hatsan 100

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 28 lis 2007 21:07

Zvyšování výkonu připadá v úvahu pro ráži 5,5, kde jinak při střelbě na větší vzdálenost diabolka už dost padá. Na jeleny to není, to je snad každému jasné ne...? :D


Ludek Smolík

Příspěvek od Ludek Smolík » 28 lis 2007 21:08

ahoj no jak jsem vcera psal ze jsem strilel tak to jsem mel uz hatsana doma rikal mi pane,uz jsem prekrocil rubikon a hold ho mam.taky k nemu dali takovou jakoby 2nozku sice z plastu ale rozptyl na 15m s 4x20z trhu taky do velikosti 5koruny fakt bude ta neprestnost dána tím škubem.diky vsem za rady.jinak pro uplnost mam 95kg tak ji snad udrzim,v zamestnani strilim z jinych zbrani dost často(sap.58,61.cz 82.mossberg..) tak todle beru jako rozptyleni.taky chci podekovat ze jste me mezi sebe prijali celkem laskave ikdyz nejake me otazky nejsou profesionalni.
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 28 lis 2007 21:13

V jakým to máš kalibru?
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Uživatelský avatar
Kubin.
Příspěvky: 571
Registrován: 23 říj 2007 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kubin. » 29 lis 2007 13:22

2Ludek: Prvně gratuluju k Hatsanovi. Myslím si že to jsou vzduchovky se kterýma se dají dělat divy co se týče tunění i střelby. Taky jsem přemýšlel nad tím si hatsana koupit ale nakonec jsem se rozhodl došetřit a jít do větrovky. Být tebou tak bych ale pořídil nějaký jiný puškohled. Měl jsem taky kukátka stylu 4x15 nebo 4x20 a je to k ničemu, spoň ten můj byl. Neostrý mléčný obraz a po několika stech ranách odešel do věčných lovišť. Spíš bych to viděl na nějakou deltu od binoxu a věř mi že to bude koukání na terč, třeba tohle není špatné http://www.binox.cz/puskohledy-delta-op ... al-4x32ao/ výhodou je fixní zvětšení, levnější puškohledy totiž se změnou zvětšení mění nástřel (problém mojí optiky) dál stavitelná paralaxa je taky super, vidiš pak kříž stejně ostře když míříš na 10 i na 50 metrů. Co se týče těch optik 4x20 atd tak mluvím jen ze zkušenosti, někdo říká že jsou v pohodě ale mě o tom moc nepřesvědčili.
Daystate Wolverine 2
Air Arms ProSport
Slavia 631
Ludek Smolík

Příspěvek od Ludek Smolík » 01 pro 2007 08:15

diky za odkaz,to kukatko mam jen provizorne,mej jsem ho doma na slavii,je to bida vim,na jare se poohlednu po necem jinem ve stylu cos mi ukazal a k predeslemu dotazu to mam klasiku 4.5mm,nechci s tim jit na zajice :D
Uživatelský avatar
predator
Příspěvky: 1041
Registrován: 07 říj 2007 13:14

Příspěvek od predator » 01 pro 2007 17:35

No každopádně, až ti to bude při střelbě lítat všude možně, nejspíš to je tou optikou. :lol:
"Dokud žiju, ani jedna fašistická kurva přes nás neprojde."
V.I.Čujkov
Odpovědět