Ridic vytahl na druheho sofera nuz

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pavelll

Řidič vytáhl na druhého šoféra nůž

Příspěvek od pavelll » 19 dub 2007 21:29

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=19.04 ... 238v=54536 (možná hned pri prvním spuštění půjde reklama) tak nějak tuto zprávu zatím spíše zpracovávám, nevím přesně kdo co a jak, co čemu předcházelo a kdo co na té silnici vlasně udělal, ale nutí mně to přemýšlet o tom jak bych reagoval jako ta oběť ůtoku ,ale také co bych dělal kdyby mně někdo vytáhl násilím z auta a zača zkoušet hmaty chvaty :evil:


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 19 dub 2007 21:38

Proto je lepsi se na vyrizovani uctu vykaslat. Napsat si SPZ a resit jinde. Pokud mam svedky.
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 19 dub 2007 21:45

Kdoví, jak to probíhalo. K těm ublíženým kamioňákům nemám moc důvěry. Každopádně, střezme se soudit... :wink: Já osobně bych se na kovbojku na ulici snažil vykašlat taky.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 19 dub 2007 21:47

Já nevim co si o tom myslet. Každopádně pokud maník řídil jak prase a někdo mu za to chtěl dát na kokos a on ho málem zabil nožem, tak přibít na kkříž je málo. Já bych na silnici asi střílel na potkání - příklad: dvuproudovka, rovina, jeden směr totálně ucpanej téměř každý ráno (Starokolínská před Běchovicemi, kdo zná, ten ví), všichni stojej v koloně a minimálně jednou tejdně se najde debílek, co to prohulí a někomu se tam nasere. Já osobně jsem se smířil s tím, že jestli tohle někdo udělá mě, tak ho nekompromisně zbořím. Většinou to udělá nějakej kretének v drahý káře, kde blatník stojí tolik co polovina mýho auta. Takže nebudu mít výčitky. Lidi opravdu jezděj jak prasata a ještě se divěj, že to někomu vadí. Mě obecně přijde, že za volantem je zbytečně hrozně velká agresivita. Pozoruju to i u sebe, ale pramení to z toho, že mi při každý jízdě někdo udělá nějakou prasárnu. Lidi nedávaj blinkry, předjížděj v obci, trouběj kvůli blbostem a je toho mnohem víc. Pak člověk nemá bejt naštvanej a nědy holt bouchnou saze.
Odpovědět