Drulov DU-10 Condor

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 27 srp 2007 22:20

Koukni se na stranky Drulov.org tam je fotka s pevnou operkou dlane. Nemusime tu permanntne davat fotky do foroty :-)


Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 27 srp 2007 22:21

jeste k vybave myslim ze sadu bombicek uz nedostanes ale v prislusenstvi je urcite velka kyveta.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 27 srp 2007 22:38

Alexxxus píše:jeste k vybave myslim ze sadu bombicek uz nedostanes ale v prislusenstvi je urcite velka kyveta.
Mno tak já nevím, objednával jsem tuhle pistoli asi n ecelý dva měsíce zpátky, a dostal jsem bombičky a nedostal redukci na ně (ten váleček co se pod ně vkládá) 8) Řekl bych tedy že je to naopak, a kyvety omezili... No třeba se pletu, ale řekl bych že je to tak :?
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 28 srp 2007 03:37

2 Pechi ..... koukni sem http://www.drulov.org/cz/index.htm

ty stranky jsem delal s kamosem 4 cesty do Litomyšle a osobní pokec o všem i konzultace co se dodavá.
Myslím že dyž jsi objednával přez ztránky V.D. tak třeba ti to poslaly ze zásob. Káždopádně když jsem při prvním kontaktu před cca 2mi lety objednával Pušku DU-10 taj jsem bombičky nedostala le kyveta byla automaticky. Jen tak na okraj kyvety neomezuji naopak zadali vyrobu dalších xxx sad.
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Quax
Příspěvky: 34
Registrován: 05 zář 2006 14:24
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quax » 28 srp 2007 07:44

Mohu potvrdit, to co píše Alex. Objednával jsem si před 14 dny pušku DU-10 telefonicky a mimo lišty pro puškohled mi ji nabídli v četně veškerého příslušenství (CO2 bombičky tam nebyly, kyveta ano).
Jediné co jsem si vybíral bylo jestli chci v kufru Negrini nebo papírové krabici. Dokonce mi i poslali fotky, jak vypadá kufr a jak je zbraň uložena v kufru nebo krabici. Nelituju, že jsem si za kufr připlatil.
Uživatelský avatar
pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 28 srp 2007 14:51

Tak se omlouvám, máte asi pravdu :wink: No jinak ten kufr je fakt parádní, a vyplatí se za něj připlatit. V tom kufru je pistole naprosto dokonalá 8)
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

Drulov DU-10 ŠKORPION

Příspěvek od Patrik V » 23 zář 2007 09:32

Zdravim. Mam prosbu, poraďte. Mám nového Drulova DU-10 Scorpion (resp.Condor). Nastrilel jsem cca 500 dibolek (JSB Match a Exact 4,50). CO2 jsem plnil ze sifonových bombiček nebo z kyvety. Bohužel zhruba každých 15 výstřelů jeden 2-výstřel. POtom začali občas i 3,4 a 5 diabolek najednou!! Nechápu. Šlape jak hodinky klidně 2 nabití po sobě a pak najednou shit. Funkce samonabíjení zkrátka vůbec nesplňuje svou funkci. HELP ME!!!! Fakt mě to s..e protože jinak je to nádherná "zbraň".

Budu ji posílat na reklamaci. Máte podobné zkušenosti? Mám chtít opravu, novou zbraň nebo prachy?
peggy
Příspěvky: 198
Registrován: 25 dub 2006 20:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peggy » 23 zář 2007 13:24

Mě se osvědčily diabolky Straton, které jsou delší, než ty s plochou hlavou. naopak třídění podle průměru mi přišlo bez rozdílu. Testoval jsem to na testovací sadě JSB, a bylo to pro mě docela překvapení..
"Aux armes, citoyens !"
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 23 zář 2007 14:38

2 Petrik, doporucuju diabolky ktere nemaji plochou hlavicku, popripade ja strilim 4,52 a problem nemam dvojstrel mam jen kdyz uz je podstane mensi tlak v zasobniku, po cca 50ti ranach kdyz se necham unest a strilim a strilim, jinak zasobnik co2 doplnuju po cca 25ti ranach a problem zadny treba mesic :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

Příspěvek od Patrik V » 23 zář 2007 14:54

Díky za rychlé odpovědi. Takže se domníváte, že problém je v diabolkách. Pokud to tak je, potom nechápu proč výrobce přibaluje ke zbrani 4,50. To si vlastně "s..e do vlastního hnízda". Je mi ale záhadou, že chvilku střílí jako Kondor a chvíli jako Škorpijon. No stejně ji asi do Drulovu pošlu, neni ani měsíc stará tak ať se na ní radši mrknou. Navíc mi tam z boku nad spouští vylejzá nějakej čep (+/- 1mm) nebo co to je a u něj je vypouklý opláštění hlavně (omlouvám se za neodborné výrazy), takže bych nejradši jinej kus. Bohužel se mi stává že když už se mi něco líbí tak to nerad poštim z ruky :-) tak budu nervéz co mi pošlou zpět. Jinak musim říct, že Condor mě na první dojem fakt dostal.
Ještě jednou dík za rady. Doufám že se někdy potkáme na nějaký přestřelce v Milovicích. Seznamuju se taky s 200S :-)
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 23 zář 2007 19:17

Mas recht nez se v necem vratat je lepsi poslat to do Drulova, napsi jim poradne co se ti deje a nech to osudu , jsou tam sikovny a mozna budou i rychly :-)
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
pbrejsa
Příspěvky: 304
Registrován: 05 dub 2007 06:59
Bydliště: pha5

Příspěvek od pbrejsa » 24 zář 2007 01:08

pro Patrik V
problém ještě nutně nemusí být v diabolkách, možná špatně plníš z kyvety nebo si měl v sifonovce málo plynu nebo jí měl málo napíchnutou. Pokud by byl problém v pistoli, proč kulometí až po několika výstřelech? Mě střílí Kondor i s kulatejma brokama a bez problémů. Nejlepší jsou tvrdší diabolky 0,54 g, na průměru asi moc nezáleží spíš na váze a tu splňují od JSB S100 a Stratony!!! Exacty jsou asi zbytečně příliš těžké.
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

Příspěvek od Patrik V » 24 zář 2007 10:19

..no to je ta otázka: "Proč kulometí....?"
Plněním to nebude, proto jsem psal, že sem zkoušel plnit jak ze sifonek tak z kyvety (..pistole vzhůru nohama, během plnění několikrát naprázdno vystřelit...). Nebojte domácí přípravu jsem na základě informací z fóra nepodcenil :-)).
Diabolky JSB Match S100 byly přibaleny v kufříku, s těma jsem střílel logicky nejvíc a bohužel....Ale dík za radu, týmová spolupráce je moc důležitá!!!

Já si myslim, že "něco je jinak". Jelikož úplně první 2 bombičky kulometěli nejmíň (jen občas 2výstřely) taxi myslim, že se asi vevnitř něco povolilo a ejhle.... Teď mi to sem tam klidně vychrlí 5 kulí najednou a terč vypadá jak po náletu.
Každopádně celej víkend trpim depresema, že musim tu krasavici poslat zpátky. A to už sem se chystal koupit kolimátor..... Kdybych měl zlatou kreditku, tak bych si tudle nechal jako Škorpika a koupil bych ještě jednu. :-)))
peggy
Příspěvky: 198
Registrován: 25 dub 2006 20:58
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peggy » 24 zář 2007 11:18

Bacha na jednu věc! Je podle mne nutné oddělit od sebe dva problémy :
  • "kulometění" - tj. aoutomatické opakování - k tomu mi dochází jen při nízkém tlaku plynu a druh střeliva na něj IMHO nemá vliv
    "hromadný výstřel" - kdy je vystřeleno nekolik diabol najednou, to IMHO souvisí se zasouváním ze zásobníku a druh střeliva na to vliv má - a zásadní.
"Aux armes, citoyens !"
Patrik V
Příspěvky: 222
Registrován: 18 dub 2007 19:53

Příspěvek od Patrik V » 24 zář 2007 17:42

No tak to sem z toho blázen. To teda teď nevim jesi mám samopal nebo brokovnici? :lol: No určitě mi to vyfluslo x-krát 3,4 a 5 diabolek. Ale jestli je to vyfluslo najednou nebo jestli to jako automat s vysokou kadencí tak to sem nepostřehl. Ale stejně sem ji už odnesl :cry: na poštu. Přesto dík. Teď vydim, že Drulov je 3in1 ... Kondor, Škorpijon a Lupara :lol:
Směju se, ale fakt bych rád aby to inženýři z Litomyšle vyřešili k mé spokojenosti. Bohatě by mi stačil Condor 5-ti raná rychlopalka.
Odpovědět