Obranny sprej

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 27 čer 2007 10:33

Přímý zásah ho oslepil na dobré tři hodiny
To si mu vystriekal celé balenie? :roll:
z jedné nepříjemné zkušenosti vím, že zasáhnout někoho peepřákem není až taková sranda! ...
Tu pomôže tréning. Ako som spomínal ja som si "potrénoval" na psoch pri roznášaní novín (dokým sa nenaučili dať mi pokoj).
Raz som ho musel použiť proti človeku v dosť "hustej" situácii a bolo to úplne automaticky čo ma dosť prekvapilo lebo som vlastne ani nechcel. Takže pozor na sušenie :wink: .


Topes

Příspěvek od Topes » 01 črc 2007 18:50

Jestli chcete vedet, co peprak umi, tak si tohle prectete.

Dostal jsem peprakem do oci ani ne z jednoho metru a muzu rict, ze to je peknej hnus. Musel sem mit zavreny oci, rval sem bolesti ze me bylo slyset jak krava, oci mi slzily a nemohl sem ani dychat. Uplne jsem lapal po dechu a fakt sem mel stesti, ze sem to rozdejchal, jinak bych se udusil. Po slepu sem dobeh do nakyho obchodu kde sem si trochu ty oci vymyl a pak pro me prijela sanitka, oci mi vykapali naky oftalem nebo jak se to jmenovalo a predepsali mi nakou masticku nebo gel, kterej sem si musel kazdej den do tech oci davat+mel sem pres jedno oko obvaz, protoze to bylo zasazeno jeste vic. Asi tyden sem doma jen lezel v posteli a mel zavreny oci.

Na zaver chci rict, ze jsem nikoho neprepadnul a vsechno to zacalo tak, ze jeden kamarad me provokoval a ja sem svym sprejem striknul do vzduchu a on jen kaslal a aby mi to oplatil, tak si ten peprak taky koupil a malem me oslepil.


Jo a ten sprej byl koupen u Vietnamcu a jmenoval se NATO a byla na nem nejaka hvezda.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 01 črc 2007 19:04

Takovejm pitomcům bych ten výjezd sanitky nechal zaplatit......
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 01 črc 2007 22:25

2 Topes

Taky buh vi co jsi dostal do ksichtu, resp. čím tu konkrétní věc ve Vietnamu naplnili.

Pravej pepřák MYSLÍM stříká takovou slzu načervenalé tekutiny, kterou si případně ještě rozmatláš po ksichtě. Slzák s hvězdou(myslím dělená černobílá nebo červenobílá) a označením NATO jsem u čongů viděl a už kdysi jsme to na sebe s kámošem ze srandy stříkli - co taky napadne 16ti letý bulíky.

Ani náhodou jsem neřval bolestí a on taky ne.

Pokud je něco zženštilé tak možná ho to zastaví, ale 130kg ožralýho grázla orangutána - nabušenýho adrenalínem, který má práh bolesti úplně jinde, to možná leda tak sexuálně navnadí.
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 01 črc 2007 23:31

To o čem píše není žádnej pepřák ale jen obyčejný CSsko co se dá koupit všude a znám dost lidí co tím dostalo, mě nevyjímaje bo před x lety na základce si s tím plno lidí hrálo a mělo ho přes jednoho člověka zalevno a zesrandy to na sebe stříkali a blbli...potom to už některým nedělalo vůbec nic jak si zvykly....takové následky co tu byly popsány s tímhle potkají maximálně toho co je na nějakou složku alergický či přecitlivěný.....ale většině to moc nezpůsobí.....na obranu bych ho určitě nedoporučoval
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 02 črc 2007 08:48

Asi tak, od NATO spreju spis utikat, nez kupovat. Kdyz uz nekdo moci mermo chce, tak SabreRed
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 02 črc 2007 11:17

takové následky co tu byly popsány s tímhle potkají maximálně toho co je na nějakou složku alergický či přecitlivěný
Alebo dostane minimálne dvojitú dávku :) .
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 02 črc 2007 16:10

2 ALKAJ

Když ti někdo prdne do obličeje, zabije tě to?
A zabije tě to, když to udělá dvakrát?

Vážně tě to maximálně hodně naštve :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 02 črc 2007 21:02

a co hovorite na nejaku plynovku s nabojkami s technickym korenim???...povacsine su to verne repliky zbrane a ked utocnika neodradi pohlad do hlavne napr. Beretty92 alebo Glocka17(comu neverim.ved kto v tej rychlosti bude rozmyslat ci je prava... :lol: ) tak mu poslem pozdrav priamo zo zasobnika :twisted: ...sice to nebude kus olova ale na zastavenie by to mohlo stacit...
co poviete?
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 02 črc 2007 21:05

Tohle se řešilo milionkrát v Plynovkách a nikdy se to nedořešilo
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 02 črc 2007 21:20

a co si o tom myslis ty?
podla mna by to mohlo fungovat,nie?
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 02 črc 2007 22:31

LOVEC7 píše:a co hovorite na nejaku plynovku s nabojkami s technickym korenim???...povacsine su to verne repliky zbrane a ked utocnika neodradi pohlad do hlavne napr. Beretty92 alebo Glocka17(comu neverim.ved kto v tej rychlosti bude rozmyslat ci je prava... :lol: ) tak mu poslem pozdrav priamo zo zasobnika :twisted: ...sice to nebude kus olova ale na zastavenie by to mohlo stacit...
co poviete?
Podle mých zkušeností je plynovka dobrá na zastavení ůtočníka, už sem měl tu čest s ůtočníkem, který byl pod vlivem alkoholu (možná drog) a ůčinek 1 vystřelu 120mg Nonivamidu byl naprosto excelentní, pobuda šel ihned k zemi a dlouze se svíjel po zemi se řvem... 8)
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 03 črc 2007 08:26

2 S.T.E.N

Neřeším situaci, ale vytáhneš plynovku a někdo druhej vytáhne ostrou.

To už je nějakej sprej výrazně ,,bezpečnější".
Protože pokud to není úplný magor, tak nebude střílet na člověka ozbrojeného sprejem.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 03 črc 2007 08:43

Tady se resi obranne spreje a ne plynovky, takze at ten ichtyl tahne do jineho tematu.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Uživatelský avatar
LOVEC7
Příspěvky: 260
Registrován: 12 čer 2007 22:45
Bydliště: ARKONA

Příspěvek od LOVEC7 » 03 črc 2007 11:30

epetr2008 píše:2 S.T.E.N

Neřeším situaci, ale vytáhneš plynovku a někdo druhej vytáhne ostrou.

To už je nějakej sprej výrazně ,,bezpečnější".
Protože pokud to není úplný magor, tak nebude střílet na člověka ozbrojeného sprejem.
s tymto suhlasim...urcite riziko tam je...ale ten efekt je trosken iny ako ked vytiahnes nejaky sprej... :)
Perún prosím, zošli búrku nám, my vztýčime slnko k nebesám!
Odpovědět