Gamo cfx-royal

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 04 kvě 2007 13:04

ACH JO :cry: ZDA SE MI ZE JSEM TADY U NEKTERYCH ZA LHARE :cry: TO ME MRZIALE JEDNA VEC JE JISTA TY NASTRELY JSOU PRAVE!ZA DRUHE JSEM Z HODONINA JIZNI MORAVA KLIDNE DOJEDTE TEL 777067659!UKAZU A RAD SI STRELIM Z JINE ZBRANE VCERA JSEM NEPSAL PAC JSEM OD 10 DO 14 STRILEL PAK JSEM SEL HRAT DRD A SKONCIL VE DVANACT!JE MOZNE ZE SE MI TA VZDUCHOVKA ZA 1MESIC VYSERE JAK TU NEKDO PSAL TAK DOJEDTE DOKUD TO LITA PEKNE :D POTOM CFX NENI LAMACKA MA PEVNOU HLAVEN TO JSEM JIZ PSAL :lol: JO A STRELIVO POUZIVAM JSB 4,5 EXACT A NA KRATSI JSEM SI KOUPIL JSB MATCH NO COSE TYCE SILY TAK JE UDAVANO 16JCOZ ASI NENI PRAVDA PAC BY TO MELO RYCHLOST305M/S COZ JE MOC TAKZE PREDPOKLADAM ZE S PERFOROVANYM PISTEM TO MA TECH 250M/S JINAK NIC JSEM NETUNIL MAM JI TAK JAK JSEM JI KOUPIL TU NA SHOPU :) NEKDO TADY DAVAL UVAHU PROC GAMO KDYZ JE TADY TAK HANENE :) NO POPRAVDE JSEM PONEKUD ESTET PROTO JSEM SE ZAKOUKAL DO MXIMY ALE TA MA SKLOPNOU HLAVEN A TO JSEM NECHTEL VETROVKA JE DRAHA A CZ SE MI NELIBI VYPADA JAKO TERCOVNICE A HATSAN SE ASPON CO SE TYCE VZHLEDU NEDA Z CFX ROVNAT :) A POTOM SE MI ZDA ZE VSICHNI CO TU PISOU O GAMO TAK TESTOVALI HUNTRY 440 A TO ASI PRED PAR LETY?A CFX JE ASPON U GAMA BRANA JAKO VYSSI TRIDA ASPON ME SE ZDA :)A TAKY JSOU TU VSICHNI STRASNE ZAUJATI A TO JA NEMAM RAD JSEM PROSTE TEN OSEL CO PLAVE PROTI PROUDU :) NO A ZAVEREM PISU JSEM JEN O SVYCH VLASTNICH ZKUSENOSTECH A BUDU PSAT DAL DOKUD TO PUJDE A TO VE SPATNEM I ZLEM :) TAKZE JESTLI SE TO CFXKO VYSERE TAK O TOM JISTE POREFERUJU NEMUSITE MIT STRACH


Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 04 kvě 2007 13:14

TOHLE JE MOJE GAMO :)
Přílohy
GAMO CFX.jpg
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 05 kvě 2007 10:57

nase "zaujatost" je dana tim, ze si vsichni z nas tuhle vzduchovku z nezkusenosti nebo blbosti koupili..potom co se nechali hloupe presvedcit nejakym prodavacem jak je to superpresna supervykonna zbran..sam sem mel huntera 440, pak huntera 880 a pak jsem mel 14 dni huntera 1250 hurricane-jejich nejvyssi model cenou prevysujici vetrovku- ten nastesti nebyl muj- dal mi ho jeden kluk na spraveni jelikoz stejne jako vsichni ostatni strilel "za roh"..nebylo to tak strasny-po tom co jsem to chvilku ladil se s tim dal na 30m trefovat tacek od piva..o vetsi vzdalenosti uz radsi nemluve.. tyhle pusky byly datumem narozeni tak 8 let od sebe a vsechny byly prakticky stejne koncepce- a jelikoz to co mas ty vychazi z koncepce prave techto takze.....
a jinak lamacka je i to tvoje ikdyz ma pevnou hlaven..
jenom bych chtel na zaver rict kdyby si nejakej nebozak na zaklade tohohle threadu chtel gamo koupit tak at to nedela..pokud nam chestr nevesi buliky na nos tak je to opravdu ojedinely pripad ktery pravdepodobne v historii firmy gamo nema obdoby...
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 05 kvě 2007 17:44

BULIKY NEVESIM :lol: A NIKOMU NERIKAM CO SI MA KUPOVAT :lol: JEN SE MI NELIBI KDYZ MI NEKDO RIKA ZE JSEM LAHAR NEBO ZE JSEM SLEPEJ NEBO ZE NEUMIM ODMERIT 70METRU :lol:
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 05 kvě 2007 18:18

ja vim ze nikomu nic nerikas, ale spousta lidi se rozhoduje na zaklade techhle threadu tak to radsi rikam aby si ji nekdo nekoupil a pak te treba nechtel dat do nosu :lol:
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 05 kvě 2007 23:56

TO JSEM RAD ZE DBAS O ME ZDRAVI :D A CO BUDE S TOU NASTEVOU?ODKUD JSI TROJI?KDYZ NECHCE MOHAMED K HORE MUSI HORA K MOHAMEDOVI :DA POTOM JA BYCH SE TLOUCT NEDAL :P
Naposledy upravil(a) Chestr dne 06 kvě 2007 00:02, celkem upraveno 1 x.
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 05 kvě 2007 23:59

JO JINAK MAM DOMA JESTE POVEDENEJSI NASTREL NA 70 NEZ JSEM POSLAL NA FORUM :D A CO SE TXCE NEPRESNOSTI SPIS TO PRICITAM SOBE :D MAM DOST TVRDOU SPOUST COZ NEMAM RAD TAK SI MYSLIM ZE NA ZAKLADE TOHO JSEM SEM TAM NEJAKOU RANU UTRHL :? ASI TO BUDE CHTIT VYMENIT PRUZINKU :lol:
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 06 kvě 2007 00:01

GAMO NEKUPUJTE!!!!!!!!!!!!!!!JE TO SHIT :D ALE JA MEL ASI KLIKU :) TUK TUK NA DREVO :twisted:
troj
Příspěvky: 533
Registrován: 24 lis 2005 11:17

Příspěvek od troj » 06 kvě 2007 15:00

no nerikej hop..uvidime za 2000 vystrelu..ja sem z plzne:-(..dost z ruky..
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 06 kvě 2007 20:39

NO NEKDE TADY JSEM CETL ZE SNAD PO 2500VYSTRELECH SE MA VY MENIT PRUZINA CI PIST :cry: TAK NEVIM :cry: NENI TO NEJAK KRATKA DOBA?NO ZATIM MAM ZA SEBOU PRVNI 500 :D TAK SNAD TO VYDRZI :) JINAK TAK JAK TAK STEJNE SI CASEM PORIDIM WEIHRAUCH :)
splash

Příspěvek od splash » 06 kvě 2007 23:11

No :? jak tady sleduju tudle diskuzi, mám rozporuplné pocity. Když jsem si vybíral z čeho budu střílet, tak mě Gamo CFX docela zaujalo - chtěl jsem původně něco s pevnou hlavní a pákou dole.

Na netu jsem našel docela podrobnou recenzi na CFX na pyramidair.com, a musím říct že tam tuhle vzduchovku docela pochválili. Přitom se netajili s tím, že o vzduchovky GAMO vidí někde pod čarou, ale tenhle model byl hodnocený jako velké překvapení - jako něco co ani nevypadá jako od Gama. cituji: "The CF-X is the most refined powerplant Gamo has yet fielded."

Recenzent ale měl i s optikou Leapers 3-12 dost práce CFX přinutit, aby střílela přesně, s těžkýma diabolkama měl na 27 metrů rozptyl 6,5 až 9 cm, když přešel na lehké střelivo, stáhl to na 3,8 cm, což pořád není nic moc, a teprve když střílel s flintou položenou přímo na pytli s pískem (bez ruky pod flintou), tak se dostal na 2,4 cm (nejlepší výsledek). To je na 27 metrů rozptyl nejhorší 9 cm a nejlepší 2,4 cm, a to od profíka který se vzduchovkám věnuje furt a snaží se z každé vyždímat to nejlepší. A to je ještě třeba dodat, že to byla originálka s úsťovkou 305 m/s.

Takže když Chestr napsal, že s 2/3 výkonem střílí na 20 metrů s rozptylem 1 cm, a to za silného větru, tak se mi to moc nezdá. I když statistika je mocná čarodějka a když se stříli dost dlouho, tak se může podařit i nepravděpodobný výsledek. Jenže o tom to je - jestli ta flinta slušný výsledek nastřelí vždycky, nebo je třeba střílet hodinu než se podaří jeden terčík pro diváky.

Já jsem se nakonec Gamu vyhnul (mám CO2 opakovačku Umarex 850 AirMagnum - ta je fajn), o CFX myslím, že je asi nejlepší co se tady od Gama dá koupit a asi si nezaslouží být v jednom pytli s ostatníma gamovkama, ale ty nástřely beru s veeeeeeelkou rezervou.
LEON

Příspěvek od LEON » 07 kvě 2007 14:13

Tak jsem si to vsechno precetl a musim konstatovat ze Chestr ma zazracnou Gamovku ten nastrel na 30m je dost dobrej a na tech 70m bez konkurence na 14J :D
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 07 kvě 2007 23:46

NO TAK JSEM MOZNA NA KONEC ASI NEVYBRAL TAK ZLE :) JO A S TIM TERCEM NA DVACET A TRICET JE TO NEDOROZUMENI ASI JSEM TO NAPSAL ZLE TEN DEN CO FOUKALO JSEM STRILEL 50 A 70 :) 20 A 30 JSEM MEL NASTRILENO DEN PRED TIM :) A SILNY VITR JSEM BRAL K POMERU CO SE STRELBY ZE VZDUCHOVKY TYCE :) TAK 10AZ18KM/H JE TO ALE JEN MUJ ODHAD :) ALE JSEM RAD ZE ASPON NECO SE NASLO NA ASPON CASTECNOU OBHAJOBU ME OSOBY :)
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 07 kvě 2007 23:55

JO A CO SE STRELECKE POLOHY TYCE STRILIM V LEZE :) ZBRAN PODLOZENOU BATOHEM :)
Chestr
Příspěvky: 31
Registrován: 30 dub 2007 18:49

Příspěvek od Chestr » 08 kvě 2007 16:58

PRAVE JSEM SE VRATIL ZE STRELEB :D BYLA SE MNOU MA MILOVANA PRITELKYNE :) (NEMYSLIN VZDUCHOVKU :D I KDYZ TA TAM BYLA TAKY)TAKZE VAM PAK UKAZU TERCIKY KTERE NASTRILELA NA 10 20 50METRU A TO STRILELA PO DRUHE V ZIVOTE A POPRVE Z OPTIKOU :D A NEBYLO TO NEJHORSI :D
Odpovědět