CSS a jeho vedeni

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 24 čer 2017 11:22

Příspěvek smazán na přání autora.
Naposledy upravil(a) harpplayer dne 28 pro 2017 08:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek smazán na přání autora.


Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 24 čer 2017 20:30

na schůzi JM jsem byl, pro Barocha i přesto že se vědělo co dělal, zvedli ruku všichni zástupci kulové střelby, proti bylo 5 brokařů. A tak to bylo i v jiných krajích. Dokonce vedoucí RSCM kulové střelby na Hybešce veřejně vyzval k jeho podpoře...
Takže můj názor je, že nikdo neodejde a nic se nezmění, ten co přišel s kandidaturou Barocha za JM je teď dokonce v Prezídiu. Musíme počkat až se mezi kulovými střelci objeví nová generace lidí jako je Tvůj kluk a pod., pak je s tím možno něco udělat. Brokařů kteří toho mají všeho po krk a semkli se jako jeden muž je prostě málo na to aby se něco změnilo. Tímto to nechci nějak dělit, táhnout by se mělo za jeden provaz, ale takový je prostě faktický stav věci.
Feinwer
Příspěvky: 7
Registrován: 09 pro 2014 20:07

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Feinwer » 30 čer 2017 19:11

Otevřený dopis prezidentu ČSS
Tak dnes jsem si přečetl dopis na stránkách svazu a hned jsem nepochopil proč vznikl. Každý den koukám na střelecké stránky a nikde nebyl. Překvapilo mě, že jsou pod ním odpovědi a všechny kladné. Nabyl jsem dojmu, že se něco přihodilo, ale z dopisu jsem to nevyčetl. Proto ode mě spekulace, že dopis je na podporu p. Videckého. Napadá mě, že něco provedl a potřebuje podporu touto cestou, nebo ztratil na svazu vliv po valné hromadě a potřebuje se zviditelnit. Tak nevím.
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 06 črc 2017 09:25

Příspěvek smazán na přání autora.
Naposledy upravil(a) harpplayer dne 28 pro 2017 08:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek smazán na přání autora.
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 06 lis 2017 17:29

jen aby se vědělo...
Parfémy, hrnce nebo semena. I za to utráceli střelci, ukázal soud s exprezidentem svazu
https://www.novinky.cz/krimi/454157-par ... svazu.html
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 24 led 2018 23:15

pokračování...
„Z přehledů příjmů a výdajů je evidentní, že na nesportovní činnost výdaje mohly dosahovat až 80 procent příjmu klubu. Pouze minimum bylo vynakládáno na sportovní činnost. V současné době je to podle dokladů opačně. Když jsem se dívala na výdaje za jednotlivé roky, tak jsem tam viděla, že náklady na televizi a internet byly v některých letech vyšší, než výdaje na střelbu a sportovní aktivity klubu. I z laického hlediska je to poměrně zarážející,“ vysvětlila samosoudkyně Lenka Prýcová
https://plzen.idnes.cz/strelecky-svaz-h ... -zpravy_vb
FrantaB
Příspěvky: 41
Registrován: 20 úno 2016 23:15

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od FrantaB » 19 dub 2018 17:40

No to to trvalo:

https://www.novinky.cz/krimi/469736-na- ... uvisi.html

Teď ještě aby zmizel i z trenérských funkcí a vůbec z míst, kde pobírá plat, aby se musel začít starat o svou mzdu. Osoba, která si z ředitelského postu nepamatuje ani zbla o hospodaření přece nemůže dělat trenéra, protože si z týdne na týden nebude pamatovat ani tréningové dávky, ani plán, ani učiněný progres a pokud je tak vytížená že deset let nevede účetnictví, nelze předpokládat, že by dokázala vést tréningový deník...
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 19 dub 2018 20:09

souhlas. A to ještě někteří víme co způsobil jako prezident ČSS... :cry:
Odpovědět