HK USP

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Andy4

HK USP

Příspěvek od Andy4 » 02 říj 2005 19:08

Zdravim! Byl jsem si na strelni zastrilet a docela me chytlo USPcko. Zajimaly by me vase nazory na nej.. Vzhledove se mi libi. Strilelo se mi z nej daleko lip jak z Glocku i ten pocit byl lepsi.. nj .45ACP :D Jak je to se spolehlivosti a hlavne s zivotnosti? A hodi se jako prvni zbran?(jeste nemam ZP) Diky moc vsem za nazory


Richi

Příspěvek od Richi » 02 říj 2005 19:38

HK je značka ktorá hovorí sama za seba. O kvalitu a životnosť sa naozaj báť nemusíš. Iba z počiatku môžu byť problémi s vyhadzovaním a možno budeš musieť meniť biciu pružinu (rýchlo sa unavuje) -- ale je to individuálne. Tiež som z USP strielal (9L) a nemal som výhrady. Aj ja nemám ZP a rovnako uvažujem o jej kúpe ..... ale je tu ešte SIG P226 :roll:
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 03 říj 2005 07:40

Richi píše:HK je značka ktorá hovorí sama za seba. O kvalitu a životnosť sa naozaj báť nemusíš. Iba z počiatku môžu byť problémi s vyhadzovaním a možno budeš musieť meniť biciu pružinu (rýchlo sa unavuje) -- ale je to individuálne. Tiež som z USP strielal (9L) a nemal som výhrady. Aj ja nemám ZP a rovnako uvažujem o jej kúpe ..... ale je tu ešte SIG P226 :roll:
HK je značka o které sice každý tvrdí že je to kvalita sama, ale dohromady o ní neví vůbec nic… Znáš třeba oba významy zkratky USP? Nebo že na vývoj USP vůbec neměla firma peníze a bez dotací na SOCOM Mk 23 by tahle pistole nikdy nespatřila světlo světa? Já vím že je to vlastně úplně jedno, ale každý si tady hraje na odborníka a přitom má informace jen z doslechu a nebo mu tu pistolku někdo na pár ran vrazil do ruky. Problém s vyhazováním může mít každá nová pistole, to je pravda, ale unavenou bicí pružinu jsem u USP ještě nikdy neviděl. Kdyby byla listová tak možná, ale takhle? To by pak hrozil tenhle problém u většiny moderních zbraní.
Andy4

Příspěvek od Andy4 » 03 říj 2005 09:01

Mate ji nekdo?Kolik na ni mate nastrileno?A kolik zavad?
Richi

Příspěvek od Richi » 03 říj 2005 19:01

HK je značka o které sice každý tvrdí že je to kvalita sama, ale dohromady o ní neví vůbec nic… Znáš třeba oba významy zkratky USP? Nebo že na vývoj USP vůbec neměla firma peníze a bez dotací na SOCOM Mk 23 by tahle pistole nikdy nespatřila světlo světa? Já vím že je to vlastně úplně jedno, ale každý si tady hraje na odborníka a přitom má informace jen z doslechu a nebo mu tu pistolku někdo na pár ran vrazil do ruky. Problém s vyhazováním může mít každá nová pistole, to je pravda, ale unavenou bicí pružinu jsem u USP ještě nikdy neviděl. Kdyby byla listová tak možná, ale takhle? To by pak hrozil tenhle problém u většiny moderních zbraní.
Samozrejme nie som zďaleka taký odborník ako ty ale minimálne od dvoch ľudí mám informáciu, že pružina je mierne poddimezovaná a niekedy nedochádza k výstrelu - je to samozrejme banálna chybička odstrániteľná behom chvíľky. Ale ospravedlňovať sa zo to, že som to napísal nebudem.
Dědek Plesnivák

Příspěvek od Dědek Plesnivák » 03 říj 2005 19:31

Richi píše:
HK je značka o které sice každý tvrdí že je to kvalita sama, ale dohromady o ní neví vůbec nic… Znáš třeba oba významy zkratky USP? Nebo že na vývoj USP vůbec neměla firma peníze a bez dotací na SOCOM Mk 23 by tahle pistole nikdy nespatřila světlo světa? Já vím že je to vlastně úplně jedno, ale každý si tady hraje na odborníka a přitom má informace jen z doslechu a nebo mu tu pistolku někdo na pár ran vrazil do ruky. Problém s vyhazováním může mít každá nová pistole, to je pravda, ale unavenou bicí pružinu jsem u USP ještě nikdy neviděl. Kdyby byla listová tak možná, ale takhle? To by pak hrozil tenhle problém u většiny moderních zbraní.
Samozrejme nie som zďaleka taký odborník ako ty ale minimálne od dvoch ľudí mám informáciu, že pružina je mierne poddimezovaná a niekedy nedochádza k výstrelu - je to samozrejme banálna chybička odstrániteľná behom chvíľky. Ale ospravedlňovať sa zo to, že som to napísal nebudem.
Já pochopitelně nejsem žádný odborník a nechci po tobě aby ses omlouval nebo tvrdil že mám pravdu. Ostatně, je klidně možné že nějaká série USP tyhle problémy mít mohla nebo může, to se prostě občas stává. Osobně USP nevlastním a tak bych měl být zticha, jenže - tři kusy mám neustále na očích a i když každá má vystříleno už víc jak 10 000 ran, bicí pružina je stále v nejlepším pořádku a kdybys nenapsal to že se unavuje, tak by mě to ani ve snu nenapadlo.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 03 říj 2005 20:17

Mám,koupenou v komisi.V 45 a ještě dlouho to bude lepší krochna než já střelec.Rupnul mi u ní úderník,ale to se může stát u každé zbraně.Vystříleno asi 5 000ran za tři roky,většinou olovo.Nerezne,dobře mi sedí a nedám bez ni ani ránu :D Kromně úderníku nebyly žádné závady ani selhače způsobené zbraní.Dokonce i přebíjenky s Vlašimskými zápalkami,se kterými měl občas problémy Sig 220 a jeden trochu přeladěný Glock 21 papal s chutí.....
Odpovědět