Skupinka opilcov vyprovokovala a nasledne zbila vodica

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Skupinka opilcov vyprovokovala a následne zbila vodiča

Příspěvek od Fifo » 01 srp 2007 16:48

31.07.2007
SKALICA - Skupinka opilcov vyprovokovala a následne zbila vodiča strieborného auta. Šofér (26) pri odchode z miesta incidentu surovo prešiel jedného z útočníkov po tom, ako mu vyskočil na prednú kapotu vozidla. Incident zachytili bezpečnostné kamery.

http://www.bleskovky.sk/cl/10/166525/VI ... el-chlapa-


bartus

Příspěvek od bartus » 01 srp 2007 17:38

Myslím, že vodič učinil správně. Bohužel Velký bratr dneska už sleduje kde co.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 01 srp 2007 19:45

Mi někdo takhle skočit na auto, tak ho přejedu tam a pro jistotu i zpátky. :twisted:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 01 srp 2007 20:31

najlepsie bolo, ze policajti hovorili ze konal vlastne v sebeobrane, ale aj tak ho budu urcite stihat...
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 01 srp 2007 22:58

Zásadní chyba je vystupovat a jít do rvačky s opilcema.
I když tu chybu může asi udělat kde kdo.... :shock:

Jestli by nebylo lepší toho vola jen přejet jedním kolem a tím ho znehybnit.
Ale to by ta rvačka asi pokračovala že.
Uživatelský avatar
Fifo
Příspěvky: 359
Registrován: 30 srp 2006 09:24

Příspěvek od Fifo » 01 srp 2007 23:08

No ked ho tolkati zbili, tak sa ani necudujem. Ved sa ledva pozviechal a dostal sa do auta a chcel co najskor odtial odist, aby sa donho znovu nepustili a ked mu ten skocil na auto, tak este v soku z bitky si ani nemusel uvedomit, ze mu padol pod kola auta, mohol si misliet, ze vysiel na obrubnik, co tam bol. Mal som tiez namale v pod. situaciach asi 2x, ale nikdy som z auta nevystupil, snazil som sa co najrychlejsie ujst a volal som po ceste na policiu, aby vedeli o incidente ak by to malo dohru a nieco sa stalo, lebo osobny kontakt s provokatermi a im pod. nieje vyhra. Zabijes debila, ale zavru Ta za normalneho!
PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

Příspěvek od PetrikCZ » 02 srp 2007 09:55

krásný případ (teda spíš hnusný případ) toho, jak lze soudit jednu věc více pohledy. S tím článkem souvisí i druhý, který řeší předcházející události a jedna z verzí je, že v tom autě přijeli dva maníci a otravovali ty tři na ulici až vyprovokovali bitku, ve které vyskákali z auta a pustili se do těch lidí na ulici teleskopama. Celkem bych tomu věřil, protože ten co se pak sbíral ze země (řidič) má v ruce obuch. Z tohoto pohledu vypadá skoro oprávněně "nasranost" toho kluka co mu skočil na auto. Ale jak to bylo úplně od začátku (třeba i v minulosti mezi nimi) se asi nedozvíme a kde je tedy pomyslná "logická" spravedlnost asi taky ne. Takže zbývá necitelný zákon - řidič přejel maníka a neposkytl pomoc = bude za to stíhán. lépe to zřejmě bohužel řešit nejde...
Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
bartus

Příspěvek od bartus » 02 srp 2007 13:55

Já myslím, že soud jej musí osvobodit co se týče neposkytnutí pomoci. On přece kdyby vystoupil a poskytoval pomoc, tak by tím ohrozil sám sebe na zdraví a na životě, to musí každý soud uznat. A ublížení na zdraví? Vždyť ten drban mu na tu kapotu sám vyskočil.

Mně by spíše zajímala činnost policie. Oni si v klídku seděli na stanici a čučeli na video, jak tam nějací ožralové provokují lidi a jak se to tam mlátí a až bylo po všem, tak statečně zakročili. Je vidět, že slovenští policajti jsou stejní líní lemplové, jako ti čeští. Do rvaček se nemíchají, protože by mohli nějakou chytit po papuli, ale až je po všem, tak začnou sdělovat obvinění.
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 02 srp 2007 21:10

2PetrikCZ

Já tam teda žádnej obuch neviděl, to co sbíral z té silnice byl kousek nunchaků :wink:

Od jednoho slováka na jiném foru kam chodím:
cele to bol konflikt medzi fasistami (alebo noeonacistami ci co su) zo Skalice a z Holica. Skalicky chalani si pockali na toho z Holica a dali mu nakladacku.

Čemuž bych i věřil
PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

Příspěvek od PetrikCZ » 03 srp 2007 08:10

já se nehádám - jen jsem chtěl naznačit, že pravda může být mnohdy jinde, než se na první pohled jeví...

Každopádně je-li to tak , že na obou stranách byly jelita typu nácek, tak je mi uplně putna jak moc si rozemleli sanice (stejně to je málo...)
Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 03 srp 2007 23:49

jj kdyby to bylo tak tak, škoda že zrovna nejel kolem kombajn
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 05 srp 2007 23:02

Jenom tak když se dívám na ten název threadu, tak jsem si na něco vzpomněl:

Q: Víte jak se řekne slovensky řidič?
A: Vodič.
Q: A jak se řekne řidička?
A: Polovodič... :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 06 srp 2007 11:15

Je vidět, že slovenští policajti jsou stejní líní lemplové, jako ti čeští. Do rvaček se nemíchají, protože by mohli nějakou chytit po papuli, ale až je po všem, tak začnou sdělovat obvinění.
Nie som si istý, ale mám taký pocit ako keby to bolo nariadenie - do bitky sa nemiešať a kto ostane stáť po bitke na nohách/je najmenej dobitý ten sa pokladá za vinníka, čo sa ale po vyšetrený činu môže zmeniť (kašlať na prezumpciu neviny :roll: ).
Odpovědět