CSS a jeho vedeni

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 04 zář 2016 18:33

Příspěvek smazán na přání autora.
Naposledy upravil(a) harpplayer dne 28 pro 2017 07:58, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek smazán na přání autora.


harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od harpplayer » 06 zář 2016 09:27

Přátelé, psát cokoli sem je do značné míry bezpředmětné, jelikož ti, kteří by si to měli přečíst PŘEDEVŠÍM, na toto fórum nechodí a asi ani nevědí o jeho existenci. Význam to má pouze v tom, že se i širší střelecká základna dozví, jak to chodí "u pánů nahoře". Jediné, co by pravděpodobně zafungovalo, je odeslání otevřeného dopisu na ČSS, v němž by byla uvedena konstruktivní kritika jeho vedení. Jenže to chce člověka, který:
1. má dostatek ověřených informací, aby ho neuvařili na neznalost poměrů (myslím, že nejméně 2 sem přispívají).
2. dokáže dopis věcně a jazykově správně sestylizovat, aby neřekli, že někdo neumí ani správně napsat i/y (nadsázka) - zde nabízím spolupráci, neskromně si myslím, že češtinou jakž takž vládnu - případný koncept prosím do SZ.
3. najde dostatek osobní statečnosti se pod dopis podepsat a odeslat ho.
Následně by bylo tenhle otevřený dopis vhodné poskytnout médiím - věřím, že by se jich toho dost rádo chytilo. Pak by možná mohl začít ten správný kolotoč.
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 08 zář 2016 23:38

zatím neověřená zpráva - Šaňák končí k 31.12.2016
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 25 zář 2016 21:07

Příspěvek smazán na přání autora.
Naposledy upravil(a) harpplayer dne 28 pro 2017 07:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek smazán na přání autora.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od harpplayer » 26 zář 2016 09:20

To není o strachu, to je o nedostatku informací a nechuti se zaplést do něčeho, do čeho až tak dalece my, amatérští střelci, nevidíme. Jakýmkoli výrokem je pak snadné jedné nebo druhé straně nechtě ublížit. Takže nám nezbývá, než situaci sledovat a postupně si tvořit z útržků informací vlastní názor.
V rámci objektivity zveřejňuji přepis vyjádření J.Videckého k uvedené situaci na stránkách ČSS bez jakéhokoli mého osobního komentáře:

NOMINACE NA OH 2016 -PUŠKOVÉ DISCIPLÍNY MUŽI
Vzhledem k tomu, že ještě neutichly zjitřené emoce ohledně nominace na letošní olympiádu, rád bych poskytl vyjádření ze svého pohledu, i když jsem osočován, že moje osobnost vykazuje známky úpadku (vynechám-li slovo hajzl). Na začátku olympijské sezóny rozhodl pan Šaňák o přípravě Tomáše Jeřábka s tím, že tomuto závodníkovi budou poskytnuty veškeré výhody, které k přípravě na vrcholnou soutěž náleží. Zhruba v polovině sezóny však Tomáš nevykazoval patřičnou výkonnost, na dvou světových pohárech se neprobojoval ani do závodu. Po pečlivém zvážení efektivity přípravy v návaznosti na výslednost pak pan Šaňák přednesl na trenérské radě rozhodnutí o otevřené nominaci. Dal tedy šanci ostatním, ovšem s podmínkou, že při jakékoli pochybnosti bude zastupovat české střelce v Riu Tomáš Jeřábek, protože právě on vystřílel pro ČR místo pro olympijský start (kvóta plac). Tomáš požádal o novou zbraň, která mu byla zakoupena a na jejímž neprodleném a velmi rychlém pořízení jsem se osobně s Miroslavem Vargou a Pavlem Bitnerem podílel. Bohužel Tomáš ani s novou zbraní v následujících závodech a soustředěních nepřesvědčil o své špičkové výkonnosti. Současně se však dařilo Davidu Hrčkulákovi ve standartu a Filipu Nejchalovi ve vzduchovce. Bylo tedy nezbytné, aby opět zaúřadoval státní trenér pan Šaňák (nikoli já) a svolal si všechny tři zmíněné střelce. Všem najednou oznámil, že na světovém poháru v Baku budou bojovat o účast na OH v Riu a že bude rozhodovat umístění v jednotlivých disciplínách. První disciplinu VzPu vyhrál Filip Nepejchal. Pokud by však Tomáš Jeřábek postoupil vleže do finále, bez ohledu na umístěni, do Ria by odjel právě Tom, protože jeho morální právo bylo vyšší a navíc je zkušenější. Bohužel štěstí v Baku Tomášovi nepřálo. Na panu Šaňákovi (opět pouze a jen na jeho rozhodnutí) bylo vybrat mezi Filipem a Davidem. Právě tento postup byl vysvětlen nejen na trenérské radě, ale také zveřejněn na stránkách ČSS, aby se předešlo spekulacím. Z výše uvedeného tedy, doufám, jasně vyplývá, že o nominaci jsem rozhodně nemohl rozhodovat a rád bych podotkl, že jsem se ji ani nesnažil nikterak ovlivňovat. Moje účast na OH byla předem známá a to při účasti kteréhokoli střelce. Nikdy jsem netrénoval někoho pro uspokojení vlastního kariérismu, což je zřejmé i z toho, že jsem na mimořádném zasedání Presidia ČSS odmítl nabízenou funkci státního trenéra. Svou seberealizaci spatřuji zejména v pomoci mladým střelcům a tím i sportu, který mám rád. Jediné, na čem jsem se skutečně v celé nesmyslně nafukované kauze podílel, je poctivá příprava Filipa Nepejchala během posledních tří let. Jsem rád, že svoji formu potvrdil i nyní v Gabale na juniorském světovém poharu. Je za tím poctivá dřina, nic víc. Náš sport patří mezi ušlechtilé koníčky, při kterých se necvičí jen fyzická, ale i psychická odolnost. Snažme ze sebe proto každý vydolovat dostatek zdravé pokory. Jedině tak může sportovní střelba zaznamenat vzestup.
Jan Videcký
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 27 zář 2016 20:37

Příspěvek smazán na přání autora.
Naposledy upravil(a) harpplayer dne 28 pro 2017 08:00, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek smazán na přání autora.
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 28 zář 2016 08:26

tak za dobrou práci jim z našich příspěvků zaplatíme "léčebný pobyt" (rozuměj chlastačku) v Bertiných lázních... :o Kdyby tam poslali střelce s partnery, neřekl bych ani slovo, ale jestli dobře počítám jsou tam jen 4... toto je výsměch všem členům ČSS...
=====
Double room
10.10. - 16.10. pan Jan Videcký a paní Zuzana Videcká (bude prý zvláštní účet pro paní Videckou, uhradí si to sama)
Single room: 10. - 21.10. David Hrčkulák
Twin room: 10. - 21.10. Libuše Jahodová, Silvie Získalová
Twin room: 10. - 21.10. Jaromír Bureš, Jan Fidler
Twin room: 10. - 21.10. Stanislav Hlaváček, Leoš Hlaváček
Twin room: 10. - 16.10. Břetislav Putna, Květoš Tomeček
Twin room: 17. - 21.10. Tomáš Těhan, Martin Strnad
=====
Cena pobytu:
ve dvoulůžkovém pokoji od 10.10.-21.10. - 21186,-kč/osoba/pobyt,
v jednolůžkovém pokoji 24321,-Kč/osoba/pobyt.
Cena za pobyt ve dvoulůžkovém pokoji od 10.10.-16.10. - 11556,-kč/osoba/pobyt.

Celková cena za 11 osob 216.921,-kč,
=====

Jen podotýkám, že asi v rámci úspor byly na MČR v Plzni v brokových disciplínách rozdány PLASTIKOVÉ MEDAILE!!! Že pánům Šaňákovi (který to objednal) a Barochovi (který to jako statutár posvětil a umožnil platbu) není hanba...
Chiko
Příspěvky: 111
Registrován: 24 úno 2013 16:36

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Chiko » 06 led 2017 19:20

Zdravím všechny příznivce sportovní střelby a dodatečně přeju pevné zdraví a samé úspěchy v r.2017. A chci se zeptat, jestli někdo neví, kde najdu na stránkách ČSS jmenovitý seznam repre na r.2017. Letos asi repre rozpustili a přitom to tam každý rok psali už koncem října či začátkem listopadu. Jako člena ČSS mě to zajímá. Kdyby měl někdo tento seznam k dispozici včetně trenérů, tak ho prosím zveřejněte.(jestli to není tajné)
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 08 led 2017 21:59

tak Šaňák skončil (což pokládám za úspěch), no a v zajetých kolejích ho asi nemá kdo schválit... :D
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od harpplayer » 09 led 2017 11:35

Chlapi, pokud máte na mysli žebříček repre, máte ho na stránkách ČSS už od 15.9.2016, viz "Informace o reprezentaci".
Chiko
Příspěvky: 111
Registrován: 24 úno 2013 16:36

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Chiko » 09 led 2017 19:14

No, dobrý harppe. Znám tě a vím, že to myslíš ironicky. Ale čistě teoreticky. Supertajný sportovec který byl zařazen do supertajnérepre n.r.2017 a oznámí mu to náš supertajný trenér, bude chtít sehnat sponzora. Příjde ke sponzorovi a řekne: "jsem supertajný střelec a byl jsem supertajným trenérem jmenován do supertajné reprezentace". Jak to bude asi tak vypadat? Aby z toho nakonec nevznikl supertajný ČSS.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od harpplayer » 10 led 2017 08:35

Jasně, zapomněl jsem přidat smajlíka. Ještě, že nemám tyhle starosti :lol: Asi by si měl "supertajný" sportovec prostřednictvím "supertajného" trenéra zajistit "supertajného" sponzora - nejlépe někde na Bahamách. Nás, střelce okresní úrovně, tyhle vlny nahoře nechávají klidnými. Přesto ale tak nějak ztrácím přesvědčení si ještě pro letošek zakoupit známku ČSS, přestože jsem členem od jeho založení... :twisted: (blicí smajlík tady chybí)
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 10 led 2017 19:02

pro letošek ještě jo, budou volby, tak snad se tam podaří dostat někoho akčního místo těch kmotrů... otázka je ale koho, nějak nejsou lidi
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 12 led 2017 17:25

Příspěvek smazán na přání autora.
Naposledy upravil(a) harpplayer dne 28 pro 2017 08:01, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek smazán na přání autora.
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 13 led 2017 20:59

tak fór je po internetu dost, to ale moc nefunguje.

Věstník není problém vydat, není problém ho zaslat na každé SSK, peníze by se dohromady daly. Problém je že kmotři dobře vědí že toto je jediná možná cesta k mobilizaci střeleckého národa, proto ji "uzavřeli" již v roce 2002, přesně 28.3.2002 kdy byl značně redukovaný adresní seznam SSK (jen ty co mají web) naposled aktualizován - viz http://shooting.cz/browser2.php?doc=85&viewer=links.h

Paradoxně je to v sekci pro veřejnost dychtící přivést dítě ke střelectví a která by zde měla najít odkaz na nejbližší SSK... Dobrý základ pro koncepční práci s mládeží... Letos je to tedy krásných kulatých 15 let co na toto nikdo nesáhl. Proti tomuto jsou nějaké dva tři roky co volám po obrodě webu malicherností...

Jinak zprávy mojí "rozvědky" hovoří o tom, že údajně Barocha odmítl KS Plzeňského kraje navrhnout na prezidenta a údajně se to upeče s KS Jižní Moravy, kam zcela náhodou patřím. No jestli je to pravda tak ti hošani mají hroší kůži a budu muset vytáhnout žolíky a trumfová esa aby je to rychle přešlo... :D No uvidíme příští týden co se dozvím na konkrétní dotaz, jdu na audienci 8)
Odpovědět