Ochranka mirila lidem na hlavu

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 19 dub 2007 12:35

2Tonda:
Máš pravdu, je fakt, že z jejich hlavy to nebylo a někdo je tam poslal, takže je to na něm.
No a těžkooděnci museli zasahovat, aby se ta ochranka vůbec dostala zpátky... :wink:


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Pajda
Příspěvky: 237
Registrován: 15 zář 2007 22:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Pajda » 16 zář 2007 20:51

Já myslim že to neni o lidech z ochranky,myslim že to je o lidech všeobecně.Když má totiž někdo v palici nasráno, tak je jedno jestli dělá manažera nebo ochranku.To jsou totiž lidi kteří si zvedají své ego tím že provokujou třeba jen pohledem lidi,který by se jim zdánlivě neodvážily bránit.Páč člověk když jde po městě,tak přesně takovejhle hovad je pěkná kopice.Patří mezi ně mimo jiné i spousta spoluobčanů tmavé pleti kteří dělají bububu,ale stačí jen štěknout a je od nich pokoj.Tohle píši proto že bydlím ve městě resp.jeho části kde takovej magor bydlel a utlačoval ostatní.Nikdo na něj neštěknul,tak se vypracoval tak vysoko,že vzal pistoli,dokonce myslim že legálně drženou,a zastřelil za bílýho dne v hospodě tři neviný lidi,který mu nic neudělali a nesrali se do něj.Mimochodem byli neozbrojený.Takže pokud má někdo v palici tak nasráno že vytáhne v obchoďáku zbraň,třeba že i plynovku,tak by ho měli někam zavřít, kam nikdo nevidí a pořádně mu vysvětlit že se to prostě nedělá,i když nikoho nechtěl zastřelit nebo zmrzačit. :evil: To sem se zas rozčílil :lol:
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 30 zář 2007 13:41

To Kubajs

když tak čtu Tvé názory, tak nevím jsi li provokater, nebo to myslíš vážně. Tvé kategirizace lidí jsou opravdu k zamyšlení. Např to jak hovoříš-píšeš o fanoušcích na fotbale a jejich tzv. právech znamená , že rád chodíš asi na fotbal s tím, že se tam něco semele-kdo asi dnes chodí na fotbal? všem slušným, kteří jdou na fotbal klobouk dolů. Zřejmě anonimita dává možnost projevit se Tvé povaze.
Nyní natvrdo, to jak hodnotíš některé skupiny lidí nasvědčuje, že patrně pocházíš ze stejné sociální skupiny osob a možná je nenávidíš právě proto, že tam patříš-nemylím pracovně, ale myšlením- V čem je stejné toto myšlení? Tvoje rčení- Jsou to debilové a oni si toto mohou myslet o Tobě.
Jiak pro Tvoji orientaci v této problematice: Registrováno celkem cca 5700 BA s cca 57 000 lidí v tomhle průmyslu roční přínos pro stát 21 mld-bezproblémový výběr daní apod. Tito lidé mimo jiné střeží jaderky, střežili např. Pita B.a a včetně jejich rodiny. Jsou tam i bezpečnostní manažeři, kteří jsou na objektech a mají znalosti, které by jsi Ty asi nedosáhl - 4 jazyky, specializace v oblasti elektrotechniky, či jiných oblastech atd. Ale pokud si myslíš, že hlavní náplní "ochranky" jsou markety a pod, tak jsi úplně vedle. Podívej se na nejznámější podniky (Škoda MB, Pivovary Plzeň a třeba i do státní správy. Proč třeba US ambasádu stžeží soukromá služba, RFE, senát a tak bych mohl pokračovat. Pokud si takto léčíš mindráky tak to nedělej tím, že urážíš určitou skupinu lidí. Oni se takhle nemohou bránit, ale na přímo bys to asi neudělal, že?
Hol každý jsme nějaký.
Pajda
Příspěvky: 237
Registrován: 15 zář 2007 22:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Pajda » 30 zář 2007 17:48

:shock: :lol:
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 01 říj 2007 15:32

2Jaroslav:
Jsem rád, že ty máš v kategorizaci lidí jasno, a víš kdo se chodí dívat na u nás nejpopulárnější sport.
V jaderce jsem nebyl a kdo střeží B. Pita včetně jeho rodiny je mi úplně jedno (to je ten herec ne?). Taky nebudu komentovat kolik umím jazyků atp.
Zato vidím plno těch lidí z ochranek právě v supermarketech nebo na těch sportovních utkáních a upřímně pochybuju, že někdo z nich umí víc než jeden jazyk a u některých bych pochyboval i o tom jednom.
Prostě s nimi mám špatné zkušenosti. Podobně jako nedávno v Bauhausu, když na mě dva zakrslí dementi číhali za pokladnou, že prý viděli jak jsem ukrad sklíčidlo do vrtačky. Čuměl jsem na ně jak puk. Chtěli mě tam prohledávat, trapas jak cip. Chtěl jsem ať k tomu zavolají vedoucího, ale ten je poslal do prd*ele, tak pak policajty, k tomu se moc neměli a když jsem si představil dobu, za kterou by přijeli, tak jsem se na ty jejich ksichty nevydržel koukat a nechal je ať mě přejedou detektorem. Jejich úlovek byl můj telefon, klíče a peněženka. Sklíčidlo samozřejmě žádné, vůbec nevím jak je to napadlo. Tak mě bez omluvy nechali jít, což bylo jejich štěstí, protože jsem pomalu začínal chytat nerva.
Pár vrátných nebo jak se jim dnes moderně říká ochranek, jsem zažil v mnoha firmách a souhlasím s rozdělením jak je popsal Tonda pár příspěvků nazpátek.
Teď jsem navíc slyšel, že na fotbalové utkání už nebudou chodit policajti, protože to daňové poplatníky stojí strašné prachy. No bodejť,když se tam stejně nic neděje a musí tam tvrdnout pár set policajtů, kteří tam jsou spíš kvůli hlídání tzv. "bezpečnostních služeb", což jsou namachrovaní blbečci z posilovny, kteří se těší na pořádnou "akci" s policajty v zádech a akorát provokujou. Těch pár ultras co se chtějí mlátit se stejně napříč kluby všichni navzájem znají a mobilem si domlouvají bitky někde v parku kde mají klid. Když si chtějí navzájem rozbít držky, tak je to jejich věc, pokud tím neotravují normální lidi.
No nic, dneska v 17:15 jdu na fotbal na Žižkov, tak poreferuju jaké to tam bylo. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Jaroslav
Příspěvky: 145
Registrován: 26 úno 2006 19:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jaroslav » 01 říj 2007 18:20

To Kubajz
Z toho co vidím co se na hřištích děje je mi jasné o koho jde. Problém násilí na hřištích je již normální jev. K tomu arogance některých hráčů atd. Tak mi nič neříkej o pátr "ultras" Museů bych být hluchý a slepý a žít třeba ve Finsku abych Ti věřil. Věř tomu, že do určité míry si můžeme za své problémy zpravidla sami. Asi je něčím přitahuješ?? Co já vím? Já zatím a mnoho ostatních tedy většina lidí s nimi problémy nemá.
Co třeba když je takto jednotně a jasně hodnotíš co papak je asi Tvoje profese? Ž by jsme si třeba popovídali otom, jestli se nějakcí obdobní lidé nevyskytují ve Tvé profesi. Pokud to ještě nevíš, všade najdeš dobré a špatné i když nic není černobílé.
Napříkald je s podivem jak reaguješ na článek z Blesku, který tak všichni odsuzujete pro bulvárnost. Najednou je to co napíše v pořádku. Na druhé straně když napíšou nás něco nelichotivého tak se tu někteří lidé mohou strhat jak hodnotí věcnost a pravdivost dané věci. Zatím jsem to nikde ani ve svodkách a je to pro mne JPP. Víš ono se říká důvěřuj, ale prověřuj.

A pokud budeš zase napadat nějakou skupinu osob, tak se podívej zda třeba ve Tvé sociální skupině je vše OK. Jsem zvědav zda se pochlubíš.

Pokud jdeo tu Policii na fotbale tak mi je jasné, že se z některých utkání asi nevrátí nikdo zdravý pokud tam nebude PČR.

A s těma takřka "dementama" jak říkáš je to jak s těma na fotbale a setkáváme se s tím všichni. Tak že nemluv o těch pár slušných lidí, zvláště ne o skalních fanoušcích ať už kteréhokoli teamu. Kdyb tam byly v převaze slušní tak by to nevypadalo jako to vypadá.
Odpovědět