Zbrojni prukaz v okrese Jicin

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Buker
Příspěvky: 5
Registrován: 30 led 2016 08:17
Bydliště: Jičín

Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od Buker » 30 led 2016 18:21

Ahoj střelci...

Budu si dělat zbrojní průkaz v Jičíně a chci se zeptat Vás zkušených,jestli už někdo v Jičíně dělal zbrojní průkaz... jak to chodí s komisařem,jestli je v pohodě a nebo jestli to je nějaký nabručený,nepříjemný pán,to víte,nervům moc nepřidá když je komisař nepříjemný a nabručený... určitě to znáte také,člověk je klidnější když je komisař lidově řečeno v pohodě... A další otázka je,jak to chodí s Jičínskou policií při žádosti o koupě zbraně a veškerou administrativou,jestli chtějí vyplnit přímo jaký tip pistole a nebo jestli jim stačí vyplnit jen 9mm a popřípadě GLOCK?Jestli dokážou pomoci při vyplňování,poradit nováčkoj,který není zběhlí a zkušený...

Děkuji za odpovědi a jestli jsem to napsal jinam než mělo být,tak prosím o prominutí...

Hezký den a doufám,že brzy Váš kolega :wink:


Buker
Příspěvky: 5
Registrován: 30 led 2016 08:17
Bydliště: Jičín

Re: Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od Buker » 15 úno 2016 19:20

Ahoj Kluci...

A nebo jestli se někdo nechystá dělat Zbrojní průkaz z Jičínska???
JendaP
Příspěvky: 23
Registrován: 06 říj 2012 15:23

Re: Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od JendaP » 17 úno 2016 18:15

Ahoj, komisař většinou je třeba z HK, takže si vybírat nebudeš :) a střídají se + je tam osazenstvo z JC policie a správce střelnice.
Většinou chtěli do nákupky napsat třeba jen pistole samonabíjecí a zbytek výběru je na tobě a za jakým účelem to chceš, pokud chceš přímo konkretizovat, tak to závisí jen na tobě ale zavíráš si vrátka, když ti ta konkrétní zbraň nesedne a nebo budou mít lepší model a ano, s vyplněním ti poradí popřípadě ti to pomůžou vyplnit...nikdo učený z nebe nespadnul :).
Alea iacta est
Buker
Příspěvky: 5
Registrován: 30 led 2016 08:17
Bydliště: Jičín

Re: Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od Buker » 24 úno 2016 20:49

Moc děkuji... Přihláška je už podaná,byli moc vtřícný,hodný a měli snahu poradit... Jičínští policisté mají u mě velké + žádná arogance,ochota... prostě paráda...

JendoP ...

Děkuji že jsi odpověděl,moc děkuji... ještě nějakej ten kurz na střelnici,rozborka,zborka atd a bude... :wink:
JendaP
Příspěvky: 23
Registrován: 06 říj 2012 15:23

Re: Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od JendaP » 25 úno 2016 18:13

Na kurs na střelnici si musíš domluvit, nejlépe je to pár dní před zkouškou. V den zkoušek, ti to ještě než přijedou komisaři třeba dovolí cvičně si to rozebrat a sestavit. Ještě před zkouškama si nech předvést, co dělat při zaseklé nábojnici a nech předvést co dělat, když by jsi měl schovaný náboj v komoře. Tohle mi říkali, že to komisař nedělá a měl jsem tu fintičku na mě připravenou, takže na to pozor, je zbytečný kvůli tomu od zkoušky vyletět. Já třeba jsem všechno říkal nahlas, co dělám při rozborce, tak mi komisař pod ruce moc nekoukal. Hlavně mířit do bezpečného prostoru a nemít prst na spoušti, pouze při ráně jistoty a ne jindy ale to ti řeknou :).
Alea iacta est
Buker
Příspěvky: 5
Registrován: 30 led 2016 08:17
Bydliště: Jičín

Re: Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od Buker » 02 bře 2016 19:56

Moc děkuji... zeptám se asi na hloupou otázku,ale nějak mi to nesedí...

Každý mi říkal že pokud dělám E musím mít plnej počet,což je v testech 79-bodů,teda pokud to tak je,ale když dělám testy na stránkách zbraněkvalitně.cz a udělám chybku a udělám test na 76 bodů tak mi to píše že jsem prospěl... nemají tam chybku???

Moc děkuji a případně za vysvětlení... hezký večer všem :wink:
jaryn65
Příspěvky: 15
Registrován: 01 pro 2014 20:52

Re: Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od jaryn65 » 02 bře 2016 20:11

Jak tak koukám,tak se učíš pouze testy.Co takhle pročíst vše od A do Z

Skupina Minimální počet bodů
A 67
B 71
C 71
D 74
E 74

Kód: Vybrat vše

http://zbranekvalitne.cz/zbrojni-prukaz/zkouska-odborne-zpusobilosti/
Enerccio
Příspěvky: 99
Registrován: 03 úno 2016 16:56

Re: Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od Enerccio » 03 bře 2016 17:26

zrovna to je v testech taky, takze pokud se uci testy tak by to mel vedet...
vaclaff
Příspěvky: 144
Registrován: 02 zář 2009 08:34
Bydliště: Ústí n. L.

Re: Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od vaclaff » 03 bře 2016 19:48

Otázka č. 324
CZ858, Glock 19, CZ 75 SP-01 Shadow, EVO 3, atd.
Buker
Příspěvky: 5
Registrován: 30 led 2016 08:17
Bydliště: Jičín

Re: Zbrojní průkaz v okrese Jičín

Příspěvek od Buker » 05 zář 2016 10:16

Tak zkoušky jsem absolvoval a už jen čekám na vydání zbrojního průkazu...
Odpovědět