal pár slov o vkládání videa člověka kterej míří nabytým kladivem do nebe. (šlo o špaldu a jeho první střelbu pětikilem) a zanedlouho se asi 3 přízpěvky úplně ztratily.
Tak sem jim tam napsal že je to cenzůra a že se nemůžou ani po 20 letech odpoutat od své práce u stb. Takže teď čekám na ten banán.
To tady když založíš vlákno co není zrovna legal tak to maximálně adelweiss zamkne. Taky protestuju. Sice sem nevěděl že to není povolený, ale čistě hypoteticky se o tom diskutovat dá. Kdo chce spáchat přestupek, tak ho stejně spáchá. Ale pokud to bylo myšleno jen jako ochrana tohoto fóra před kremlem, tak to beru. :(
Brokovnice, obrana proti ČERNÉ MAGII

http://www.youtube.com/user/reaktor1300?feature=mhee
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 01 led 2009 20:06

Absolutně nejde o špatně založené vlákno,ovšem pokušení je někdy silnější než rozum.Proto je lépe něco ukončit dříve.Prostě je li něco sk.A tak je pozdě plakat nad skvěle vystavenou fotkou s volně koupeným doplňkem jenž tam být nemá. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pem » 24 zář 2009 18:58

Nejdříve jsem myslel, že se do této diskuse nebudu plést, ale musím zde říci svůj názor.
Na foru jsem asi rok, tedy nic moc. Ale proč jsem se sem vlastně zaregistroval a čtu to a občas něco přihodím?
No právě proto, že jsem si myslel (a zatím si to myslím doteď), že tato fora, a je už jedno o jaké se jedná, by mělo fungovat právě proto, aby nezkušenějším poradilo, pomohlo, aby získali ti nezkušení nebo nováčci informace jaké potřebují, aby zkušenější si mohli sdělovat své poznatky o těch věcech, které je zajímají (proto jsou fora rozdělena do různých sekcí - nejde o to, že někde se mluví jen o vzduchovkách - mluví se o nich nejvíc proto, že je asi nejvíc zájemců o vzduchovky a informace o nich), aby ti zkušenější, pokud mají ochotu a zájem, těm nezkušeným poradili, aby se mohl někdo se svými výsledky lidem, kteří se zajímají o tu stejnou věc, pochlubit, že dosáhli dobrých výsledků, atd, atd...
Tak by to mělo dle mého názoru fungovat. A myslím, že právě proto je to založeno. Že to občas někomu uklouzne, to se stane. Jsme jenom lidi.
A ten, kdo to tady má pod palcem, tomu nezávidím, tak proč jej napadat? ...
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
Odpovědět