2ha letni Ceska Krysa 19ty srpen 2017

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: 2há letní Česká Krysa 19tý srpen 2017

Příspěvek od Glyk » 21 srp 2017 19:29

Tak jak začít?

Jak by řekl předseda EFH " od začátku ty blbečku!!! "

A za to ho mam rád a má ho rád i pan Srstka a možná i jeho vlastní maminka, strýc Josef!!! :wink: :lol: :lol: :lol:

Když na Mordor dorazil Dakar, už jsem popíjel hroznový Nehaj a Tomík stavěl stan.
Zaparkoval tak, že jsem se mu snažil poradit, že se doopravdy spí lépe, když je hlava o něco výše než nohy.
Možná, byl ještě nervózní z toho, že úspěšně prošel technickou kontrolou svého vozu, která spočívá v tom, že se do vozu zavře kočka a pokud do rána neuteče, prošel !!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasedl tedy zpět do SdKfz 251/3 – Verze spojovací (Mitlerer Funkpanzerwagen) (pro neznalé čím vlastně Dakárek jezdí odkaz zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Sd.Kfz._251 ) a snažil se přeparkovat.
Po tom co jsem shlédnul a slyšel, jsem usoudil, že nerozumím řeči jeho kmene a šel jsem sehnat panáka Absintu!!!!
" Absint nemam " řekl Tomík, " mam jen RUM " . Prohledal jsem tedy kufr svého vozu a našel Okenu!!!
Použil jsem jí trošku netradičním způsobem používaným tady v Čechách ale zcela běžným východně od Brna :wink:
Náhle jsem začal Dakara chápat a částečně i rozumět a plně si uvědomovat, proč jsme ho nevzali do EFH a doporučili mu založit si vlastní klub, byť spřátelený ale fungující na úúúúplně jiných principech!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A ani se nedivím, že klub EFL má jen jednoho člena, který je sám sobě předsedou,zapisovatelem i sekretářkou!!!!!! :roll:

Odpoledne také dorazil Aleš a dovezl hezkou hračku, jak psal Dakar. :wink:
No a pak se tedy zavelelo a šlo se stavět.
Hned na 1 stanovišti se udělala "Cihlářská taškařice" - 16mm kilzona na 30m a nedalo se u ní ležet!!! :wink:
A je pravda to co píše Dakar, že jsem ho musel vracet z půlky lesa kde stál, když mi řek, že sluníčko má průměr jen 16mm!!!!
Samozřejmě, že v závodě jsem ho nedal!
Na stoj s oporou, která byla tvořena pletivem oplocenky, jsem byl patřičně hrdý, protože v ten okamžik, když jsem řekl co zde bude za stanoviště, se snesla vlna nadávek a to mě utvrdilo v tom, že to dělám dobře!!!! :wink:
Také jsem ho v závodě nedal! :roll:
To se ale dostavili další stavěči a v zápětí se Dakar ztratil!
Odešel s Dunkarem stavět toho svého parašmejda. Veverka přidělaná na špičce mladé borovice na 8m a střelba pod úhlem minimálně 45° a v cestě ještě větve druhého stromu....... prostě Dakar utrženej ze řetězu!!!! :wink:
Tuhle sklopku jsem střílel ve stoje, protože sem našel mezeru ve větvích a padla! :wink:

Spousta sklopek měla přírodou vynucenou polohu ale vtom případě byli dle pravidel HFT na předem známé vzdálenosti! :wink: Až na tu 1 stanoviště.
Co jsem slyšel, tak 40mm kilzona na 7m, taky spoustě střelcům vrtala hlavou! :lol:

A stoj bez opory, při stavbě také nebyl zamýšlen jednou nohou v kaluži, ale noční bouřka to trošku pozměnila.
Mohlo se to předělat v sobotu před závodem, ale to by ten kolík do země nesměl zatloukat Dakar!!!!!!!!!!!!
Tomu je jedno jak dlouhej kolík dostane do ruky " v pravidlech je 10cm, tak bude 10cm koukat nad zem " ale že ho tam nahulákal 60cm do země a nepůjde vyndat už neřeší!!!!
Trať jsme dostavěli za šera a šlo se tlachat.

Dle předpovědi počasí na páteční noc se rozhodlo, že se oheň dělat nebude a budeme jen grilovat.
Než Dakar nastartoval tu svou uhelnou elektrárnu, tak na mém Lidlgrilu už bylo upečeno a spokojeně jsme mlaskali! :wink:
Jak už jsem psal v přešlém článku, okolní tma velmi nahrávala Dakarovejm čerstvejm karbanátkům!!!!
Pokládali jsme mu všetečné otázky, jako třeba - jestli se paní Dakarové neztratila kočka, či závodní králík Roger a on neustále tvrdil, že to je hovězí a ty kusy natrhané srsti míchal se strouhankou a cibulí!!!!! :lol:
Osobně jsem jeden karbanátek ochutnal a .......................

Pak začla Terka s Dunkarem něco kout a když se vrátili od auta s vekou krabicí, tak jsme popřáli Lari juniorovi vše nej k 22tinám.Dakar slíbil, že ho nebude šikanovat ale zapomněl dodat, že jen do půlnoci!!!! :lol: :lol: :lol:
Po půlnoci už zas zaznělo " Hele mladej....... " :lol: :lol: :lol:
Ještě předtím ale Dakar došel do auta a vrátil se s vojenskou celtou přes záda a tankáskou helmou na hlavě!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Všichni jsme dostali školení, že to není tankánská ale BVPéčková kukla!!!!!
"Tankánská má 3X proužek a BVPéčková 4X proužek - pitomci" !!!!! :lol: :lol: :lol:

Málem bych zapoměl napsat,že večer byl podbarven písněmi Petra Kotvalda a Stanislava Hložka reprodukované z dobového kazetového přehrávače, který Dakárek zachránil ze Sběrného dvora!!!! :lol: :lol: :lol:

Jediného koho zahnal do plechového stanu Duch lesa byl samozřejmě Dakar!!!
Ještě než jsme zalehli šli jsme oba ke stromu si ulevit a Dakar říká "Potřebuju na velkou, ale tam někde chodí zapomenutí Ruští vojáci, pudu až ráno" !!! :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Tak takhle to nějak dopadlo v pátek.
A sobota - zas o Dakarovi - a hned od rána!!!!!


Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
dakar
Příspěvky: 392
Registrován: 20 dub 2015 13:01

Re: 2há letní Česká Krysa 19tý srpen 2017

Příspěvek od dakar » 21 srp 2017 23:29

I Dakaři mají SVÉ dny :wink:
Vteřina a všechno je jinak...
AGNES™ & EFH™
...a přišla žízeň!
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: 2há letní Česká Krysa 19tý srpen 2017

Příspěvek od Glyk » 22 srp 2017 12:15

Tak sobotní probuzení - šok!!!
Otevřu oko a půl metru ode mne Dunkar!!! Tfuj tajbl !!! :roll:
Ale když mi řekl jak budil Dakara, tak jsem dopad ještě dobře!
Dakarovi skřípal na okénko nehty - budíček ve stylu Freddy Krueger :lol:
A to asi mělo za následek, že Dakar stával zádelí napřed!!!
Hned u snídaně se začal navážet do EFH a to tak, že velmi!!!
Prý mu předseda umazal hořčicí nějaký kus hadru na podlahu, kterému on říká šťastné tričko!!!
Věřím tomu, že to byla šťáva z toho jeho králikokočkonátku ! :lol: :lol: :lol:
Pak si udělal vajíčka s žampiony na pánvičce, kterou si koupil před jeho prvním čundrem a kterou od té doby pro uchování památky nemyl !!! :lol: :lol: :lol:
Ostatně, na té fotce co Dakar dodal to je vidět :wink: :twisted: :twisted: :twisted:
Pak ještě chvíli kolem sebe kopal a hučel, než se sebral a šel nastřelovat.
Dunkar mu poradil, ať vezme paní Dakarovou a jdou si lehnout nazí na prašnou cestu a počkaj, než je přejede řebřiňák!!!!!

To už se pomalu začali sjíždět i ostatní střelci.
Když se probral Aleš a vyndal 9015 anschutz-9015-hp-t29328.html , tak se najednou Dakárkovi vrátil úsměv na tvář a za hlasitého mlaskání a chrochtání si cpal bodku do ramene a lícnici do ksichtu!!!!! :roll: :lol:
Mezi tím chrochtáním, bylo slyšet " Prodám Waltra a auto je po technický, za to dostanu taky těch 30 000, hm hhhh hmmm chrocht, mlask........ to chodí na flek ... chrocht mlask......" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To už jsem nevydržel a šel jsem překontrolovat trať a udělat tabulku vzdáleností a průměru kilzon.
Samozřejmě i teď se našel vášnivý houbař, který nám jeden provázek uříz a druhý sbalil celej a sundal i karabinku ze sklopky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :shock: :evil: :cry: :cry: :cry:
Trať opravena a připravena, tak se šlo kecat a čekat než se zástupce Velké hlavy dostatečně nenacpe nikotinem aby mohl jít střílet!!! :roll:
Možná se tedy také čekalo na pana Lišku , který přilít jak vítr a z auta rovnou mazal na focení.
Pak konečně Dunkarovi přistála na pysku píšťalka a mohlo to začít!

Focení, rozprava, rozdělení skupin a hurá do lesa! :wink:

Jak už je tradicí na Mordovce, dostal jsem do party John Steele , protože to sním na trati nikdo jinej nevydrží než já! :cry:
On je jinej, jinak drží flintu, jinak si lehá, jinak projevuje radost, že se druhej trefil a já to asi jako jeden z mála nějak nevnímám a nebo už jsem na to zvyklej, protože i předseda EFH je jinej.
Taky to je MENTOLKA :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
K samotnému závodu mohu snad říct jen jedno - šel sem s Tučkem, víc nevim!!!!! :lol:

Od té doby co jsme začli trať stavět v méně turisty a houbaři frekventovaném lese, který není tak hustý a stromy jsou vyší, ta trať je o dost těší - nedá se číst vítr!!!! :(

Před začátkem závodu, chtěl Dunkar 10 lidí v rozstřelu a ten kdo dá jedničku, kak měl odejít na buřty.
S těma jedničkama to neklaplo, ale v rozstřelu bylo 7 lidí o 3 místo.
Jak to dopadlo je vidět v tabulce co udělal Lari Junior.
Vítězům gratulace!
A samozřejmě EFH na bedně !!!!!!!!! :wink: :lol:

Pak se ještě chvíli kecalo, střílelo na zeru a kdo chtěl si trať prošel znova.
A že těch lidí co si chtěli projít trať znovu bylo!!! :wink:
Lari si chtěl dát ještě noční závod, ale zůstal osamocen a tak jsme ještě v podvečer šli bourat.
Je škoda krmit houbaře provázkama!!!!
Sobotní předpověď počasí už nestrašila deštěm, tak jsme udělali oheň.
A když je oheň tak se sedí a kecá a popijí a kecá a sedí a najednou je půl 4 ráno!!!!! :shock:
U oně tedy bylo dost veselo!!!! :lol: :lol: :lol:
Lví podíl na tom má Tomík a ty jeho kosodelníkový frťáňky!!!!!
To se ani nedá psát na sklo! :wink:

Nedělní probuzení kolem 10 hodiny taky nic moc ale aspoň to nebyl Dunkarksicht, ale tichý a plachý Pekelný chlapec! :wink:
Ostatním se moc nechtělo a vylejzali a zas zalejzali do stanu až do odpoledne.
Chtěl jsem potěšit předsedu EFH a tak jsem ho šel navštívit do jeho vigvamu.
Už na začátku stanu mi začlo být jasné, že to nebyl dobrej nápad!
Jeho nohy doopravdy vyrůstají ze zádele a po prosekání se touto dost pevnou zátarasou jsem na něj padnul!
Výdech z jeho mordy, srovnatelný s tlejícím buvolem ( z toho smradu by zvraceli i supi a to jsou mrchožrouti ) mě zahnal na ústup!!!!!!!
Okomentoval jsem to slovy " Ty sis snad celou noc cucal knot !!!!!!!!! " :lol: :lol: :lol:

A pak začalo to správné předvádění, kdo má delší meč! :wink:
Střelba do šišek - provázků - a různých blbostí na nesmyslných vzdálenostech, člověka dost nabudí " Přeci nejsem taková lama, když to dal on - ona "!!!!
Toho všeho se zúčastňuje Terka - jediný zástupce něžného pohlaví! (zatím něžného :lol: :lol: :lol: )
Kolem 16 hodiny začal s Tomíkem cloumat PC absťák a odjel!
No a mi ostatní jsme blbli až asi do 19:30.

No a takhle nějak velmi zjednodušeně proběhl víkend 18,19,20.8.2017 :wink:


Další akce má být " Dřevěná krysa " zjednodušeně Dřevěnka a to 2.9.2017
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
dakar
Příspěvky: 392
Registrován: 20 dub 2015 13:01

Re: 2há letní Česká Krysa 19tý srpen 2017

Příspěvek od dakar » 22 srp 2017 13:19

Není co dodat,jen Aleš má po starostech se psaním reportu a já trochu moc lituju,že jsem nezvostal až do neděle.Zdar na Dřevěnce !
PS Ančička je taky trochu dřevěná,tak ji Alo vyvenči :oops:
Vteřina a všechno je jinak...
AGNES™ & EFH™
...a přišla žízeň!
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: 2há letní Česká Krysa 19tý srpen 2017

Příspěvek od Glyk » 22 srp 2017 17:13

Málem jsem v té své zprávě zapomněl na Dakara!!!!!! :wink:
On se nám totiž večer přiznal, že se už delší dobu necítí jako Praha východ, ale spíš jako západní Hradec!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A možná odsud pramení ta jeho roztěkanost, kdy se mu nepovedl úspěšně zakončit hattrick atd. :twisted:
Dakárku, budeš muset oslovit předsedu EFH a poprosit jej ať tě začne osobně kaučovat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
dakar
Příspěvky: 392
Registrován: 20 dub 2015 13:01

Re: 2há letní Česká Krysa 19tý srpen 2017

Příspěvek od dakar » 22 srp 2017 20:30

To nikdy!EFL zásada č.1 s EFH si nic nezačínej
Vteřina a všechno je jinak...
AGNES™ & EFH™
...a přišla žízeň!
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: 2há letní Česká Krysa 19tý srpen 2017

Příspěvek od Glyk » 25 srp 2017 18:37

Tak o to se musím podělit s ostatními!!!!
Dostal jsem soukromou zprávu od jednoho sympatizanta EFL a je dost dobrá!!! :wink:
Asi začnu brzo uvažovat o vstupu do nějakýho klubu a nabízí se mi jeden hodně sympatickej - EFL :wink:
Jak může taková ychtylní roura všeobecně zvaná Glyk veřejně něco trousit v době sucha! Jindy ty svý sr..ky pouští říčním proudem, nejen bez posluchačů... a tak nějak vůbec jdi s tou svojí E..hm osvětou prostě do pr..le! :mrgreen:
Dakare - tohohle člena nemůžeš získat!!!!
Toho Ti musí EFH přetáhnout na svou stranu!!!
U nás bude přínosem - u tebe zapadne v zapomnění!!!
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
Marcela
Příspěvky: 200
Registrován: 25 říj 2010 12:16

Re: 2há letní Česká Krysa 19tý srpen 2017

Příspěvek od Marcela » 25 srp 2017 23:11

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...myslíš?
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: 2há letní Česká Krysa 19tý srpen 2017

Příspěvek od Glyk » 26 srp 2017 00:02

:wink:
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
Odpovědět