Casopis - ZBRANE A NABOJE

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Stanislav Lukš
Příspěvky: 64
Registrován: 16 srp 2006 19:29
Bydliště: Opava

Příspěvek od Stanislav Lukš » 27 bře 2007 02:17

Kupuju si oba dva časopisy. Důvodů je hned několik:
1. vždy se hodí mít nějaké porovnání.
2. ZaN se může pochlubit kvalitními a hlavně detailními fotkami, což u SR bývá často problém.
3. pokud redaktor ze ZaN nezabředne do politických analýz, nejsou některé články úplně nezajímavé.
4. a nemyslím si, že bych byl snob.


Standa
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re.:

Příspěvek od vito » 27 bře 2007 07:19

Toho snoba si neber na sebe, Já jsem chtěl jenom říct, že pokud se nějaké periodikum pasuje na odborný časopis, mělo by zaručit skutečnou odbornost a nevyplňovat zbylý obsah / nebo jeho větší část / naprosto odlišnou tématikou. Navíc, ta odbornost tam pohříchu skutečně chybí. To, že ZaN nají kvalitní fotografie na kvalitním papíře je sice příjemné na pohled, ale je to jenom otázka finančního zázemí.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 bře 2007 08:20

No uznej sám že většina článků je jen text bez obsahu,prostě si to přečteš a jako bys nic nečetl.Toho snoba neřeš je plno opravdovejch snobů halt mezi ně nezapadneš. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 27 bře 2007 12:52

Já jsem vždycky hotový, jak v ZaN píšou GLOCK velkým písmem.
Prostě Smith and Wesson s Berettou je skoro tak dobrý jako GLOCK, protože GLOCK nosí ty nejtfrtší jednotky zabijáků a protřelých agentů. A správný chlapák má na hlavě kšiltofku Niké, tepláky s třema pruhama, v kapse GLOCK, telefon Nokia, nůž Cold Steel a klíčky od teréňáka z AAA, smrdí deodorantem David Beckham a nakupuje v Kenvelo.
No a mezi těma reklamama je občas fotka nějaké zbraně v nadživotní velikosti no a občas se tam taky něco píše.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 bře 2007 12:56

to-Kubajzz
Jo tak tohle šlo do čeného. :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Stanislav Lukš
Příspěvky: 64
Registrován: 16 srp 2006 19:29
Bydliště: Opava

Příspěvek od Stanislav Lukš » 27 bře 2007 19:03

To Kubajzz: zase tak úplně do černého to nešlo.
Některé recenze jsou opravdu slabé, ale neplatí to paušálně. Za tím si stojím. Články o spec. jednotkách, reportáže ze střeleckých závadů, atd. taky nejsou od věci.
Opravdu mi vadí poměr cena/objem reklamy. Určitě by to nějak upravit šlo. Poznámky o CZ 83 a CZ 52 mne nadzdvihly ze židle, stejně tak článek o protiraket. deštníku. A tak by se dalo pokračovat dále.
Nicméně závěrem: ZaN vydávají speciály, což je u nás počin zatím nevídaný a všechny jejich články nestojí za h.vno. Za tím si stojím.
Standa
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 27 bře 2007 20:41

No podle mě je ten časopis asi tak kvalitní jako knihy pana Marcinka Profesionální Válečník. :twisted: :twisted: :twisted:
Tenhle typ informací mně na 100% pobaví ale to je tak všechno.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 28 bře 2007 17:53

Kupovat Zbraně a Náboje jsou dle mě vyhozené peníze.
Já to dělám následovně. Když jdu do Tesca, vypustím ženu mezi regály a jdu to očíhnout k časopisům. Dvacet minut na prostudování tohoto časopisu stačí až bohatě, poněvadž tam je málokdy něco nového. Za těch dvacet minut se manželka daleko nedostane (jako každá baba v obchoďáku) a mě zbyde kilečko na pivo. :twisted:
Si vis pacem, para bellum.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 28 bře 2007 22:43

to-Lugerman
Tak tomu se říká číst na supa :twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re.:

Příspěvek od vito » 29 bře 2007 07:04

Lugerman: Z mého hlediska shledávám tvůj postup jako osvícený a rozumný. Na to prohlédnutí těch dvacet minut určitě stačí.
Smazaný uživatel 177

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 29 bře 2007 09:08

To Edelweiss : ... a nebo " na hyenu " . Ale dělám to stejně tak .
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 07 bře 2008 17:39

mám prosbičku nemáte někdo doma časopis Zbraně a náboje 7 / 2006 ? Potřeboval bych prosím něco oskenovat :)
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
glock69
Příspěvky: 386
Registrován: 07 dub 2006 22:05
Bydliště: UH

Příspěvek od glock69 » 07 bře 2008 20:20

Jestli ti bude stačit fotka, tak není problém.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Moznonost dohledani nejakeho clanku v SR?

Příspěvek od Apevia » 07 bře 2008 20:46

Ahoj, kdyz jste tady zalozili toto tema, nebyl by nekdo ochoten nejlip oskenovat nebo citelne vyfotit clanek z jedne SR? Nevim bohuzel v jakem cislu to bylo, bylo to o vetrovkach FX a podobne..... Asi se vam to nebude chtit hledat, ale jestli se nekdo obetuje a najde, tak je hodnej....diiik
Cogito ergo armatus sum.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 07 bře 2008 21:09

glock69 díky už to mam od Ostrostřelce :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Odpovědět