Vydej zbrojniho prukazu a nakupni povoleni

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Orbb
Příspěvky: 9
Registrován: 21 zář 2010 08:46

Vydej zbrojniho prukazu a nakupni povoleni

Příspěvek od Orbb » 03 dub 2017 17:20

Tak jen rychle podeleni o posledni zkusenosti. Dnes jsme po uspesnych zkouskach s pritelkyni vyrazili na policii (kazdy na svoji, trvaly mame v jinych Prahach. Ona na Pankrac (co rikala vse v pohode, pani u prepazky mila, poradila jak vyplnit nakupni povoleni a bez problemu) plus jeste pred zkouskami ji posilali SMS s terminem ... Takze pochvala. No ja byl na Praze 4 a dneska jsem si na urade pripadal fakt jako hodne malinkej. Vyplneni formulare predem se jim moc nelibilo, takze pekne pred pani u stolku, ale ok, aspon to frcelo. Nakupni povoleni pry zaroven se zadosti o zbrojni prukaz nelze vydat a kdyz jsem se ptal proc tak pry to zakon zakazuje. A vubec na me nekoukali hezky kdyz jsem se ptal jestli na pankraci maji nejaky jiny zakon protoze tam to nebyl problem. No bylo mi doporuceno at se prestehuji tak abych spadal na pankrac. Miluju kdyz policie pomaha :-D

A to jsem prosim mel ukazkove pripravene kolky i fotku

Tak snad po vydani aspon nakupni povoleni bude na pockani ... ale uplne v to nedoufam.


Uživatelský avatar
Kalič
Příspěvky: 36
Registrován: 25 bře 2013 09:38
Bydliště: Plzeň

Re: Vydej zbrojniho prukazu a nakupni povoleni

Příspěvek od Kalič » 03 dub 2017 18:54

Já jsem chtěl tohle u nás v Plzni po zkouškách také a vyřešili jsme to tak, že jsem s sebou nosil "oranžádu" tak dlouho, než jsem si vybral svůj první kvér. Pak se do té žádosti vypsaly údaje a šel jsem si pro nákupku a ZP současně. Podruhé jsem pak šel na PČR rovnou registrovat zbraň. Ušetřilo mi to jednu cestu a ve finále to vyšlo nastejno. Inu, když dva dělají totéž....
Lars
Příspěvky: 1
Registrován: 20 bře 2011 22:49

Re: Vydej zbrojniho prukazu a nakupni povoleni

Příspěvek od Lars » 18 črc 2017 15:43

Ono se to taky dá udělat tak, že žádosti podáte na Pankráci, ale hotové papíry vám vydají v Modřanech. U mě to tak fungovalo (minulý týden), byť jsem to udělal asi omylem, protože jsem mylně předpokládal, že patřím pod Pankrác.

Každopádně obě fáze - podání žádostí na Pankráci i výdej zbrojáku a dvou nákupek už v Modřanech - proběhly bez potíží.
Odpovědět