CO2 Walther CP 99

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: CO2 Walther CP 99

Příspěvek od Kavy » 11 pro 2015 18:10

Dvěstě kuliček na jednu bombičku je úctyhodný výkon,odhaduju že od nějakých sedmdesáti se kuličky odráží od nataženého papíru a od stovky se z hlavně musí jen vykutálit :lol:


petrulin1
Příspěvky: 49
Registrován: 14 zář 2016 18:24

Re: CO2 Walther CP 99

Příspěvek od petrulin1 » 02 pro 2016 18:48

Chlapi,nebudu zakládat další vlákno,zeptám se tady.Koupil jsem z druhé ruky tuto pušku.Jsem max. spokojen,provedení je exkluzivní,nevím,jestli bych za ni dal 4200,-,ale za 1500,- v zánovním stavu to myslím nebyl špatný kup.Střelba s ní je silně návyková.Přesnost mě taky překvapila,po hodince cviku jsem nastřílel 69 z 80 možných na vzdálenost asi 5m.Asi nic moc,ale já nejsem dobrý střelec a na to,jakou to má krátkou hlaveň.... Hledí jsem trochu seřídil,střílelo to lehce doleva.Překvapila mě i spotřeba.Porovnávám s Crosman Vigilante,kde dám cca 60 použitelných terčových ran,u CP99 80 ran na bombičku 12g.CP99 střílí ale slaběji-asi 110 m/s.Nezkoušel u této vzduchovky někdo trochu poladit výkon?Tady jsem vysloveně nic moc nevyčetl...
No ale k věci.Nemůžu za boha přijít na to,k čemu slouží to vroubkované tlačítko shora před hledím. Kdesi jsem našel,že slouží k vybití,když máme nataženo a nechceme už střílet. ????? Asi jsem tupec,ale nechápu.Návod bohužel nemám žádný,z netu jsem stáhl polský,ale ani tady jsem to nepochopil.Prozradí někdo?
Zoraki HP-01, .177 , Ultra
Odpovědět